Końska rewia mody cz. VII (2013)

Widze ze szybko poszlo ze zdjeciami. Dralony beda nawet 3 rozne, krata, przepiekny czarny z pastelowa tarcza i nextowy z gwiazda.
Ciesze sie ze kolekcie sie wam podobaja.
Ah ktos wspomnial o jakosci czapraka Nici, jest taka jak Big Square z aktualnej kolekcji na ktory nie bylo zadnych reklamacji wiec chyba ok.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 sierpnia 2013 06:42
Graszka, mogłabyś zdradzić w jakich kolorach będzie kraciasty dralon? :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 sierpnia 2013 06:56
Moniqa, HKM Majestic są super. połączenia eskadrona i ESa 😉 wierzchni materiał jest lekko śliski jak w ESach excellent, a od spodu jest jak Eskadrony BigSquare. bardzo fajne i porządnie wykonane czapraki. kieszonka od wewnątrz jest dodatkowo wzmocniona, więc się nie poprzeciera.
znajdziesz je w GNLu i na ich facebooku też więcej zdjęć powinno być.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
21 sierpnia 2013 08:02
kantar z nowej kolekcji

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2013 08:26
Jak dla mnie to jest ten navy-grey-red.
wątek zamknięty
Czy ktoś posiada, albo przynajmniej "macał" czapraki Horze Sparkle? Jak z jakością samego czapraka i tej brokatowej lamówki, ładnie to wygląda czy tandeta?

wątek zamknięty
Kolekcja Eskadrona jesli bedzie tak jak na zdjeciach piekna to
przepadlam  😤
wątek zamknięty
Kolekcja Eskadrona jesli bedzie tak jak na zdjeciach piekna to
przepadlam  😤


Nie tylko Ty  🥂
wątek zamknięty
Wszystkie pójdziemy z torbami  🥂
wątek zamknięty
Przerwę na chwilę rozważania na temat eskadrona 😉
Obiecane owijki classis equine na modelu (czaprak Jarpol):
wątek zamknięty
ladydill - wydaje mi się, że macałam czarną wersję, ale ręki nie dam sobie uciąć, bo to było na początku kwietnia, schwyciłam i wydał mi się dość cienki i ogólnie "taki se", lamówka przy czarnej wersji straszyła nieco, taka sztywna i szorstka, tandetnie się odcinała od czarnego tła - w wersji kremowej wygląda dużo lepiej na wklejonym zdjęciu. Ale podkreślam, nie jestem 100% pewna czy to był ten czaprak, czy coś inszego czarnego ze srebrną lamówką.
anai - szał ciał  😜 Czekam na drugie!  😀
Graszka - nie o jakości, tylko o wyglądzie niciaka, bo na zdjęciu katalogowym przypomina hand-made średniej jakości 😉 Mam nadzieje, ze na żywo zaprezentuje się lepiej, bo jak na razie najbardziej wyczekiwana przeze mnie kolekcja to jedyna, z której nic nie wzbudziło we mnie szału.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 sierpnia 2013 12:32
Przez przypadek dowiedziałam się jaki będzie dralon w Classic Sports - będzie kratka fiolet/czerń/biel, ale niestety ten nowy wzór. A tak mi się marzyły te kolory w "starej" kracie...
wątek zamknięty
Jakie nauszniki dobrać do tego polopadu (kolor: teak melange)? Jest z kolekcji classic sport 2012, teak-aqua-mint. Teak są niestety za ciemne.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2013 14:35
Eskadron Bardzo ładny! 🙂
ale ciekawa jestem brillantów i dralonów 🙂  😜

Fuerte w Marine i owijkach anky Stone Grey 🙂

wątek zamknięty
Przeglądając ostatnie strony, tylko jedna osoba wypowiedziała się co do wypełnienia Caballi, które macie i które polecacie? Miękkie czy bardziej sztywniejsze?
wątek zamknięty
Gazellasta, ja mam zarówno w caballach jak i w jarpolowych czaprakach wypełnienie miękkie. Uwielbiam takie kołderki!
wątek zamknięty
Bo tak się zastanawiam czy te sztywniejsze nie będą bardziej wytrzymałe? Dlatego właśnie pytam o porównanie ich  😉
wątek zamknięty
Gazellasta, miałam też ze sztywnym (jeden jeszcze mam) i zdecydowanie wolę miękkie. Ale co kto lubi 😉
wątek zamknięty
ja też wole miękkie. miałam sztywne jarpole, teraz mam miękkie Caballe i uważam, że miękkie są lepsze 🙂 choć tak jak mówi anai - każdy woli co innego 😉
wątek zamknięty
Livia super kolory w dralonie .Tylko ciekawa jetem jako to będzie wyglądać w rzeczywistości.Pewnie cudo.Więc przepadłam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 sierpnia 2013 16:15
etosha, właśnie nie robi ten dralon aż takiego wrażenia niestety... jest biało-czarna krata w tym nowym wzorze i fioletowe tylko cienkie paski. Liczyłam na stary wzór, wtedy byłby prze-przeboski 🙂
wątek zamknięty
sei - dzięki Ci ogromnie za odpowiedź!  :kwiatek: Miałam nadzieję że okażą się dobrej jakości bo bardzo mi się podobają. lecę zamawiać 
A widziałaś może na żywo tego petrola? jak wypada kolorystycznie? na moim monitorze wygląda mniej więcej jak stary petrol eskadronowy
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2013 18:17
Livia, a może u reitsportów będzie ta druga wersja? 🙂 Tak jak było z Taupe-Walnut. Hmm, a poza tym, ten wzór z wąskimi pasami, nie jest wcale nowy, w Bloomie był, w Aubergine-Violet. Co jakiś czas się wymieniają.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 sierpnia 2013 20:00
Moniqa, na żywo jak petrol euro-stara bardziej, albo stary eskadron może faktycznie.

a tak swoją drogą, popełniłam z tej samej kolekcji właśnie, derki  😍
[img]http://www.gnl.pl/images/images_big/3647(2).jpg[/img]
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2013 20:03
sei, piękna ta dera!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 sierpnia 2013 20:11
dery są super w różnych kombinacjach (wysoko na szyję wchodzące, kombo z kapturem, albo zwykłe) i podszyte polarem albo z wypełnieniem 300g na bawełnie.
wybrałam tą ze zdjęcia, na polarze. w moim wypadku najbardziej praktyczna. macałam już z tej kolekcji dery inne. czekam niecierpliwie na te, ponieważ jakościowo zapowiadają się tak jak wizualnie 😉
wątek zamknięty
sei cudne 😍 są już w jakimś sklepie?
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy żadna z Was nie miała problemu z Caballami? Mam mój od niedawna, jakiś tydzień temu odważyłam się go wziąć do stajni dopiero, wcześniej cieszył oko w domu 🙂🙂🙂  ma za sobą 4 treningi... i po wewnętrznej stronie są kulki, białe (pad jest czarny, seria Imperial), tak jakby wychodziło wypełnienie. Dodatkowo miejscami, na samej górze wypełnienie jakby wyszło... w sensie pod dotykiem ręki czuję drugą stronę materiału i śladowe ilości wypełnienia. Dolna część padu, tam gdzie nie leży siodło jest nadal ok, ani nie skulkowana a wypełnienie na miejscu.... Czy jakoś specjalnie je traktujecie, że Wasze nawet po praniu są super?? Mój jeszcze nie był prany. Miałam zamawiać derkę zimową ale teraz mocno się waham...

dzięki za rady!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 sierpnia 2013 20:38
ja mam 3 i wszystkie sa super, na trening do prania, w teren i wogóle żadnych problemów ciągle jak nowe 😍
wątek zamknięty
ja mam 3 i wszystkie sa super, na trening do prania, w teren i wogóle żadnych problemów ciągle jak nowe 😍


Też mam 3, pozostałe dwa nadal cieszą oko w domu🙂 pomyślałam, ze jak takie super zamówię hurtem...;-) i jeszcze czwarty chciałąm ale poległąm na dobraniu koloró. Jak już wymyśliłąm plus derkę to bUm...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.