Farmerama.com

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2013 20:21
Wypadają z pola przy zbiorze, z prezentów od znajomych (z chęcią przyjmę do znajomych i powymieniam się skrzynkami bo potrzebuję duuuużo 😵 ), czasem z koła i zadań ze spółdzielni.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 czerwca 2013 13:47
Gdyby ktoś był ciekawy nowej Bahamaramy:
Bischa   TAFC Polska :)
03 lipca 2013 17:59
Ktoś ogarnia ten burdel na bahamaramie?
tzn? za pierwszym razem nie umiałam nawet trafić na wyspę 😵 kurde, jak już, to wolałam to lotnisko, co było dawno temu w mieście, zamiast tego badziewia.
btw, sprzedawał ktoś konto na farmie? albo ktoś znajomy?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 lipca 2013 20:10
No nieźle namieszali. Miałam na bahamie 9 poziom, teraz mam 48 (zaraz dogonię swój normalny poziom na farmie 😁 ), zwierzęta, rośliny i miejsce do uprawy odblokowuje się u małpy za złote banany, tylko że chyba jeszcze żadnego nie mam 😲
ooo, dopiero teraz zauważyłam zmianę na bahamie z tymi poziomami 🤔 mam 109, a na farmie 82  🤔 od jakiegoś czasu rozważam skończenie zabawy z tym, ale nie chciałabym usuwać całkiem konta. nie szuka ktoś w miarę dobrego konta? info na pw.
Bischa   TAFC Polska :)
03 lipca 2013 22:33
Ktoś wie, jak wyspę powiększyć, bo klikam na te nowe częsci (taaaaaaaa, nie ma co, powiększyli wyspę o milimetry 😂 To jest jaki żart!), wyskakuje mi to coś z małpami, klikam na te powiększenia i dupa 😵 Złote banany miałam, dodałam (wyspę miałam na 23 poziomie do tej pory, więc daleko byłam) i nic 😵
Są jakieś zlecenia do robienia na bahamaramie? tak jak w spółdzielni w mieście? Muszę przecież zdobywać jakoś PD, a na razie tylko poprzez uprawy mogę?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lipca 2013 17:31
"Bonuscode: ISURVIVED

Content:
• 10 golden bananas
• 1.300 tropical XP * level
• 48h harvest helper (no coupon!)

Valid: now until Monday, 8th of July at 23:59 pm CEST."
oddam za darmo konto na farmie! 82 level na farmie, 109 na bahamie, ponad 2mln sianogroszy, 18 gwiazdek i dużo odblokowanych run, niestety 0 florenów.
podbijam! nikt nie chce konta za darmo? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 sierpnia 2013 20:19
Calore, jak wszyscy się tak wzbraniają to ja sie mogę zaopiekować choć mistrzem w tej grze nie jestem i postaram się konta nie zepsuć za bardzo 😁
ja chcę to konto oddać na zawsze, po prostu szkoda mi je usuwać 😉 najwyżej przekaż je komuś dalej 😉 podać dane na pw?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 sierpnia 2013 20:56
Podaj, pobawię się na wyższym poziomie niż jestem 😀
Bischa   TAFC Polska :)
02 stycznia 2014 23:23
Oddam swoje konto, nie chce ktoś?
Tylko w dobre łapki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się