Bryczesy

Jezus Maria !!!!!  Chyba sie zakochalam pierwszy raz w życiu !!! Muszę je mieć są przeniesamowite !
Livia, z jakością to pewnie obłędnie. Z ceną przypuszczam podobnie. jakieś 700zł??Ale mam podobnie. Przepadłam...
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2013 17:13
Agaleon, xxagaxx, no ja totalnie przepadłam, to był strzał od pierwszego zobaczenia 💘
Kosmiczne  😎
Super są, ale jeszcze będą inne kolory  💘
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2013 18:03
Będą, ale już nie takie szałowe - tylko czerń, granat i szary. A ten blackberry jest powalający 💘
Livia, ale granat w tym wydaniu też może być obłędny!
Wiem, wiem  💘 Ale teraz mam takie ''widzi mi się'', że następne bryczesy koniecznie w kolorze szarym muszą być 🤔wirek:. Jednak jeśli mi pieniędzy starczy, sobie kupię też fioletowe, bo są obłędne  😍
Fioletowy szał, cudne są !!!
Aczkolwiek jedne jeansowe z kolekcji też wyglądają bardzo zachęcająco.
Livia, chyba mi powoli przechodzi, bo tak patrzę na te fioletowe i patrzę i coraz bardziej je chcę... A coraz mniej chcę szare...
a jeżdził ktoś z was takich bryczesach?

http://allegro.pl/awil-horse-wyprz-animo-bryczesy-notebook-44it-i3486823383.html

Bo jakoś "przyczepny materiał" ale bez leja do mnie nie przemawia.
Livia, bryczesy piękne rzeczywiście, ale jak można do zdjęcia reklamowego taki pasek wybrać 🤔wirek:  🤣
xxagaxx przyczepny materiał..trochę lipa
A czy ktoś jeździ w bryczesach dainese?
Choruję na nie, ale cena mnie troszkę odstrasza jeszcze.
Livia   ...z innego świata
28 sierpnia 2013 11:13
Gwiazda, ja tak sobie myślę że te fioletowe i granatowe mogą być cudne, szare już mi się jakoś mniej widzą 😉

hedonistka, haha, faktycznie pasek okropny 😉
No co Wy, pasek właśnie super i jego klamerka bardzo pasuje do szyć na bryczesach.

Ja ostatnio wsiadłam na konia w moich dawniej ukochanych, granatowych prążkowanych Euro-starach. I przy zakładaniu ich mocno się zdziwiłam jak ja mogłam lubić jeździć w takim grubym, trochę szorstkim materiale... Także zamówiłam granatowe Lugany  😉
Dworcika, koleżanka je ma i nie narzeka, na żywo wyglądają bardzo fajnie 🙂
Jeżeli ktoś lubi czerwony kolorek  🤣

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4I3twz26fx9gyDlgVLSKLiv22TaBF0-GRehZKdYnHq5VPEBeVJg[/img]
Livia, no cóż, trzeba jeszcze trochę poczekać i zobaczyć inne kolory tych bryczesów. 😉 Wtedy zapadnie ostateczna decyzja, jaki kolor wziąć, ale tak coś czuję, że wybór może być trudny... 💘
wymodelowana, a no właśnie wiem... Koleżanka nie kupowała ich przypadkiem jakoś niedawno? 😉
Jak wypadają eurostary 72 w porównaniu z pikeurami 72?
Jestem zmuszona iść do sklepu i przymierzyć te Pikeur'y fioletowe  😤
A miałam nie chodzić przez miesiąc 🙁 niech to szlag !!!
wymodelowana, a no właśnie wiem... Koleżanka nie kupowała ich przypadkiem jakoś niedawno? 😉

No, dość niedawno 🙂 W zeszłym miesiącu? Chyba jakoś tak, nie pamiętam dokładnie 🙂
Fioletowe i jeansowe Pikeury oraz miodowe ESy to moje musthave. 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 sierpnia 2013 20:54
Pikeury Gracielle fioletowe  😵 ale musialoby mnie niezle pokrzywic , zeby wydac na portki do stajni 700 zl, w ogole na jakakolwiek rzecz do ubrania gdziekolwiek;d
kosztują 841 zł. bombowa cena 😂
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2013 07:54
sumire, a są już gdzieś w sklepach do kupienia? Cena... jak na Pikeura no, ale i tak są piękne 😵
Do kupienia to nie wiem, chyba nie (a może w Mustangu? nie patrzyłam...). Equishop ma już w ofercie, ale czas oczekiwania 6 tygodni. No ale cenę można sobie obejrzeć. 😉
Oj, jak będzie promocja w equishopie, to trzeba szybko kupić te fioletowe, żeby nikt mi nie zwinął 😀iabeł:
Ponoć Mustang ma już troche rzeczy na sklepie, pytanie czy akurat te bryczesy. 😉

Na te fioletowe to ja sie chyba skusze i bez wyprzedaży... jak mi jakas kasa "wolna" wpadnie do ręki. Przepiękne są.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się