Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
Gazellasta, ale skoczna kobyłka 🙂 Siwa też lubiła sobie poskakać 😉
glanek, dopóki ten czip Siwej nie przeszkadza, to nie ma co narzekać. W sumie patrząc na to ile ona w życiu przeszła to i tak jest dobrze.

A odnośnie szpatu, to niedawno oglądała nas trenerka ujeżdżenia i mówiła że w ogóle nie widać żeby miała szpat. Czasem tylko jak noga ma gorszy dzień, to jest mały problem z zagalopowaniem na prawo, albo podniesieniem nogi do czyszczenia.
Za to z pozytywów to w Malawii zakochał się stajenny kucyk, a w zasadzie kucka. Cały czas za nią chodzi, rży do niej, a jak Siwa jest na jeździe to taranuje ogrodzenia żeby tylko się do niej dostać. A co najśmieszniejsze to rok temu miałam dokładnie taki sam problem z innym kucykiem 😁
MATRIX69, Albin swego czasu brał udział w dość sporej ilości pokazów i husarskich i średniowiecznych 😉
Po raz pierwszy widziałam go w akcji na obchodach Wiktorii Wiedeńskiej w 2008r w Krakowie i bardzo zapadł mi w pamięć ten koń, dobrze, że ma się dobrze 🙂
MATRIX69, Jak dobrze pamiętam wtedy już był obecnej właścicielki. Swoją drogą nie znam drugiego, tak bystrego konia jak Albin 😉
Kucyki chyba tak mają, Siwy też miał dziewczynę walijkę 😉
Glanek a proszę Endo
.
glanek do licencji zostaje u nas, a potem pewnie sprzedamy, we wrześniu dokupujemy mu jego pół brata - Herkulesa też po Igonie i będą razem się wychowywać.
Na zdjęciu Herkules w wieku dwóch miesięcy.
Byłam na dniu perszerona 😀







ewabe niesamowita jest ta rasa ! 😀

Mój brudaśny Rudzielec 🙂
Strzałek, Super w irokezie!
ewabe, jakie boskie! Gdzie to było? Masz więcej karego?
ewabe ale cudne  😍

my za to dziś się upraliśmy :P i przetestowaliśmy nowy ciuszek Boryskowy 😉

Gangsta 🙂
.
ehhh - koń rano wyprany, dereczką osuszony, nawet do głowy mu nie przyszło się wytarzać 🙂 a po jeździe? wytarzany w najbardziej pylącym się kącie wybiegu przez co brudny jak przed praniem... xD
a tak w ogóle dzisiejszy dzień można by określić dniem szmat :P /że też  ten koń jeszcze ze mną wytrzymuje :P/
ewabe, gdzie, gdzie? zjawiskowe!
PauliL, jaka mafia 😉
any, niezłe z niego ciacho 😀 Siwy potrafi od razu po kąpieli paść na glebę i jechana...
any, niezłe z niego ciacho 😀 Siwy potrafi od razu po kąpieli paść na glebę i jechana...

Dziękujemy  :kwiatek:
co do tarzania to Borys tak samo, ale go upilnowałam, aż go derka osuszy :P jak bym go wolno mokrego puściła to w najlepszym razie wytarzał by się tylko na trawie, w najgorszym tak jak po jeździe - w piasku/ziemi :P
jeszcze mi numer odstawił bo wsiadłam na niego na oklep na samym kantarze z uwiązem i człapałam tak po wybiegu 😉 i jak usłyszał spadające z drzewa gruszki to chciał po nie od razu iść, a że mu nie pozwoliłam to mi świecę zafundował xD
Czy ktoś z was wie czy zwrotną kartkę po badaniu krwi z zawiadomieniem ze zgodna krew, do licencji można wysłać do związku e-mailem czy trzeba poczta??
PauliL nie trzeba wysyłać do związku laboratorium wysyła oddzielnie.
jutro jeszcze zadzwonię do nich i się dopytam...
Pozdrawiam dziewczyny 🙂 🙂
Dzień perszerona co roku organizowany jest.. w Normandii - oni są niesamowicie dumni z tej rasy, koń jest symbolem regionu i w ogóle... Śietnie zorganizowane to było. Super i dla fachowców, i jako piknik rodzinny.

Burza, Kare ciacho to Rivulus de la Vande, czempion rasy z zeszłego roku. Takie zrobił wrażenie, że wtedy kupili go dla króla Maroka 🙂 Jak znajde chwilę, to jeszcze parę zmniejszę i wstawię. Cudowny był!

PauliL, ooo, jak fajnie 😀
ewabe, wstaw koniecznie! miło się patrzy na takie ciacha, szkoda, że to nie gdzieś u nas 😉
ja własnie dostałam piękną fotę siwego od PumCass, to się z wami podzielę  😜
ło jaaa, jak taki wyłaniający się pegaz  💘
harja, Nieziemsko piękne zdjęcie! Chciałabym kiedyś was pofocić 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
22 sierpnia 2013 09:40
harja siwy jest piękny, a zdjęcie jak z bajki <3
.
sama się nie mogę na tą fotę napatrzeć 😀
ewabe, może kiedyś będzie okazja, kto wie 😉
harja, ale klimatyczne zdjęcie 😜
ewabe, piękne koniska, piękne zdjęcia
any, fajny Borysek

Dostałam dziś link do reklamy w której kiedyś wystąpiła Siwa (jeszcze nie była moja). Od 0:42 klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się