Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

a jakie Agnes miala oglowie ?  🏇



Gozya - a ja cie znam ? ;>
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 lutego 2009 09:55
Mery- Ogłowie ma jakieś niemieckie robione na zamówienie z inicjałami  😁
Pinkne, dość gruby nachrapnik, śliczny naczółek...  😜

No nie znasz Gosi od Frytka ?  😁
🤔 w zyciu bym nie wpadla na to ze to Gosia 💃
a wiec... zamierzam sie szarpnac na ujezdzeniowki z moim Grubciem 😀, ktore beda 15.03
czy ktos wie czy na poprzednich zawodach L2 byl na duzym czy malym czworoboku?
Losieczka ostatnie dwa razy jak były zawody wszystkie konkursy były rozgrywane na dużym czworoboku, więc sądzę, że i tym razem będzie podobnie. W ogóle już wiadomo na pewno, czy te zawody się odbędą? Jeśli tak to oczywiście i ja się wybiorę.
Lena mam nadzieje bo to nasze pierwsze ujezdzeniowki beda (moze)
mam nadzieje ze bedzie na duzym bo konia mam duzego i ciezko by nam bylo na malym 😂
asior   -nothing but eventing-
25 lutego 2009 23:39
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=31764

Bezsensu. Jak facet zlikwiduje szkolke, to odda konie do rzezni? I kogo on tym szantazuje? Chyba raczej konie a nie pania prezes, bo ja to pewnie g**** obchodzi.
W odczuciu większości osób to była tylko rozpaczliwa próba zwrócenia uwagi na swoją sytuację. Z tego co mi wiadomo, koniom nic złego nie grozi i nie groziło, Ludzie zadeklarowali chęć ich odkupienia, chociaż nie wierzę, żeby ten pan rzeczywiście chciał zrobić coś takiego, nawet gdyby nie dostał przedłużenia umowy.
Alexis_18  konia to ja już dawno kojarzyłam < za czasów Agnes > ale już wiem jaka dziewczyna na Nim jeździ a że się akurat spytałaś czy sa jakieś zdjęcia tego konia to myślałam że to Ty 🙂😉

no smutna historiaaa ale czy takie szantażowanie jest potrzebne i  fair ? moim zdaniem nie..
A Wywalenie szkółek , które od lat tu funkcjonują jest fair ?

no nie zdążyłam odpowiedziec
thx Zuziasta ^^
wywalenie szkołek nie jest fair, to fakt. ale podobno kobita (prezes) potrafi "ściąc głowe" ludziom, byle żeby postawic na swoim 🤔
Pani prezes to ma coś nieźle nasrane w głowie... Inaczej to się nie da juz chyba tego powiedzieć.
Z jednej strony nie sposób się nie zgodzić z tym, że tyle szkółek = tłok na hali popołudniami, brak możliwości wejścia na małe hale chociażby polonżować konia itp.

Z drugiej strony, skoro tyle szkółek jest w stanie się utrzymać i mają klientów, to chyba znaczy, że są potrzebne. A skoro już zapada decyzja, że X szkółek ma odejść, ciężko jest dokonać takiego wyboru, który by nie był dla kogoś niewłaściwy / krzywdzący / kontrowersyjny.

Nikogo nie bronię, szkółki mi generalnie wiszą jako zjawisko, tylko pamiętajcie o tym, że to jest bardziej złożona sytuacja, niż się na pierwszy rzut oka wydaje.
Heh... widze, ze oglowie Agnes robi furore. A z bliska i "wymacane" jest jeszcze lepsze. Prawdziwe cudenko. 😉
Najpiekniej wygladalo na rudej.
halo halo 🙂 no i kto będzie w sobotę na odznace?
ja jutro jadę w kierunku pomorskim 😀 🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 22:41
Anaa, Ja będę (nie)cierpliwie czekała na koniec, gdyż po zakończeniu będę się rozbijała na pewnym przeuroczym rumaku.
Strzyga - jak przeuroczym? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 22:45
Och, absolutnie przeuroczym. Tylko jak ma mnie na grzebie, to chodzi jak paralityk  🏇 ( tylko nie mówcie Lenie, bo się dowie i już nie będę mogła na niego wsiadać)
hehehehe 😉
nikt nic nie powie, co Ty :-P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2009 22:48
To dobrze, bo już zaczynałam się martwić...
Anaa, ja bede na pewno. Pojawie sie pod koniec tych odznak a potem bede sie wozic na moim paczku na hali. 😉
Ja też przyjdę, ja też  😅
Zuziasta dzięki za zdjecie :P widzę że w Twojej galerii moje konio się załapało 😉 tylko strasznie małe masz wstawione na pb
ja tez ja taz. kolo poludnia moze sie przywloke, a po odznakach tez wsiadam
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 lutego 2009 20:52
Cimeries - powiedz mi które to mogę Ci wysłać ma maila oryginalne 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2009 22:00
Mam nadzieję, że odznaka się jutro szybciutko skończy.

A już są propozycje na wkkw:
http://skj-sopot.pl/wkkw2009/PCNCSop25-26.04.09.pdf
Ja rowniez dotre w okolicach 12-13 godzinki. A wsiadam po. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2009 22:02
Ja mam nadzieję wsiąść od razu po. Mój dzielny szpiegu, liczę na Ciebie  :kwiatek:
Hehe...... postaram sie byc skuteczna.. 😉
Mumintrolleta   ClassiC & NaturaL
28 lutego 2009 14:07
Mam takie pytanie. Wie może ktoś czy jutro też są odznaki na hipodromie ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się