Revoltowicze z Podkarpacia

Euforia_80 znajomi mają konie w Kłapówce... mogłabym Ci podać na nich namiary, jeśli byłabyś zainteresowana  🙂
może ktoś z Was widział tego konia , klacz teraz już 4-latka, kasztanka z dużą charakterystyczną  łysiną na  głowie i skarpetkami
http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-10698.html
stała w Rzeszowie
Mam takie pytanie:

Czy jest może jakiś ośrodek bądź prywatna osoba, która poszukuje kogoś do pomocy przy koniach w zamian za jazdy lub po prostu kogoś do "ruszenia" konia? 🙂
Bo niestety nie mam środków na regularne jazdy, a bardzo bym chciała móc jeździć częściej niż raz w miesiącu...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 lipca 2013 13:56
Szukam jakiegoś zakładu krawieckiego(dobrego!) żeby przyszył mi lamówkę do fraka. Zna ktoś takowy godny polecenia? 😉
Mozii, i gdzie w końcu szyłaś? Bo efekt jest świetny - frak wygląda, jak nowy! 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 lipca 2013 16:04
przeszyła mi moja krawcowa w Głogowie Małopolskim w rynku 😉 Bałam się jak diabli jak go oddawałam, bo frak kupiłam za niemałe pieniądze, ale wyszło git i jestem z niego zadowolona  😀
Wyszło naprawdę świetnie 🙂 Gdy pierwszy raz zobaczyłam frak na zdjęciach, od razu pisałam, gdzie taki kupiłaś 😀 a dopiero potem zobaczyłam opis, że był tuningowany 🙂 Świetny jest 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 lipca 2013 16:37
Najpierw chciałam kupić nowy, a sprzedać ten, ale doszłam do wniosku, że jak mam do nowego dołożyć 200 zł, to wolę wydać 12 i przerobić swój  😁 I udało się 😀

A tak nawiasem- kolejne zawodo-parkury otwarte w Zabajce 😉 Coraz więcej sponsorów i świetna atmosfera. 10-11 sierpnia 😉
Czy tylko ja mam wrażenie, że za mało weekendów ma sierpień i wszystko odbywa się na raz? 😀
10 sierpnia jestem na amatorskich w Radawie, więc Zabajka odpada, ale na nadchodzący weekend kusiły mnie Wierzawice 🙂
Rok temu byłam w roli luzaka na tych towarzyskich w Radawie - super zabawa i świetna atmosfera. Zawody przyciągnęły masę publiczności, która bardzo żwawo kibicowała zawodnikom. Po zawodach załapaliśmy się na ognisko/grilla, którego spędziliśmy w bardzo miłym gronie, z ludźmi z mega pozytywną energią 😉
breakawayy, komu luzakowałaś? Również byłam luzakiem na tych zawodach, w tym roku także jadę 😉
Asi Więcław i jej córce Zuzi, tej najmniejszej która robiła furorę na swojej Florci 😉
Asię znam, a jej córę wspominam do dziś 🙂 Jest po prostu moją (i nie tylko moją, patrząc na zachwyt Radawiaków) idolką 🙂 W tym roku też startuje? A Ty będziesz? 🙂
Niestety nie będzie mnie. W tamtym roku załapałam się do nich na całe wakacje 😉. W tym jestem u siebie i ogarniam troszkę 'swoje' konie 😉.

edit:
Jak tam po Wierzawicach? 😉
Breakawayy, Wierzawice, świetne zawody. Trzydniowa super impreza z duża ilością koni, cos koło 140. Oprócz zawodów skokowych, pokazy ułanów. Pogoda wyjątkowo dopisała, miła atmosfera.
Byliśmy z naszą rudą. Kilka fot.


Pamiętam te zawody z zeszłego roku i zapamiętałam je dokładnie tak, jak teraz opisałaś 😉. Z jednym małym incydentem z udziałem ułanów, ale poza tym było bardzo wesoło 😉.
Piękne zdjęcia, super się Ruda prezentuje! Jak poszło? 😉
No ułani są nazwijmy to lekko kontrowersyjni.... 😉
Ruda spisała się super. Można powiedzieć że z każdym dniem się "rozkręcała".  😅
Fotki tez mi się bardzo podobają, są autorstwa forumowej beatasis... 🙂
Aż mi się łezka w oku zakręciła i wróciły wspomnienia zeszłych wakacji, na widok tych zdjęć 😉.
Super że Ruda się spisała! Jakie konkursy szła?
To jej drugie zawody, szła L-kę.. 😀
No to na otarcie łez, jeszcze kilka. Tym razem Sławek na Erato...


ojezusmaryjus uwielbiam go  😜
Pamiętam jak rok temu był u niego kowal, taki wesołek z niego był, kapryśny Pan Ogier  😁
Erato nie był[s]a[/s] czasem wczoraj w Radawie? 😉
Erato to ogier 😉
Literówka, której nie zauważyłam 😉
Jejku, z Radawy mam ponad tysiąc zdjęć  🤔wirek: Teraz trzeba przejrzeć, wybrać, obrobić i szukać zawodników - może ktoś będzie chciał zdjęcia 🙂
A jak zawody w tym roku? Tak samo udane jak rok temu? 😉
Pogoda nas strasznie poganiała - nad zalewem zawisła czarna chmura, Pani Sędzia pospieszała 😀 , grzmoty rozpraszały jeźdźców, niektóre konie przez to niespokojne, no i niestety publiczności mniej. Ale mimo to zawody udane i ja miałam wrażenie, że na wyższym poziomie, niż zeszłoroczne 🙂 Coraz więcej podkarpackich jeźdźców poznaje się i wymienia doświadczeniami w Radawie, zwłaszcza na tradycyjnym grillu u Organizatorów, więc już czekam na kolejne zawody 🙂
Pokazuj zdjęcia! 😉
Geniusz ze mnie - w tygodniu nie miałam czasu po pracy zająć się zdjęciami, więc wróciłam sobie na weekend do domu, pamiętałam o karcie, zadowolona siadam z nią teraz do kompa i... w stacjonarnym nie mam wejścia na kartę  😂 A taka byłam z siebie dumna, że pamiętałam i zabrałam zdjęcia ze sobą  🤦
m.indira   508... kucyków
18 sierpnia 2013 13:44
Bardzo dziekujemy za miłe słowa odnośnie zawodów w Radawie.

Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, odzew ze strony zawodników pozytywny.

W przyszłym roku zapraszamy na III edycje Amatorskich Zawodów Konnych prawdopodobnie skoki i ujezdzenie🙂

Wieczorem oczywiście biesiada w naszym Ośrodku  🙂

Jeszcze raz dzięki tym co byli, uczestniczyli, pomagali i byli mega zaangazowani w te zawody!

Wybiera się ktoś do UKJ Ostoja w ten weekend? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się