Końska rewia mody cz. VII (2013)

to będzie pierwsza od dawna kolekcja eskadron,a w którą zaopatrzę się przed wyprzedażami  😁
wątek zamknięty
Precelek mam to samo, najgorsze jest to, że wszystko mi się bardzo podoba.  💘

Niciaki mnie bardzo rozczarowały..  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 sierpnia 2013 22:06
Ja już widzę, że kupię aż jedną rzecz, kaloszki w gwiazdki. No kicz jakich mało, musimy je mieć! 🙂
wątek zamknięty
deborah kobalt boski  😜
wątek zamknięty
Kolekcja podstawowa jak dla mnie bomba. Kusi mnie KAŻDY jeden czaprak.. ale powoli chyba  ztego wyrastam bo kusi kusi ale ciśnienia brak. A kolekcja jedna a lepszych ostatnio.


Deb boski kolor!!!!!!!!
wątek zamknięty
O kurczę. Już dawno żadna kolekcja Eskadrona az tak mi sie nie podobała. Biedne moje konto. Dobrze chociaż, że nie używam owijek, a nauszniki mam jedynie na zawody, więc zakupy ograniczam właściwie do czapraków i derek. Aczkolwiek tutaj chyba będe musiała się zastanowić, bo korci mnie komplet z owijkami tej czerni z różem. 😉 Jestem baaaardzo ciekawa derek niewidocznych na zdjęciu, czyli stajennych i padokówek.
A kaloszki w gwiazdki to zakup obowiązkowy, hahaha.

Jest tez album Next Generation: https://m.facebook.com/media/set/?set=a.695231080492381.1073741850.657999160882240&type=1&refid=17
wątek zamknięty
Czesi robią sobie wykreślanki ze zdjęć z naszej galerii Szmatoholicznej. Właściwie co drugie zdjęcie na tej stronie przedstawia kogoś z forum 😁



https://www.facebook.com/EskadronForever
wątek zamknięty
ja znalazłam jeszcze coś takiego z eskadron. Super kolekcja.
wątek zamknięty
Nawet Dzik się załapał 😉 Nie skończy się chyba nigdy "pożyczanie" zdjęć
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2013 08:28
Koniczka, pięknie w słoneczniku 🙂

Medziiik, dzięki za te albumy - niestety, dalej mi się te same rzeczy podobają 😂

Klami, mam to samo - tylko czapraki i derki, ale i tak wyjdzie mała fortuna 😉
wątek zamknięty
Czy ktoś ma może zdjęcie porównawcze cottona winterred i brillanta winterred?  :kwiatek:  miałam cottona i na żywo mnie nie zachywał więc puściłam w świat, a teraz zaczynam się zastanawiać nad brillantem i nie wiem czy warto  🤔
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 sierpnia 2013 09:14
Livia proszę bardzo wiedziałam że zrobią furorę ja jestem zawiedziona tylko tym że miałam chrapkę na biały czaprak z pionowymi pasami ale z tej granatowej kolekcji a tu najprawdopodobniej będzie takowy Ale tylko z kolekcji z różem. Dodatkowo urzekł mnie biały cotton z lamówką w gwiazdki z nici ale jeśli wszystko będzie w takich cenach jak w tym roku lub droższe  to i tak nie wiem czy na samych Chęciach się nie skończy 😉
wątek zamknięty
Livia, mnie ratuje tu jedno. Do brązowego sprzętu nie wszystko będzie pasowało. Fiolety i róże to idealnie wręcz, ale czerń z petrolem to tak nie do końca, więc z tej części kolekcji grozi mi tylko sam jeden czaprak, derka już niekoniecznie.
Tak samo strasznie podoba mi sie czaprak i derka z tej czarnej wersji w potrójne pasy, do tego owijki. No, ale tak wyobrażam to sobie zestawione z brązami i hmm... no nie bardzo pasuje.
Także po rozsądnym uświadomieniu sobie, że wszystko mam brązowe, to moge powiedzieć, że ochłonęłam z zapałem do tej kolekcji. Do czarnego sprzętu jest przepiękna, ale z brązami juz tak super się komponować nie będzie niestety.


Kaloszki niciakowe w gwiazdki muszę mieć. 😉


Teego zdjęcia jeszcze chyba nie było.
wątek zamknięty
Nie no.. ten niebieski i szary cotton mówią do mnie 'mamo' 😜
wątek zamknięty
Ej, a tylko mi się tak wydaje, czy jakby brillantów nie było widać ? Bo jak na razie na zdjęciu grupowym widać ino jeden czarny  🤔 A ja już napalona byłam na fioletowego...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2013 11:30
Ale nigdy nie wklejają zdjęć wszystkich modeli w każdym kolorze, wiec pewnie będą. 🙂
wątek zamknięty
Oby, tak zwątpiłam już, bo na żadnym zdjęciu nie widziałam 😉 Kurczaki, kończy mi się miejsce w pace na czapraki, już ledwo domykam, ja nie wiem co zrobię po tego sezonowych zakupach...  😵
wątek zamknięty
Gdzie wy widziecie te kaloszki w gwiazdki? Nie moge ich znaleźć
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 sierpnia 2013 12:57
Są w galerii do ktorej zamieściłam Linki na poprzedniej stronie
wątek zamknięty
Medziiik, O rzeczywiście przeoczylam Twój post, dziekuje.
wątek zamknięty
Kaloszki w gwiazdki są świetne 🏇 I czarny brillant 😉
wątek zamknięty
kolekcja Eskadrona jest boska!!!! podobają mi się przynajmniej 4 komplety !!!! jestem bankrutem !!!

a kolory w klasycznej to: ice-blackberry-ocean-mauve-grey melange-black-white

w NG: mango-lilac-lightviola
wątek zamknięty
Ale czadowy kantar Eskadrona nowy!

Koniczka, cudo!
wątek zamknięty
Klami, z tego zdjęcia co wsadziłaś chciałabym wszystkie czapraki z górnego zdjęcia... ;/
wątek zamknięty
i mi się podoba nowa kolekcja eskadrona.. moje kolory  😍
a ja mam już nowe pomysły na caballe.. tylko w lotka coś wygrać nie mogę 🙁
nasza śliwka caball

śliwka ma wypełnienie sztywne, ale mam też z miękkim i jak dla mnie fajniejszy jest ten ze sztywnym 🙂
wątek zamknięty
Chyba w kolekcji eskadron nie ma dralona?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2013 18:39
etosha, myślę że nie ma go tylko na zdjęciach na razie, ale w ogóle będzie 🙂 Sama jestem ciekawa w jakiej będzie kolorystyce 🙂

Klami, ja przepadłam bo niestety mam właśnie cały sprzęt czarny  😁
wątek zamknięty
xxagaxx, ja również. Plus jeszcze dwa ze środkowego modelu. Masakra.

Livia, a no to przepadłaś. Mnie na całe szczęście trochę gryzą się te kolory z brązami.
wątek zamknięty
Znalazłam coś takiego.Dodaje bo chyba nie było  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2013 20:21
Było. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.