konie małopolskie

.
Fokusowa-to moga być konie ze stadniny p. Jacka Borawskiego z Rabego. Oni palili takie piętna. Wiem, bo mieliśmy hucuła i angloaraby z ich stadniny, własnie z takimi paleniami.
@g@ fakt! DZIĘKI! W życiu bym tego nie znalazła!  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Mogę mały off topic?  👀
Co zrobić teraz z taką sprawą:
Konie o których mowa mają fałszywe paszporty - brak pochodzenia i błędny rok urodzenia.
Czy można jakoś odzyskać prawdziwe dane? Znam poprawne dane, wiem po jakich koniach są itp, widnieją w bazie PZHK..
Fokusowa-puść na priv imiona chociaż, może się okazać, że to te co były u nas,a ja mam ich papiery.Od nas te konie sprzedane były gdzieś na Pomorze...
Muchozol dziękujemy 😉 zabieraj ją pod osłoną nocy  😁
Pierwszy raz wypowiadam się w tym wątku więc witam wszystkich  :kwiatek: Wpadłam, aby zapytać, czy wiecie może kto kupił z Janowa Armina? I jakie plany wobec niego ma nowy właściciel?
montana aż cieplej się robi na sercu widząc "dziadka" w super kondycji, swego czasu uczyłam się na Psalmie jezdzic kiedy jeszcze stał w PSO Klikowa 🙂 pozdrawiam Was goraco😉
oooo, jak miło spotkać jeszcze kogoś, kto zna go z dawnych czasów !

Dziękuje,  Psalm trzyma formę ponad normę,
jest też po nim stawka udanych tegorocznych źrebiąt



Córa Psalma, półroczna

Hej, ktos z Was slyszal o hodowli koni malopolskich ' Nowakówka ' ? 🙂 a moze ktos ma konia od nich ?
Ja znam tą stajnię, konia nie mam, ale znam ludzi, którzy mają konie ich hodowli.
Tutaj tematy odnośnie rzeczonej hodowli http://www.stajniekrk.darmowefora.pl/index.php?board=29.0, http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=5.0
W stosunku do Gdańska /z opisu/ to dość daleki rzut na mapie, gdzie Gdańsk, gdzie Nowakówka  😲
Szukam dobrego konia, wiec jestem w stanie jechac po Niego cala polskę 😉
Kinia16322, a tam takie dobre konie są hodowane? Mają już jakieś wyniki hodowlane? Ja nie słyszałam o tym miejscu.
To ja już na twoim miejscu zajrzałabym do Walewic, a najlepiej to przejechała się do Janowa 😉 Jak chcesz jechać taki kawał, to warto odwiedzić Ochaby (mają teraz kilka nowych koni na sprzedaż) oraz Prudnik. Zastanowiłabym się też nad końmi pp. Bieńków - oni też hodują na austro-węgierskich kobyłach (Przedświty austro-węgierskie, prawda?).
Szukam dobrego konia, wiec jestem w stanie jechac po Niego cala polskę 😉


To takiego dobrego tam nie znajdziesz, chyba że ma byc dobry do mało ambitnej rekreacji, ale takie pewnie znajdą się i bliżej
Ja znam tą stajnie, bo jestem z Krakowa, ale nigdzie dalej ta hodowla nie zasłynęła
Tu masz listę wyhodowanych koni, wraz z ich danymi http://www.bazakoni.pl/database,op-show_breeder,id-536.html
Zastanowiłabym się też nad końmi pp. Bieńków



a zapraszam  😉
Troszkę się wtrącimy 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 sierpnia 2013 21:43
Mamusia z Synusiem  😍   😁  Zdjęcie autorstwa Aneta Depta 🙂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 sierpnia 2013 21:49
Szukam dobrego konia, wiec jestem w stanie jechac po Niego cala polskę 😉


Oh jak dobrego, to ja mam jednego na zbyciu  😎 Ale mała wartość hodowlana bo pozbawiony jajek  😁
Aspiracja i pierwsza jazda bez ogłowia


Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 sierpnia 2013 10:42
korysindex4 nie sprzedajesz jej jednak?  😉
Jest na sprzedaż, ale nie ma jej w ogłoszeniach  🤣  Nie spieszy mi się, żeby ją sprzedać. Trafi się klient to się trafi  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 sierpnia 2013 11:43
Kobyła nie ukrywam w moim "damskim typie konia"  😀
Chcesz ? - Bierz !  😀iabeł:  😉 Rób badania, piszemy umowę i koń jest Twój 🙂  Ale nie wcześniej niż po 15 września, bo chce na niej derby przejechać i do tego też jest namiętnie przygotowywana od jakiegoś czasu 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 sierpnia 2013 11:50
Uważaj bo się skuszę  😁 Nigdy nie mówię nigdy  😀 I jak Wam idą te przygotowania?
Mamy "problem" z wodą, a konkretnie żeby w wodę wgalopować, ale już jest coraz lepiej.

Mam nadzieję, że nie zrobią przeszkód na wysokości 110 ( a tak słyszałem ) Bo jeśli tak zrobią, to nie pojadę, bo Ruda za młoda jest na takie skoki.

W razie "W" jedziemy na WKKW gdzieś  😉
Bajdar z dziś , dawno go tu nie było  😉 
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 sierpnia 2013 12:12
korysindex4 no to fajnie, że jakąś alternatywę macie 😉
monia pięknioszek  😀
Brakuje mi motywacji, żeby zgrać filmiki  😵

Motywacja się znalazła  😎
Filmik z pierwszego przejazdu. Niestety potrzebne mi były karabinki, co skutkowało zdekompletowaniem napierśnika i nie zdążyłam poprzepinać, żeby założyć wytok  😉
Mozii ale fajny, spokojny przejazd!  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 sierpnia 2013 09:53
Dziękujemy  :kwiatek:
Zasypię Was zdjęciami, gdyż mam kilka fajnych z wczorajszego treningu  😉
Mozii   😍 więcej nie napiszę, bo się za bardzo  jaram  😀iabeł: 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 sierpnia 2013 10:15
Dziękujemy  :kwiatek:
Kolejna partia  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się