Konie wielkopolskie/trakeńskie

Wybiera się ktoś na ogólnopolski czempionat  koni wielkopolskich w Sielinku (35km od Poznania)? Szykuje się duża krajowa impreza. Mój chłopak wystawia swoja 10letnia klacz Ara http://www.bazakoni.pl/ara-elistor-arena
Tylko troszke boimy się skoków luzem...czego się spodziewać? Chyba wagonów jak dla koni zachodnich nie postawią dla klaczy wlkp?
/ciach/

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
dobrze przeczytała 3 lata i już skacze 140cm? ; o kiedy skończyła 3 lata?
marecki zrób tej kobyle jakieś porządne zdjęcia, klacz może być całkiem fajna, ale na zdjęciach tego nie widać (tam nic nie widać), .  Te skoki na lonży też nie są za fajne, nie możesz jakiegoś korytarza postawić?

Może wtedy ktoś byłby zainteresowany...
Wybiera się ktoś na Ogólnopolski Czempionat Trakeński do Starogardu Gdańskiego 8.09.? Czy ktoś wie, ile będzie koni?
Ja będę na pewno. Frekwencja powinna być dobra, część ogierów jest w Stadzie na zt.
wiesz, o której się zacznie? i jeszcze - masz może listę ogierów, które obecnie są w zt?
Dobre pytania  😉 Dowiem się w poniedziałek, no chyba że kogoś kto wie namierzę w weekend - ale to raczej odnośnie godziny (podejrzewam że standardowo o 10-11), lista w pon
.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
31 sierpnia 2013 23:52
Kiedy pytałam kiedy mi wyślą zaświadczenie, zapytałam też kiedy będzie zamieszczona lista ogierów przyjętych na zakład. Miała być w któryś poniedziałek z 3 (?) tygodnie temu. Nie ma ani tego, ani tego 😉)


+ zdjęcia mojego maluszka <3
.
.
Także jestem ciekawa czempionatu, ktoś był ?
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
15 września 2013 19:15
A wiecie może czy mój koń mając paszport PZHK mógłby wziąć udział w takim czempionacie dla trakenów?
Mając oczywiście to zaświadczenie o przynależności do rasy (którego nie dostałam do dziś...)  ?

Jedno lub dwa zdjęcia z czempionatu były na FB na "baza koni" 😉


Kulka z dziś:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 września 2013 21:49
MiLLi,
oczywiście, że mógłby wziąć udział.
Ja się tylko pochwalę że nasza Ara zajęła 3 miejsce w swojej klasie (klacze 2007-starsze) i weszła do "top four" wszystkich klaczy dorosłych(od 2010-starsze) zajmując IV miejsce na VI krajowym czempionacie rasy Wlkp, dla nas był to szok 😉pozytywny oczywiście, nasz zaprzęgus poradził sobie ze skokami luzem bardzo dobrze 😉
w oczekiwaniu na wejście na ring 😉
Mam klacz wlkp pochodzenia trakeńskiego. Zastanawiaµ się nad kryciem jej ogierem trakeńskim tylko nie mogę opanować pewnych kwestii.

1.Czy ogiery trakeńskie są gdzieś na wykazie ogierów PZHK ?
2. Czy istnieje jakiś rejestr ogierów trakeńskich ?
3. Gdzie mogę znaleźć wyniki ZT Starogard Gdański 2012 ?
Madzixx piękna dziewczyna 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 września 2013 10:02
fabapi,
1. stricte trakeńskie nie, wlkp o poch. trk.wschpr.  tak
2. raczej nie, nie spotkałam nigdzie w necie, chyba najlepiej będzie zadzwonić/napisać do Związku.
3. na stronie brak, więc pozostaje atakować tylko biuro ZTwP
fabapi
Wyniki (kolejność miejsc i indeksy) są tutaj:
http://www.bazakoni.pl/events,op-details,id-2155.html
Jeżeli ogierów trakeńskich nie ma w wykazie PZHK a ja pokryję takim ogierem np. klacz sp to źrebak będzie mógł być wpisany do ksiąg sp ?
Nie, jeśli nie jest uznany przez PZHK to będzie NN, ewentualnie z pochodzeniem (po zrobieniu markerów), ale z dopisem bez prawa wpisu do ksiąg.
dzięki armara   :kwiatek:
.
glanek fajna fotka 😉 tylko jeszcze wymaż cień uwiązu 😉
Witam dawno mnie tu nie była dorzucam fotkę z sierpniowej jazdy na mojej karej.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
30 września 2013 22:07
glanek- ooo to Twoje zdjęcie? Wydawało mi się że było u kogoś innego na pbl , nawet skomentowałam 😀
amatt- śliczna kara *.*


zdj dzieciaka 😀 byłoby idealne gdyby nie stanął jak ostatnia fajtłapa -.-'
.
MiLLi dziękuję, twój chłopak super wygląda i te odmiany uwielbiam malowane.

glanek   moja karuska pochodzi z SK Dobrzyniewo ojciec; Dżamir xx, m. Barbaria wlkp
Ooo czyli pełna siostra wkkwistki Barii ? Bardzo fajny koń !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się