Bryczesy

DenceofDevotion ale o sklepy, w którym mieście pytasz? ja mierzyłam w krakowskim horse-trade

A co do długich to polecam cavallo te przedłużane są naprwdę długie, nieprzedłużane też pewnie będą dłuższe niż te innych firm. A zaś co do eurostarów to nie wiem czy te nowsze są dłuższe czy nie, ale w domu mam przedłużane w mierzyłam ostatnio w sklepie zwykłe i wcale jakieś bardzo krótkie nie były. Wydaje mi sie, że jak mierzyłam właśnie nieprzedłużane daawno temu to były krótsze ale mogę się mylić, tak czy inaczej mi przy nogawkach flex zupełnie nie przeszkadza jak są trochę krótsze więc teraz zamówiłam ES Laura zwykłe i czekam z niecierpliwoscia 😍
pasują mi prawie wszystkie miasta w PL! Dziękuję za informację, jutro akurat będę przejazdem w krk to zajadę do horse trade.
Który sklep ma Cavallo 🙂 ? Niestety nie mogę kupować bryczesów w ciemno ze względu na niezgrabną i nieproporcjonalną sylwetkę😉 Wszystko muszę mierzyć.
Nie ma sprawy🙂 CO do cavallo to niestety nie wiem ja kupowałam w ciemno i na szczęście pasują, ale we Krakowie nie widziałam w stacjonarnych.
DanceofDevotion - zerknij na internetowe, duża część ma też stacjonarne sklepy 😉  Powinien mieć jeszcze sklep w Swadzimiu pod Poznaniem. I popieram, cavallo są bardzo długie, jak zawsze musze mieć przedłużane to te są jedne z nielicznych, gdzie całkiem pasuje na mnie standard. Wydaje mi się też, że moje globale były standardowe, ale 100% pewności nie mam, bo metka za bardzo się sprała już. Bardzo duży wybór wszystkiego ma też Pegaz na Woli w Poznaniu, ale konkretnie markami nie wymienię, bo tam wpadam raczej po końskie łaszki - mam w Zielonej Górze lumpek wyspecjalizowany w jeździeckich łaszkach i cynk od właścicielki jak są dostawy, bryczesów ze sklepu nie miałam od jakiś 2 lat  😁
DanceOfDevotion Cavallo mają najdłuższe nogawki
DanceOfDevotion, ja Cavallo kupowałam w krakowskim stacjonarnym Hidalgo. Nie mają dużego wyboru jeśli chodzi o Cavallo, ale coś jest.
Szczerze mówiąc to nawet te przedłużane cavallo za długie są na mnie a niska nie jestem, denerwują mnie te rzepy tuż nad kostką, ale to chyba przez to, że rozpieszczona jestem przez nogawki flex🙂
Spotkał ktoś w sieci tabelę rozmiarów bryczesów ELT? Albo ma takie i jest w stanie zmierzyć długość od kroku do kostki dla rozmiaru 38? :kwiatek:
Szczerze mówiąc to nawet te przedłużane cavallo za długie są na mnie a niska nie jestem, denerwują mnie te rzepy tuż nad kostką, ale to chyba przez to, że rozpieszczona jestem przez nogawki flex🙂


Mnie denerwują nogawki flex  👿
Jak wypada rozmiarówka Fair Play?

Zamówiłam sobie szafirowe bryczesy Roxana, ale nie jestem pewna czy nie powinnam kupić większego rozmiaru niż 40.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2013 14:46
DressageLife, brałaś wymiar z tabelki?
DressageLife, wypadają standardowo, noszę 38 i mam 38. Identycznie jak schockemöhle jeśli ci to pomoże. 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 19:33
bryczesy pikeur premium w nietypowym wydaniu 🤣




(ukradzione z profilu HB Contact,ale Honia jakoś się czai :hihi🙂
Ktośka! nie myslalam, ze jest ktos zgrabniejszy od Ciebie  😁 hahah
DressageLife one już są dostępne ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 20:05
ciekawska no niestety,muszę przyjąć to na klatę  🙄

p.s.  🤣 😀iabeł:
E tam bryczesy, siodło  😍
Spotkał ktoś w sieci tabelę rozmiarów bryczesów ELT? Albo ma takie i jest w stanie zmierzyć długość od kroku do kostki dla rozmiaru 38? :kwiatek:


Będą krótkie, nawet dość mocno. Miałam przedłużane 38 i nie należały do najdłuższych i tak, wypadały krótsze od standardu cavallo. Plus lej w eltach to do używania raz kiedyś, przy tyraniu szybko będziesz wymieniać 😉
DressageLife one już są dostępne ?


Wszystkie kolory poza tym szafirowym, który zamówiłam- będę musiała czekać do października, ale ślinię się do tego koloru tak, że wykupiłabym wszystko szafirowe i musiałam je już zaklepać 😀
One są w InterApi od czerwca  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 21:22
będzie  🚫

Misia, fakt, po 5 czy już nawet 6 skokówkach,zawitała do nas ujeżdżeniówka...to takie małe dzieło sztuki jest i mi,co by nie mówić,skoczkowi -dobrze się siedzi  😍
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
26 sierpnia 2013 21:34
Zuzu, nie są. W sprzedaży pojawił się kolor czerwony, biały oraz czarny z szarym lejem, czarny i granatowy to kolory z zeszłego sezonu, szafirowy oraz szary z czarnym lejem nie dotarł i obecnie termin dostawy ma podany na listopad ( II połowa) - standardowo proponuję doliczyć opóźnienie do tego terminu 🙁.
jak szukałam bryczesów to właśnie te szafirowe mi się spodobały i pani w Api powiedziała, że na dniach na pewno będą. Myślałam, że dotarły. 😉
Widziałam te fotki, czerwone bryczesy w męskim wydaniu są boskie  😵
kanadyjska policja konna nawet przy nich wymięka 🙂
Zuzu, nie są. W sprzedaży pojawił się kolor czerwony, biały oraz czarny z szarym lejem, czarny i granatowy to kolory z zeszłego sezonu, szafirowy oraz szary z czarnym lejem nie dotarł i obecnie termin dostawy ma podany na listopad ( II połowa) - standardowo proponuję doliczyć opóźnienie do tego terminu 🙁.

Własnie dlatego pytam, bo termin na 21 listopad=co najmniej połowa grudnia 😉 W takiej kolorystyce będą też zimowe Horze i zimowe HV POLO 😉
Nuna Wejdź na http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,217.150.html Masz tam mój post odnośnie wymiany leja. Przetestowałam wytrzymałość tego materiału na rajdzie. Po około 70 godzinach użytkowania jest O.K. Nic się nie poprzecierało i nie puściło na szwach. Moje nogi też przetrwały bez otarć i odcisków. Na początku lej wydawał się sztywny, ale już po pierwszej godzinie jazdy spodnie znów były elastyczne 🙂
A mi sie właśnie nie podobają czerwone bryczesy u faceta :o a feee

Bryczesy GPA są "sklejane" nie są szyte czy to nie jest tak, ze są mniej trwałe i po czasie te miejsca po prostu sie rozchodzą ?
Alageon, ja żyję nadzieją, że laski tu sobie zmowę zrobiły i żeby chłopa nie urazić piszą, że wygląda dobrze 👀
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2013 16:48
Zobaczyłam zdjęcie na fb i przepadłam, Pikeury Gracielle są piękne! Ktoś je może ma i może powiedzieć jak z jakością i ceną? 🙂



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się