... ślub :) ...

Zna któraś fotografa z okolic Słupska??Albo nie drogiego który by tu dojechał MAX z 3-miasta łeby lub Koszalina??
dziewczyny!!!! najpiękniejszy dzień mojego życia (a w sumie to dwa dni bo i na poprawinach płakałam ze wzruszenia)!! było absolutnie cudownie, nie mam czasu opowiadać teraz, a potem mogę nie mieć internetu, ale jak tylko będę miała chwilę to wszystko opowiem, bo bylo magicznie🙂😉) na szybko dwa zdjęcia które ktoś wrzucił na fejsa😉



mąż to ten ze stalowym krawatem trzymający nie mnie na kolanach😉
Breva Gratulacje 😅 wyglądałaś cudnie!!
aaa mam więcej - moja kumpela fotografka mi wysłala😀





Piękna Panna Młoda!
Sto lat szczęścia i miłości🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 sierpnia 2013 12:47
Breva, ogromne gratulacje, byłaś prześliczną panną młodą 😀
dzięki dziewczyny🙂😉) mam dosłownie sekundkę, więc parę najpiękniejszych momentow:

1. pierwszy raz popłakałam się na blogosławieństwie udzielanym przez mamy

2. pod kościołem ustawił się szpaler z motocykli (w sumie było ok 60 maszyn w obstawie) i jak przechodziliśmy między nimi to zacżęli wszyscy naraz gazować dla nas - huk niesamowity, oczywiście w polowie drogi popłakałam się z wzruszenia i szczęscia🙂😉)

3. do ołtarza prowadził mnie tata - mój Lesiu czekał przed ołtarzem, ja z tatą pod rękę, siostra koleżanki z paroma dziewczynami śpiewa piękny utwór "Nic nie musisz mówić", a nagle wszyscy goście zaczynają bić brawo i biją je przez całą naszą drogę do ołtarza - ryczałam jak bóbr🙂😉)

potem pierwszy taniec śpiewany przez naszego przyjaciela, szalone tańce, pełno śmiechu, super ekipa - bawiliśmy się cudownie. poszłam spać o 7 rano, o 10 pobudka i od 16 poprawiny - i znowu mega zabawa, plus kolejne wzruszenie - ten przyjaciel od pierwszego tańca jest DJem i prowadził poprawiny, zadedykował nam piosenke Crazy Aerosmithu, ja w ryk podczas tańca, a później czego kto nie powiedział to ja w płacz - ale wierzcie mi łzy ogromnego szczęścia, wzruszenia i spowodowane przez spontaniczne gesty cudownych ludzi których mieliśmy wokół siebie. BYŁO IDEALNIE! naprawdę - nie mogłam wymarzyć tego lepiej, nawet pogoda na te 2 dni zrobiła się idealna🙂😉) także naprawdę piękny weekend i przepiękne przeżycie🙂


edit - mam ten utwór ktory śpiewały dziewczny na wejście w kościele - ale zaśpiewały to nawet piękniej, na dwa albo trzy głosy - magia!!!
Breva, ja się popłakałam jak to czytam...  😉
Breva, wielkie gratulacje, obyś była przez następne kilkadziesiąt lat przynajmniej w połowie tak szczęśliwa, jak w dniu ślubu!
Opis cudowny 🙂
Breva, pięknie! Mi serducho mocniej zabiło przy 60 moto 😁 I łezka się zakręciła, jak doczytałam i w głowie pojawiło się "Crazy". Piękny ślub!
Breva   pięknie ! 

JA już wiecej tego wątku nie czytam znowu rycze :P i musiałam obsługiwać klienta zapłakana i z cieknącym nosem hahahaha a piosenke, którą miałaś Breva - nic nie musisz mówić słucham od godziny. Przepiękna jest 🙂
[[a]]http://allegro.pl/show_item.php?item=3335724957&msg=Tw%C3%B3j[[a]]+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62  dziewczyny co myślicie??Ja sie zakochałam w tej sukience i jest opcja szycia na miare/wymiar.w komentarzach pisza ze sukienki sa dobre jakościowo pięknie leża itp....
suknia na zdjeciach to jedno, na Tobie drugie - moim zdaniem trzeba mierzyc. Bardzo czesto jest tak ze podoba nam sie jakas suknia czy kroj na manekinie a na nas po prostu nie lezy. Mierzac bedziesz wiedziala chociaz tyle ze w czyms Ci dobrze albo nie, jesli jakas bedzie chociaz podobna do tej to wtedy mozna ewentualnie kupic. Ale i tak musza zdjac miare wiec zobacz gdzie to jest, pojedz i przymierz 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
14 sierpnia 2013 12:47
tuska od tych kiecek zamawianych z chin trzymalabym sie z daleka.
dzięki dziewczyny🙂😉)

a jeszcze na temat poprawin i "Crazy" - po piosence jak wszyscy zobaczyli że ja znowu ryzę to nam spontanicznie z 30 osób zrobiło grupowe przytulenie - jak łatwo się domyśleć raczej nie przestałam płakać;P naprawdę było super🙂😉) i najważniejsze - nie mogłam się doczekać ślubu, podczas ślubu i wesela byłam przeszczęśliwa że to zorganizowaliśmy i że Ci wszyscy ludzie są z nami, natomiast z tych dwóch dni wyciągneliśmy tak dużo emocji i wybawiliśmy się tak bardzo że absolutnie nie mam teraz poczucia, że szkoda że już po - nawet się cieszę że jest po ślubie, że wszystko się udało i że przed nami normalna codzienność😉

a dzisiaj o 17 plener (zaraz jadę do fryzjera i makijażystki) a jutro wyjazd na pierwszą mini podróż poślubną - na zlot motocyklowy na slowacje🙂


edit - ŻADNYCH KIECEK Z CHIN! zamawiałam przez asosmarket sukienkę na poprawiny, na zdjęciu śliczna, niby było że z Kanady. Okazało się że ten model wysyłają z fabryki z Chin (czego nie doczytałam bo bym nie kupiła) - przyszła 30 cm krótsza, koronka nie biała tylko żółta, do tego krzywo poucinana, źle wszyty zamek.... masakra! poza tym z allegro zamawiaąłm kiedyś coś z Chin - nigdy nie przyszlo....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 sierpnia 2013 15:39
mam jeszcze dwa od innych znajomych - jedno z całą suknią w tańcu:


i z poprawin, z MĘŻĘM (jeju...)
ash   Sukces jest koloru blond....
14 sierpnia 2013 15:44
JARA, jak mogłaś  🤬
JARA (z komentarzy pod zdjęciami):


🤔  🤔  🤔  🤔  🤔
Wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować 😉

Czy byłyście kiedyś na weselu w miejscu Dwór Many? A może któraś z Was tam miała wesele?
Breva czy przeszkadzały jakoś Wam te słupki na sali? Bo z tego co widze mamy ten sam układ sali (prostokąt) i też mam te filary i się właśnie o nie boje.

A suknia w moim stylu i takiej szukam 🙂 Piękna
Breva- spóźnione, ale szczere! Wszystkiego najlepszego !!
Breva - niech teraźniejsze Twoje szczęście przełoży się na resztę Twojego życia  - z całego serca Ci tego życzę  🙂
Widzę, że ten krój sukienki ciągle najmodniejszy. Co druga panna młoda w koronkowej rybce  😁
sandrita, komentarz najlepszy😀

Chuda, zupełnie nie przeszkadzały🙂 także na luzie😉

dzięki dziewczyny za życzenia🙂😉

Idrilla, ja baaardzo chciałam princeskę albo literę A, ale że mam figurę klepsydry to po prostu rybka leżala najlepiej😉

a my po plenerze, były zdjęcia z motocyklami, były z końmi, myślę że może wyjdzie coś fajnego🙂 termin odbioru - za jakiś miesiąc lub nieco ponad.. także czekamy cierpliwie😉 a za godzinkę lecimy nad jeziorko na motocyklu na wieeeelki kilkudniowy zlot😀
sosi   szczypior szczypior...
15 sierpnia 2013 20:23
Breva Gratulacje! Pięknie wyglądałaś!  🙂

My tez już po, choć cały czas chodzę 10 cm nad ziemią  💃
było tak pięknie i idealnie, że trudno było mi uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę 😍
Parę małych kłopotków się pojawiło, ale wszyscy byli w tak doskonałych humorach, że nic a nic nie psuło nam nastroju (np moja drąca sie sukienka...  :zemdlal🙂
Pierwszy taniec wyszedł genialnie, podziękowania dla rodziców wywołały ogromne brawa i wycisnęły parę łez (nakręciliśmy dla nich film) a polonez, którym 'zaprowadziliśmy' wszystkich gości po obiedzie na parkiet - rozłożył nawet nas na łopatki! wyszło fenomenalnie! sami byliśmy zaskoczeni, że tak fajnie się udało 🏇

nam plener ślubny się przesunął bo wieczorem na poprawinach.... wyskoczyła mi opryszczka! paru gości ją miało więc podejrzewam, że  zarazili mnie podczas całuśnych życzeń  🙄 w przyszłym tygodniu, jak to cholerstwo zniknie, spróbujemy się umówić z fotografem.
8 Luty 2014 Mój tzn Nasz ślub 😅

A w sobote jedziemy do Gdanska na sesje narzeczenska😀
Sosi pokaż jakieś zdjęcia 😀

ash   Sukces jest koloru blond....
20 sierpnia 2013 07:46
sosi, gratki! Najlepszego!!!!
Sosi - wszystkiego co najlepsze!  :kwiatek: i jakąś relację foto prosimy! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się