sklepy internetowe

+ dla febro.pl co prawda mieli opóźnienie, ale ładnie się zachowali przeprosili, dali miły gratis
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2013 14:39
Kojarzę, że gdzieś ktoś o tym pisał, ale nie umiem znaleźć... czy któryś polski sklep ma asortyment odpowiadający niemieckiemu kraemer-pferdesport?
Livia, sklepgazela.pl  Zdaje się,  że oni mają rzecz z kraemera, a jak nie mają tego,  co Cię interesuje,  to ściągną.
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2013 16:25
anai, dziękuję, już do nich uderzyłam 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
09 sierpnia 2013 14:52
ogromny [b]- dla sklepu Horsehouse[/b] czekam juz miesiac na moje zamowienie, kontaktu ze strony wlasciciela nie bylo. Pani tlumaczy sie, ze probowala kontatkowac sie telefonicznie, ale informowalam ja, ze prosze o kontakt mailowy, gdyz mieszkam za granica i moj telefon nie odpowiada. Mimo wszystko kontaktu nie bylo, ja musialam dopytywac sie co dzieje sie z przesylka. Dwa razy zostalam oszukana ze paczka zostanie juz wyslana, jednak nie doszla i za kazdym razem slyszam zapewnienia, ze zostanie wyslana jeszcze dzis. Nie polecam.
wielki minus dla bewet.pl jesli komuś wpadnie do glowy pomysł zamówienia od nich paszy niech się mocno zastanowi.

06.08 otrzymałam od nich informacje, że moje zamówienie zostało wysłane, W dniu 08.08 dalej byłam zapewniana że przesyłka została wysłana i dostane jeszcze jakiś gratis Na pytanie o numer przesyłki nie otrzymałam odpowiedzi.
W dniu dzisiejszym po ok 20 telefonach otrzymałam od pracownika sklepu fałszywy numer przesyłki, która w systemie nie istnieje ( nie wiem na co oni liczą)  🙇

Po stanowczym telefonie do własciciela sklepu otrzymalam informacje że przesyłka została do mnie wysłana, a on skontaktuje się z firmą kurierską. Po godzinie i moich kolejnch telefonach (potrzebowałam pasze na "wczoraj"😉 dowiedzialam się że przesyłka dotrze do mnie w poniedziałek. Nie otrzymałam odpowiedzi dlaczego, poprawnego numeru przesyłki również.

Wystarczyło dać mi na początku tyg. informacje że maja problem z tym towarem, z wysyłka albo z ogólnym ogarnięciem tematu, nie czekałabym niepotrzebnie.  🤦
WIELKI MINUS dla Atosa. Sklep totalna masakra, czekam za towarem równy miesiąc!  ani towaru, ani obiecanego zwrotu gotówki ;/  😤
Standardowo mega plus dla cavalloshop.pl - fachowo, szybko, sprawnie ... po prostu  👍
anetakajper   Dolata i spółka
13 sierpnia 2013 08:38
Minus dla bewet.pl!
Na szczęście ja zamówiłam za pobraniem więc mam ich w ...... 😉
Pasze zamówie gdzie indziej 😉
duży plus dla  sklepczarnykon.pl
Błyskawiczna wysyłka, świetny kontakt, bezproblemowy zwrot.

Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność!


edit: link się zpsuł
wielki plus dla www.pasi-konik.pl

Jak zwykle szybko, bezproblemowo, miła obsługa
jak zwykle mega wielki plus dla animalii, robienie zakupów w tym sklepie to sama przyjemność  :kwiatek:
a propos atosa, zamówiłam u nich trawokulki w zeszłym tygodniu, ponieważ nie dostałam żadnej informacji o wysyłce na maila, zadzwoniłam i udzielono mi telefonicznie wszystkich informacji a pani, z którą rozmawiałam zapewniła, że przesyłka powinna dotrzeć na początku przyszłego tygodnia... Także może lepiej kontaktować się z nimi telefonicznie, może to coś przyspieszy  🙂
tylko czemu trzeba ich ścigać o zamówienie, które na stronie widnieje ze statusem "magazyn" ? Zamówiłam wysłodki i otręby, mam nadzieję, że się nie naczekam
equi.dream mi się też to nie podoba, że tak to wygląda...i ja już nic z tego sklepu na pewno nie zamówię drugi raz  🤬 ale czasami lepiej zadzwonić zamiast się denerwować... teraz też nie mam 100% pewności, że moje zamówienie dojdzie do mnie w obiecanym przez panią czasie....  🙄 poczekamy-zobaczymy...

beatasis , equi.dream to nie jest tak,że ja nie dzwoniłam. Z Panią Moniką miałam kontakt telefoniczny ( wielokrotny), pisała mi na e-maila. Koleżanki tak samo. Ale teraz nie ma z nią kontaktu. Jedyne co słyszałam w ciągu tych 2 msc. to: ,,Wyślemy w ciągu tygodnia". Moje znajome ze stajni czekają już na wysłodki i trawokulki 1 msc.
A najgorsze jest to , że ta cwana pani Monika życzy sobie kaski awansem...opcji za pobraniem niet.
Czekoladowiec, dominoxs właśnie dlatego napisałam, że może się jeszcze okazać, że przed zimą trawokulki do mnie nie dotrą...  😵 ucieszyło mnie jednak to, że pani z atosa nie zbyła mnie i do początku przyszłego tygodnia będę paczki wyczekiwać i na razie nie zamierzam się tym przejmować...w zasadzie to potrzebowałam ich tak naprawdę na wczoraj, żałuję że przeoczyłam te negatywne opinie wcześniej, bo coś mi świtało w głowie że któryś sklep na "a" brzydko traktuje swoich klientów, ale to właśnie atos jako jedyny miał trawokulki "na stanie"... na pewno zdam Wam relację w przyszłym tygodniu czy p. Monika była słowna...
a! też mnie to trochę zdziwiło, że jedyną opcją zapłaty w tym sklepie jest wpłata na konto "z góry"  🤔wirek:
dlaczego jeszcze ktos tam kupuje?
Co do atosa- kiedyś robiłyśmy zamówienie ze stajni, okazało się, że nie ma paszy jednej z firm. Miałyśmy czekać chyba dwa tygodnie. Po trzech skontaktowałyśmy się bezpośrednio z dystrybutorem tych pasz na Polskę. Okazało się, że o naszym zamówieniu NIC nie wiedział, pieniędzy też nie dostał. To nie jest profesjonalne.
delta   Truth begins in lies.
14 sierpnia 2013 07:05
jak zwykle mega wielki plus dla animalii, robienie zakupów w tym sklepie to sama przyjemność  :kwiatek:
a propos atosa, zamówiłam u nich trawokulki w zeszłym tygodniu, ponieważ nie dostałam żadnej informacji o wysyłce na maila, zadzwoniłam i udzielono mi telefonicznie wszystkich informacji a pani, z którą rozmawiałam zapewniła, że przesyłka powinna dotrzeć na początku przyszłego tygodnia... Także może lepiej kontaktować się z nimi telefonicznie, może to coś przyspieszy  🙂


tylko, żebyś się nie zdziwiła jak za tydzień usłyszysz "po weekendzie towar będzie u Pani" ja już tak słyszę dwukrotnie. Drugie zamówienie poszło bez problemu (pierwszego w ogóle jakby nie było, nie dostałam potwierdzenia przyjęcia - nic kompletnie) drugie zrobiłam na ojca i poszło szybko, trawokulki w 1,5 tygodnia, teraz chciałam zrobić znów zamówienie żeby sprawdzić realizacje bo planuje wziąć tonę trawokulek, ale 3 tydz czekam i cisza więc z tony zrezygnuje. Szkoda że tylko atos ma trawokulki w tak przystępnej cenie.
delta tak jak pisałam dwukrotnie wyżej nie zdziwię się ani trochę jeżeli sytuacja się powtórzy i w moim przypadku, ale nie zamierzam wieszać na kimś przysłowiowego psa dopóki się nie przekonam na własnym zamówieniu.
Ciekawa jestem czy jest ktoś taki na forum, kto jest zadowolony z aktualnych usług atosa? Bo jeżeli atos to drugi okser, to faktycznie nie ma sensu zawracać sobie głowy zakupami w tym sklepie  😵
beatasisdelta , anai
Ja kupowałam u Atosa 3 razy już.
Pierwszy zakup to 1 worek meszu- był u mnie po 2 dniach
Drugi zakup - 2 worki meszu- czas oczekiwania tydzień
Trzeci i OSTATNI zakup to 6 worków paszy Egg. ( na którą po moim zakupie zrobili przecenę o 20 zł! ) Jednak w ciągu msc. nie poinformowali mnie ,że nie mają tej paszy i zaproponowali zamianę na inną. ( Jako,że dali mi propozycje innych zamienników to myślałam,że mają je na stanie i bd pasza do mnie w ciągu tygodnia.) Niestety czekałam kolejny msc. Pasza leciała seriami. Pierwsze 2 worki dostałam  10 lipca? , kolejne 2-  28 lipca a ostatnie 2-  9 sierpnia . Pomijam fakt,że przysłali nie to co zamawiałam ostatnim razem ,ale nie bd już się męczyć z zwrotami. 
delta   Truth begins in lies.
14 sierpnia 2013 11:25
Czyli wychodzi na to, że było dobrze do czerwca/lipca - pierwszy worek trawokulek brałam w maju/czerwcu chyba
Wielki plus dla Equishop
Kupiłam 2 rzeczy z wyprzedaży... jednej nie było, o czym zostałam natychmiast poinformowana telefonicznie (rozumiem wyprzedaż = szybki ruch w stanach magazynowych). Przesyłka błyskawiczna. Super kontakt. Miły (i zaskakujący) gratis. Słowem bardzo bardzo polecam 🙂
Oj dziewczyny co wy się tak czepiacie ATOSA, wy się naprawdę nie znacie!!!!

Ja czekam na przesyłkę od końca kwietnia🙂 I co wy na to?

Kasa wysłana, maili chyba miliard, ostatni jaki wysłałam to z ostrzeżeniem że ją pozwę do sądu za przywłaszczenie pieniędzy. Telefonu nie odbiera szanowna pani Moniczka od 2 tygodni, franca. I co tu zrobić?
To ja jednak rezygnuje z zamówienia-szybciej będzie jak posieje zboże pod te otręby...
kasia&figa bardzo wspolczuje.  Oni sa niepowazni.
equi.dream haha zdziwilabys sie ale pewnie tak.

A wam tez jak w koncu przyslali pasze to przyszla z innego sklepu? Mi np. Z animali.
Plus + dla sklepu  mksklep wszystko gładko i bez problemu, dostałam wiele maili z informacją o statusie zamówienia, numerze przesyłki itp.
Plus + dla dystrybutora paszy http://www.horsefit.com.pl/ dobry kontakt i porządny wybór pasz.
czy zamawiał ktoś w tym sklepie:

http://br-konie.pl/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 sierpnia 2013 20:35
To podsklep Animalii, więc myślę, że można spokojnie kupować 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się