NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

jaskierkowa,  a czego teraz chcesz? ciągle będziesz nalegać na sprzedaż tego siodła?

nie wiem co tu przeżywać. Duunia nie zachowała się najładniej, ale ja bym sobie już dawno darowała. nie udało się? trudno, bywa. kupię gdzie indziej. po co sobie życie utrudniać?

przed urodzeniem córki naklikałam zamówienie na allegro za prawie 400 zł. jakieś dziecinne pierdoły. niestety córa wybrała inny moment na przyjście na świat i potrzebowałam tych rzeczy na JUZ, więc przepłacając zakupiliśmy je w sklepie stacjonarnym. napisałam, że rezygnuję. żaden kłopot, tylko będą się ubiegać o zwrot prowizji, a ja dostanę ostrzeżenie za rozmyślenie się. nikt nic nie przeżywał, przecież nikt nic nie stracił, zdarza się, ba zachecali do zakupów "gdy się ogarnę".  potrzebne Wam te starcia do czegoś? nie chce sprzedać, trudno, nie zarobi, najwyżej ostrzeżenie dostanie, żadna tragedia.

Ja wcale nie nalegam... od poniedziałku, kiedy powiedziała  mi, ze nie sprzeda... nie nalegam... Trudno, kupię inne...
Opisałam sytuację, a Wy myślcie  sobie co chcecie...


i mysle, ze w tym momencie mozna skonczyc omawiac sprawe duuni i jaskierkowej. kazdy sobie sam oceni postawe obu stron.
asds   Life goes on...
16 sierpnia 2013 13:08
What happened here?  😲



Czytam ostatnie 8 stron a tu taki kosmos...
Edit: mój telefon szwankuje cos dzisiaj, myślałam ze Ktoś ciągnie offa. (Wskoczyło mi na poprzednia stronę)
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2013 16:10
asds, ja sobie po przeczytaniu dwóch stron orzeszki przyniosłam, czytam i pochrupuję, lepsze to niż kino  😁
Facella, co tak na sucho? Dorzucić ci pepsi albo :piwo: ?  😁 Dobra,  koniec  🚫bo zaraz dostaniemy, zielony albo jakiś inny kolorystycznie napis pod awatarem 😉
Heh, cos mnie dzis tknelo i wpisalam imie+ nazwisko osoby ktora chciala ode mnie kupic siodlo w wyszukiwarke... no i prosze. Siss. 😤
emptyline   Big Milk Straciatella
17 sierpnia 2013 08:33
faith, akurat w te stronę to żaden problem. Jest kasa na koncie, wysyłasz siodło i nie masz siw czym martwic.
Gorzej jeżeli Siss zażyczyłaby sobie wysyłkę za pobraniem 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 sierpnia 2013 09:26
ech widzę ze dopiero kiedy przyszły osoby które mnie bronią, super-mod katija zarządziła off top (tak btw dziękuję ci o boska za wielką obronę przed pomówieniami, ale poradzę sobie sama, tak swoją drogą ile czasu spędziłaś ze mną, i co zrobiłam ci złego żebyś mogła powiedzieć ze nie masz o mnie dobrego zdania? ja np widziałam cie chwilę na oczy i powiedzieć mogę tylko i wyłącznie to:"pogadaj poważnie ze swoim fryzjerem"😉

tunrida-wiesz, swiat jest mały i czasem role sie odwracają i z oskarżającego można stać się oskarżanym, wiec każdy uważnie powinien przyjrzeć się swoim sprawom; to ze ktoś na forum juz nie pisze to nie znaczy ze go nie czyta 🙂 i ze nie napisze jeszcze kiedyś
czasem komuś się wydaje ze ludzie o nas nic nie wiedzą, a tu zonk, wiedzą i to sporo, oczywiscie to nie do ciebie, skadże znowu, ale wiesz jak to w życiu jest  😉

ubawiło mnie także to że jedna z obsrywaczek jest winna mi pieniądze, a kilku innych traktuje sprawe jako okazję do odegrania się na mnie 🙂

nie wzięłam pieniedzy w tej transakcji i nie wezmę, siodła nie sprzedałam tez nikomu innemu, prosze równiez do mnie nie pisac pw celem jego zakupu
Gorzej jeżeli Siss zażyczyłaby sobie wysyłkę za pobraniem 😉


mogę polecić prosty sposób.
wątpliwa osoba ma wysłać na konto pieniądze na przesyłkę w obie strony, a kwota pobrania będzie pomniejszona o koszt wysyłki zwrotnej. (np produkt kosztuje 500 zł, zwrotka kosztuje 50zł, przesyłka do klienta 50 zł. więc klient za towar ma zapłacić 550 zł z przesyłką. więc przesyła na konto 50 zł za przesyłkę i 50 zł na poczet zwrotu, a kwota pobrania wynosi 450zł. ). nikt nie jest stratny, bo przy opłaceniu pobrania wszystko się wyrównuje, a jeśli nie odbierze przesylki to chociaż nie tracimy kasy na wysyłanie bezcelowe.
wlasnie dlatego nie mam o tobie dobrego zdania- bo masz paranoje. offa ucielam jak sie idiotycznie shilton z wrotkim klocila. jakbys nie zauwazyla to pozniej ktosina rowniez pisala w twojej obronie i jakos jej nie uciszalam. a, ze temat juz jest rozwalkowany na wszystkie strony to nie widze sensu ciagniecia dalej, chyba juz wszystko zostalo napisane.
twojego wygladu komentowac nie bede- to jest poziom do ktorego sie nie znizam. ale swoje poglady glosisz powszechnie na forum i prawdopodobnie z nich wynika twoj problem zwiazany z moja osoba.
[quote author=shilton link=topic=5367.msg1852154#msg1852154 date=1376725406]
Gorzej jeżeli Siss zażyczyłaby sobie wysyłkę za pobraniem 😉


mogę polecić prosty sposób.
wątpliwa osoba ma wysłać na konto pieniądze na przesyłkę w obie strony, a kwota pobrania będzie pomniejszona o koszt wysyłki zwrotnej. (np produkt kosztuje 500 zł, zwrotka kosztuje 50zł, przesyłka do klienta 50 zł. więc klient za towar ma zapłacić 550 zł z przesyłką. więc przesyła na konto 50 zł za przesyłkę i 50 zł na poczet zwrotu, a kwota pobrania wynosi 450zł. ). nikt nie jest stratny, bo przy opłaceniu pobrania wszystko się wyrównuje, a jeśli nie odbierze przesylki to chociaż nie tracimy kasy na wysyłanie bezcelowe.
[/quote]

Isabelle, nie pomyślałam o tym, ale bardzo fajny pomysł 🙂 przy okazji sprawdza intencje kupującego 🙂

P.S. Katija, to była tylko wymiana zdań i to nie ja ją rozdmuchałam. Ale już przynajmniej wiem, z kim na tym forum się nie wchodzi w dyskusję. Idiotów nie brakuje 🙂
widziałam cie chwilę na oczy i powiedzieć mogę tylko i wyłącznie to:"pogadaj poważnie ze swoim fryzjerem"😉


Oł ryli  🤔  Aż tak bardzo musisz się  zniżyć, żeby klepać twarzą na temat wyglądu  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 sierpnia 2013 13:30
korys to była ironia  xD
Ironia czy nie, jeden pies.  😉
korys to była ironia  xD

Jakaś wybitnie wysublimowana chyba. Dla mnie niesmaczne to było, ale nie znam się, ze wsi jestem..
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 sierpnia 2013 15:04
Może, ja odebrałam to jako ironię- mianowicie nie da się kogoś ocenić po jednym spojrzeniu, jedynie można ocenić fryzurę, styl ubioru,
a nie to jaki człowiek jest na prawdę. No,ale co autor miał na myśli rzeczywiście- nie wiem.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 sierpnia 2013 15:47
wlasnie dlatego nie mam o tobie dobrego zdania- bo masz paranoje

ooo to świetnie, czyli do tej opinii doszłaś na podstawie moich wpisów? widzisz, ja wcale nie napisałam o czym powinnaś porozmawiać ze swoim fryzjerem...bo może uważam że fryzura pasuje ci jak mało komu i powinien ci zawsze robić taka samą? z góry założyłaś moje złe intencje i stwierdziłaś że z pewnością mam coś okropnego na myśli.
wiec to na takiej solidnej podstawie zbudowałaś sobie opinię o mojej paranoi?
ja np widziałam cie chwilę na oczy i powiedzieć mogę tylko i wyłącznie to:"pogadaj poważnie ze swoim fryzjerem"😉

Jak mogę się wtrącić: Sorry duuunia, ale przez słowo "poważnie" to już wychodzi na to, żeś dobrych intencji nie miała 🙂
to można jeszcze spostrzeżenie dodać w takim razie?
Ja tam żadnego pomawiania nie widzę.. Opisanie sytuacji i obrażanie kogoś to dwie różne rzeczy..


o w końcu musze się zgodzić! obrażanie i opisywanie to 2 różne rzeczy!
duunia opisuje, a jaskierkowa obraża ;]

także obawiałabym się transakcji z taką osobą (j.) i za wszelką cenę starałabym się jej uniknąć. a po takich i osobistych i publicznych opisach dodatkowo "nie bo nie".
więc...jeśli ktos ma zamiar robić podobnie - do mnie też się nie zgłaszajcie  😎
(wg opinii specjalistów jestem całkowicie normalna, bez zaburzeń osobowości - jakbyście chcieli mnie wyzywac i oceniać jako "kolejną szurniętą bo jest za duunią" (choć mi kto jest stronami zwisa - oceniam po wypowiedziach) - pudło!)
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 sierpnia 2013 16:00
szilton: czyli na poważnie nie można rozmawiać o prawdziwym pięknie? to że ty czegoś nie widzisz, czy tez coś tam ci wychodzi, to jeszcze nie znaczy ze tak jest
Dobra, skończmy może, bo ten wątek to już przypomina jedną wielką przepychankę 🙂
Była dopiero co awantura na linii Jaskierkowa-duuunia, potem moja z wrotkiem, a teraz będzie duuunia-katija? No niee 🙂😉

P.S. A ja z jaskierkową handlowałam po tej sytuacji z duuunią i nie było najmniejszego problemu 🙂
Dziewczyny, pomóżcie,bo nie ma już siły. Kupiłam od użytkowniczki Petit oficerki. Umówiłyśmy się ,że jak nie będą pasować to je odsyłam. Zapłaciłam, przyszły, nie pasowały. Zaproponowałam,że pokaże je jeszcze na stajni, też nie pasowały. Pisałyśmy do siebie na re-volcie i smsy. Odesłałam buty i informację na re-volcie i smsa ,że odsyłam i nagle 0 kontaktu. Telefon nie odbiera, nie ma odpowiedzi na wiadomości. Po dwóch awizach buty wróciły do mnie... A teraz dziewczyna oburzona mi odpisuje,że nie miała informacji MAILOWEJ (a niby skąd miałam mieć jej email?) i po takim czasie to ona nie musi tych butów przyjąć z powrotem.
Buty kosztowały 600 zł i były kupowane z działu ogłoszeń re-volta. Czy można coś zrobić?
kurcze, dla mnei podstawowym plusem, zasadą w zakupach przez rv jest zaufanie. wyrażające się m.in w tym, że jeśli umawiamy się na ewentualny zwrot - to bez problemu będize on wykonany. zaraz po twoim poscie napisalam do petit, zeby wyjasila sprawe, ale sie nei loguje... może ktoś z nią porozmawia osobiście? skąd jest?
Gillian   four letter word
19 sierpnia 2013 08:12
chyba z Warszawy.
ash   Sukces jest koloru blond....
19 sierpnia 2013 08:52
Dziewczyny, ale czy petit nie jest na urlopie?
A ja myślałam że już więcej nie będę tu pisać ale po dzisiejszej otrzymanej paczce poprostu z wrażenia usiadłam na ,,tyłku,,.
Odkładałam sobie jakieś zaskórniaki aby kupić mężowi w prezencie hackamore.
No i znalazłam w ogłoszeniu ,stan bdb ,ze złotymi czankami i kolor pasujący do ogłowia.
Super hackamore otrzymałam dziś w paczce.
Nie podaję niku bo mam nadzieję że dziewczyna wyjaśni mi ,,zamianę czanek,, i stan hackamore oraz uczuciwe załatwi tą sprawę ale nie mogę pominąć pamiatkowych zdjęć zakupionego sprzętu
Niestety orginalenego zdjęcia z ogłoszenia nie mam bo nie sądziłam że spotkam się z czymś tak nieuczciwym.
Zwróciłam uwagę na złote czanki bo podobało mi się że są inne niż w tych hakach co mam w domu więc nie ma omyłki że się pomyliłam 🙁
ehhhh
i jak tu zaufać człowiekowi
Mam złom za 55zł 😉
Angela ja myślę, że nie ma co silić się na uprzejmości i  należy podać tutaj nick tej osoby. Przecież to istny skandal...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się