moda, ciuchy etc...

3/4 przy chudych rączkach  😀iabeł:
no właśnie, tak jak piszesz, wszystko robione, byle ciuch wyglądał super wow a w rzeczywistości...
no i tak sobie myślę, że uczesanie też nadaje różnego charakteru rzeczom. więc "niedbały kok" etc. też ją odmieni in plus.
co do zdjęcia, jak nie zapomnę, to po chrzcinach postaram się wstawić.
To zależy tomia co Ci się podoba 🙂 Ja bardzo lubię klasycznie się ubierać, więc po prostu jak dla mnie czarna marynarka lub żakiet, prosty zupełnie, bo już sukienka jest przyciągająca uwagę 🙂
Albo to takie czarne długie co wstawiałaś (nie pamiętam jak się nazywa) ale z normalnymi rękawami 🙂
Cricetidae, i chyba tak zrobię.
nie chcę być w centrum uwagi. nie jestem stworzona do roli "gwiazdy imprezy". więc będę poszukiwać klasycznego żakietu z dość długimi rękawami  😁
co do kardiganu.. patrzę na niego... i patrzę... i niee. ładny jest. ale chyba to nie to. swoją drogą, czy takie rzeczy nie wyszczuplają? staram się unikać tego typu ubrań, bom i tak chudzina.
więc dziękuję Dziewczyny za rady i pomysły  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
26 sierpnia 2013 20:38
kusi mnie chanelka, ale pewnie jeszcze skórzane rękawy nie zadziałają "uspokajająco".

A chanelka to nie przypadkiem pudełkowy żakiet, z bukli, właśnie w takim stylu jakie nosiła Coco? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 sierpnia 2013 21:15
tomia, no w takie sukience wydaje mi się, że będziesz w centrum zainteresowania. Ja nie jestem specjalnie konserwatywna, ale taka sukienka... na chrzciny... no nie bardzo.
[quote author=tomia link=topic=168.msg1859544#msg1859544 date=1377534584]
kusi mnie chanelka, ale pewnie jeszcze skórzane rękawy nie zadziałają "uspokajająco".

A chanelka to nie przypadkiem pudełkowy żakiet, z bukli, właśnie w takim stylu jakie nosiła Coco? 😉
[/quote]

znawczyni ze mnie mierna. aczkolwiek miałam na myśli ową z linka wyżej wstawionego. i pod takową właśnie nazwą to to stoi. jeśli jestem w błędzie to przepraszam  :kwiatek: i mnie wyprowadzajcie z mroku ułomności modowej 😉

Strzyga, jednak uważam, że przy założeniu żakietu prostego, na który mnie naprowadzały Dziewczyny po części, problem z nieprzyzwoitością sukienki zniknie. tak skromnie uważam. wiem, że na zdjęciu cyc na wierzchu, makijaż/fryzura/itd. modelki wyzywające, kolor czerwony z pierwszego zdjęcia tej sukienki dają takie złudzenie... jednak w rzeczywistości (o czym też rozmawiałyśmy) sukienka wypada inaczej. i w mojej sytuacji wypada korzystniej (w sensie nie jest "przesadna"😉.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2013 22:08
tomia, chanelka to coś takiego http://2.bp.blogspot.com/-8MXNsQXfrxA/T5Bn6qI_P6I/AAAAAAAAGac/VWZ2-e5xdTU/s1600/sklejka+chanelka.jpg  😉

Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć zdjęcia tej sukienki na normalnej dziewczynie, bez photoshopa, ale po innych modelach widać różnicę 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 sierpnia 2013 22:31
tomia, Twoja sukienka i Twoja sprawa, ale dla mnie obcisła sukienka z bieliźnianej koronki to tak trochę średnio jak na rodzinną uroczystość. Sama mam koronkową sukienkę i może nawet bym ją założyła idąc na jakąś uroczystość, ale jednak krój + rodzaj koronki robi różnicę... 
http://re-volta.pl/galeria/moja/foto/97122

Możliwe, że jestem starą, konserwatywną pruchwą, ale uważam, że klasyczna elegancja jest zawsze najlepsza, zwłaszcza jeśli ma być kościół i ciotki i babki i inne stworzenia.


Edit: ale jednak nie prosiłaś o opinię, więc przepraszam  :kwiatek:
Strzygo droga, ale ja się wcale nie gniewam 😉
pewnie kwestia gustu. no i tego jak się w tym wygląda. jak już Safie, na innych modelach już inaczej wygląda.
i mogę Was zapewnić, że nie wygląda na mnie prowokacyjnie, ani w żaden lubieżny sposób, który by był nieadekwatny do miejsca i sytuacji 😉
szkoda, że nie mam teraz czasu na wskakiwanie w nią i zdjęcie. ale postaram się wstawić po chrzcinach.

a z chanelką to dałam ciała  :kwiatek: przyznaję. jednak na obronę własną mogę tylko podać link http://allegro.pl/mikos-efektowna-chanelka-skorzane-rekawki-zip-s-i3489701641.html no i właśnie o takiej myślałam  😡
Wczoraj przepadłam w Top Secret 😁 W gazecie Dobre Rady jest kupon -25% na nową kolekcje do 3 września.
Pursat   Абсолют чистой крови
27 sierpnia 2013 16:57
Szukam podobnych dresów: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/newseason/trousers/x0059-09x/ladies-trousers Tylko stacjonarnie, bo jutro chciałabym kupić. Jak nie znajdę taniej (nie znam się na cenach takich spodni - opłaca się w ogóle celować w coś tańszego, czy będzie to badziew?), to pewnie kupię te z Re. Ktoś może coś polecić? :kwiatek:
Pursat, moja mama kupiła ostatnio sobie takie w H&M, ale nie pamiętam jaka była cena. Wyglądają fajnie 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
27 sierpnia 2013 18:00
Zajrzę jutro. :kwiatek:
Pursat świetnie, że szukasz dresów bo ja też szukam 😉 tylko, że takich mega obcisłych, jak gdzieś na takie trafisz to podziel się tym ze mną bo ja szukam i szukam (ostatnio nawet w działach dziecięcych) i wszystkie są na mnie za luźne wiszą mi na tyłku 🙁




wiem, że wstawiam te zdjęcia tutaj chyba 3 raz ale może ktoś nie widział 😉
Przegrzebałam allegro. Żaden płaszcz mi w oko nie wpadł. Dowiedziałam się już, że koniecznie musi być czarny 😁 Uważam, że młody ma tak dobrą sylwetkę, że dwa rzędy guzików będą dla niego idealne. Długość w pół uda. Ktoś coś widział?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 sierpnia 2013 08:47
hanexxx ja mam takie obcisłe dresy z New Yorkera, niebieskie z białym paskiem z boku, kupowane kilka miesięcy temu więc nie wiem czy jeszcze są. Widziałam też takie szare w Nike, ale to już inna bajka jeśli chodzi o cenę  😉
Kobiety, jakie dodatki do takiej sukienki? Buty czarne, czy mogą być nude? Torebka w kolorze butów, czy niekoniecznie? Co z biżuterii? Ogólnie nie noszę, myślałam o jakiejś wyrazistej bransoletce jedynie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 sierpnia 2013 09:04
Ja bym postawiła na beżowe buty i torebkę (to jest nude, tak?) i srebrną bransoletkę  😉 Ewentualnie coś eleganckiego, srebrnego we włosach- spinkę itp.
smarcik też mam z New Yorkera ale widocznie jakiś inny model bo nie są obcisłe 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 sierpnia 2013 10:18
W New Yorkerze jest mnóstwo różnych dresów, sama mam chyba 3 pary. Te obcisłe są firmy Amisu  😉
Forkate, tez bym brała dodatki nude albo granat 🙂 A biżuteria to może być jakaś bardziej wyrazista bransoletka, bo sukienka jest prosta 🙂
Postanowiłam, że będą nude 🙂 Bransoletka mankiet mogłaby być?
Pursat   Абсолют чистой крови
28 sierpnia 2013 16:42
Pursat świetnie, że szukasz dresów bo ja też szukam 😉 tylko, że takich mega obcisłych, jak gdzieś na takie trafisz to podziel się tym ze mną bo ja szukam i szukam (ostatnio nawet w działach dziecięcych) i wszystkie są na mnie za luźne wiszą mi na tyłku 🙁




wiem, że wstawiam te zdjęcia tutaj chyba 3 raz ale może ktoś nie widział 😉

Podobne do drugich zamówiłam w Zarze na dziecięcym za 55 zł, ale materiał okazał się cienki, a nogawki za długie. Ale jakby je skrócić, to byłyby całkiem fajne. 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2013 19:06
Co do dresów. Dzisiaj dotarły do mnie te http://allegro.pl/spodnie-dresowe-damskie-sciagacz-roz-s-ubezpiecz-i3433203642.html 
są dość rozciągliwe, więc nie dadzą takiego obcisłego efektu, ale materiał jest przyjemny
Jesli chodzi o dresy to duzo tego rodzaju ( tak mi sie wydaje, bo nie znam sie na "dresach" jest teraz na halens pl.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2013 21:46
Nareszcie dorobiłam się zdjęcia sukienki na śluby. Tutaj co prawda już poprawiny, ale druga sukienka nie sprawdziłaby się w tym upale
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 sierpnia 2013 10:46
Słuchajcie... Jest u kogoś w Top Secret [url=http://www.topsecret.pl/spodnica-damska---spodnica-dluga-z-marszczeniami-do-pracy-na-co-dzien-ssd0548-top-secret,5155,171,pl-PL.html#color=KOLOR_137]ta [/url]spódnica, zielona, rozmiar 34 lub 36? Albo [url=http://www.topsecret.pl/spodnica-damska-z-wiskozy-spodnica-dluga-z-kieszeniami-z-marszczeniami-na-co-dzien-tsd0406-troll,20035,171,pl-PL.html#productTabSizes]ta[/url], XS lub S... Albo któras z Was sobie kupila i nie chce jej juz nosic, wtedy chetnie odkupie - nawet za cene przed promocja (129zl).
Miłe Panie, co sądzicie o asymetrycznych spódnicach w świetle następnych sezonów? Mam jedną sukienkę z nieco dłuższym tyłem, prostą, czarną z szyfonu.  I nie wiem czy nie próbować jej puścić w świat. Średnio mi się już podoba, ale gdyby była jeszcze w miarę noszable to bym zostawiła na jakieś uroczystości. Jednak wydaje mi się, że świetność tego kroju już przemija. Skoro nie jest szczególnie ładna, to mogłaby chociaż być modna.  😁 Głupia rozterka, ale co o tym myślicie?
Puszczaj w świat, ja swoją sukienkę też sprzedaję. 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
31 sierpnia 2013 12:10
Miłe Panie, co sądzicie o asymetrycznych spódnicach w świetle następnych sezonów? Mam jedną sukienkę z nieco dłuższym tyłem, prostą, czarną z szyfonu.  I nie wiem czy nie próbować jej puścić w świat. Średnio mi się już podoba, ale gdyby była jeszcze w miarę noszable to bym zostawiła na jakieś uroczystości. Jednak wydaje mi się, że świetność tego kroju już przemija. Skoro nie jest szczególnie ładna, to mogłaby chociaż być modna.  😁 Głupia rozterka, ale co o tym myślicie?

Ja ci się nie podoba, sprzedaj. Jeśli przeciwnie - zostaw. Przecież nigdzie nie ma zakazu noszenia takich spódnic, tylko z powodu wejścia nowych trendów. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się