Końska rewia mody cz. VII (2013)

No nieee... Podobają mi się trzy kolory anky, cała kolekcja classic eskadrona i pewnie mój ulubieniec- hv polo też dorzuci coś ładnego... Bankructwo.
wątek zamknięty
galopada_ Mam ten kantar i rozmiarówka jest duża. Mój koń ma większość kantarów w rozmiarze cob, a w tym musiałam dziurki dorabiać, a i tak jest nieco za duży.
wątek zamknięty
Jak dawno nie miałam parcia na szmaty, tak teraz to się obkupię w połowę eskadrona 💘 a w szczególności w derki, tylko po co mi tyle tego 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ooooo, classic eskadrona jest niezła!
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
15 sierpnia 2013 17:52
galopada_, http://sklepgazela.pl/pl/p/Kantar-Pony-Love/597 tylko niestety największy to cob 🙁
wątek zamknięty
nooo.... classic eskadrona... myśle że będzie w czym wybierać.. ale z NICI się nie postarali...

Hmm pozostało czekać na wyprzedaż equishopu z nowej kolekcji która będzie 😀  😅
wątek zamknięty
galopada_, mi właścicielka Lagatu powiększa kantary 😉 możesz tak spróbować jak Ci bardzo na tym różowym zależy 😉
wątek zamknięty
Pozwolę się wcisnąć do wątku 🙂
Nowa kolekcja Eskadrona classic jest boska i znowu zostanę bez pieniędzy  😜
Widziałyście -60% w equishopie na stare kolekcje ?
wątek zamknięty
Dla mnie kolekcja zjawiskowa! Zwłaszcza fiolety, szarości, róże- tak pięknego różu w Eskadronie jeszcze nie widziałam, jak Alt Rosa. Cudny. Cotton zwłaszcza.
wątek zamknięty
Masakra ta nowa kolekcja - dla mojego portfela. Rewelacja (niestety), nie patrz się i nie kupuj 🤬
wątek zamknięty
Osz  k***a.  🤔 😵
Next generation powala na łopatki. Wszystko mogłoby być moje. Kurde...co ja zrobię?
Zwłaszcza, że w klasycznej te róże i borda z białym, szarym i czarnym też przecudowne.

No to pojechali ....  mają mnie....nawet nie mam siły kwiczeć
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 sierpnia 2013 20:02
Obawiam się, że ja też przepadłam 😵 Kiedy ta kolekcja wchodzi do sklepów? Środek września?... 😉
wątek zamknięty
Tym razem się postarali, naprawdę... Boję się o swój portfel, róż jest piękny! I śliwka, i szary... no nieeee.....  😵
wątek zamknięty
Szare brillantopodobne? pożyczone od Gabb z legijnej kolekcji, klasyka wiecznie żywa 😉
wątek zamknięty
Dzisiaj dzień pożyczania szmat od gabb. 😀

słonecznik

wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 sierpnia 2013 20:49
Classic Sports Eskadrona bardzo ładne, chociaż przechodzi mi na myśl ile to będzie kosztować i jak będzie wyglądać po użytkowaniu 😀iabeł:
Nici to porażka, wygląda jakby im zostało gwiazdek z NG i postanowili zrobić "Next Nici".

Fin jestem zachwycona krecikiem! Chciałabym sobie strzelić coś podobnego na derce ale zupełnie nie mam pomysłu co 🙁. Jakieś sugestie? 🙂
wątek zamknięty
ChingisChan, muminka  😀iabeł:
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 sierpnia 2013 21:04
O tak! Muminek z wielkim brzuchem! To jest to!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 sierpnia 2013 21:07
Muminek? 🙄 REKSIO!!!!!  💘
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 sierpnia 2013 21:15
Muminki to jedne z najlepszych wspomnień 😀. Waham się pomiędzy Tatusiem Muminka, Ryjkiem, Włóczykijem a Małą Mi 😀. Taki trudny wybór, a postaci tak wiele 😀.
wątek zamknięty
Widokowa wybrałam sobie do zamówienia dużo rzeczy z Equishopu i większości nie mieli  🙁

chyba zaraziłam się szmatoholizmem! ta mięta eskadrona - cudo  😍
co myślicie o czaprakach fair play opal? szukam czegoś czerwonego w rozsądnej cenie, co polecacie?
tylko jak mój portfel to zniesie...


wątek zamknięty
Ja będę celować pewnie w fiolet, róz, moze granat i derkę z herbem. Niestety niciak to kompletny niewypał, przez dłuzszy czas próbowałam doszukać się czegoś wartościowego, ale nie przemawia do mnie, niestety...  🙄
wątek zamknięty
budlejowe_love miałam na myśli 2 sznurki + obszycie, każde w innym kolorze 😉
Burza bardzo ładnie 🙂! co to za brillant?

eskadron piękny, chcę wszystko 🙁

edit: przepraszam, musiałam 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 sierpnia 2013 22:09
Derka Nici w gwiazdki to mój must have, czapraki są piękne i derka czarna 😜 ... na derki może się pokusze ale czapraki... przy Caballui Jarpolu za podobną cene Cotton to kasa w śmieci 😉
wątek zamknięty
Ja też przepadłam  😜 Eskadron dawno nie wypuścił tak ładnej kolekcji.
wątek zamknięty
Niciaki mnie mocno rozczarowały, a tak na nie czekałam, no  😵 Gwiazdkowa i kolorystyczna repeta, skopali na maksa, pozostaje mi polować dalej na coś z 2010 do zbioru niciaczków. Za to classic i NG boskie są mhmm, te brudne róże i pomarańcz, szał ciał  😜

wiki15 - miałam, w sumie ciągle mam opala z pierwszej serii, jak tylko na rynek weszły, trzymał się bardzo dobrze, generalnie ma prawie 4 lata, z czego rok był moją jedyną szmatą tyraną dzień w dzień i jeszcze żyje, ma ledwie przytarcie pod popręgiem i jedno malutkie od spodu, fajnie wchłaniał pot, nie sklepywał się, jak teraz z ich jakością nie powiem, inszy model fair-play sprał mi się w tempie błyskawicznym i strasznie uklepał, kupiony jakiś rok później, a jakość totalnie do d.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 06:37
Chyba tylko mnie nowy Eskadron, ES i Anky nie ruszyły. 🙂
wątek zamknięty
emptyline mnie też, no może ta zieleń eskadronowa-tylko jakość skutecznie mnie powstrzymuje 😉
wiki fair play opal sąz tych długowiecznych zdecydowanie, bierz śmiało 😉
wątek zamknięty
Dopadł mnie szmatoholizm! Od tygodnia śni mi się    Caball Muse  

I teraz dylemat: jaki kolor dobrać do ciemnogniadego przystojniaka?

Możliwość dobrania sobie koloru alkantary lamówki i sznurka jest cudowna, ale zgłupiałam od szerokiego wachlarza możliwości, więc czekam na inspiracje z Waszej strony  :kwiatek:


edit: poprawienie linka

wątek zamknięty
Hedone, najprościej - wejdź na fb caballa i obejrzyj zdjęcia padó, będziesz miała jakiś obraz możliwych kombinacji.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.