wasze ulubione seriale

Hej jestem tu nowa 🙂 Ja uwielbiam dwa nowe seriale jakie puszcza Fox life Doktor Hart oraz Szkarłatną Wdowę 😀
Suits wygrywa u mnie aktualnie  😜 Połykam po 3 odcinki na raz. W planach jeszcze Office.
Ale kino! - "Zbrodnie namiętności"
Niedziela 20:10
Przepięknie zrealizowany szwedzki serial.
http://www.alekinoplus.pl/program/film/zbrodnie-namietnosci_41289
Świetny scenariusz. Niezwykła dbałość o szczegóły klimatu lat 50.
No i Pan Komisarz:
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2013 08:29
Tania, Ola Rapace 💘 Muszę sobie ten serial obejrzeć, Olę (Olego?) Rapace kojarzę z serii o Wallanderze, którą też uwielbiam oglądać 🙂
Tania, Ola Rapace 💘 Muszę sobie ten serial obejrzeć, Olę (Olego?) Rapace kojarzę z serii o Wallanderze, którą też uwielbiam oglądać 🙂

Tak. Ten sam. Tutaj troszkę nabrał ciała i dodaje mu to urody (o ile jemu jeszcze można dodać). I ten jego uśmieszek... mrrrrrr
delta   Truth begins in lies.
19 sierpnia 2013 10:14
Obejrzałam ostatni odcinek True Blood i ja się nie zgadzam z takim zakończeniem.

W dalszej części będzie spojler więc kto nie oglądał to niech nie czyta.

Sookie i Alcide okey jakoś ujdzie (zawsze to lepiej niż Bill) no ale TB bez Erica? Przecież ja tylko dla niego oglądałam ten serial 🙁
Gniadata   my own true love
19 sierpnia 2013 11:02
Ja po krotkiej przerwie wrocilam do oglądania seriali, i chociaż nie dokonczylam AHS Asylum (jeszcze, aktualnie szukam playera na ktorym mi pojdzie bo moj komputer to jakas porazka  👿 ) to zaczęłam Tajemny Krąg, jedyne co moge powiedzieć o nim to serial tak durny ze az niedorzeczny 😁 moze nie pod wzgledem fabuly, chociaz nieco szmirowata (ale w sumie czego sie spodziewać, to na podstawie ksiazek tej samej autorki co Pamiętniki Wampirow), tu caly bezsens polega na "szesnastolatkach" latających z wielkimi dekoltami i w miniówach, przy okazji tak doszczetnie pozbawionych umiejętności wyciagania wniosków i logicznego myślenia, ze to az czasem zadziwia.
W sumie o tyle ten serial wygrywa ze jest lekki, nieskomplikowany i czasem śmieszny w swojej glupocie. Tylko zaluje ze jest jednym z nielicznych seriali ktore jakos chodza na tym moim rzęchu, sto razy wolalabym zeby to bylo cos innego.
Spoiler Breaking Bad
Nie spodziewałam się, że już w 'pierwszym' odcinku Hank powie Waltowi co wie (ale skoro zostało tylko kilka odcinków do końca- to nie mogło być inaczej). Szkoda mi Jessego, obecnie nieźle ma namieszanie w głowie.
ktoś tu ogląda Once Upon A Time? skończyłam pierwszy sezon, fajny był. początek drugiego jakoś mnie nie porwał. rozkręca się to potem?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2013 20:41
calore, nie dokończyłam oglądać pierwszego, ale z tego co dziewczyny pisały to im dalej tym gorzej 😉
to szkoda, zapowiadało się fajnie. na razie mnie nie ciągnie, do kolejnych odcinków, może z nudów potem zerknę.
calore drugi się potem trochę rozkręca. Mnie tak wciągnęło, że oglądałam jeden odcienk po drugim. Tzn nie jest to może jakieś arcydzieło, ale odcinki zawsze kończą się jakąś niewiadomą i ja musiałam wiedzieć co będzie dalej  😀
A ja jestem wierną i zawziętą fanką wszelkich seriali kryminalnych i dr' a House'a  😜
A ja oglądnęłam właśnie dwa pierwsze odcinki Orange is the new black. ŚWIETNY! 😀 Z humorem takim jak lubię! Ciekawa jestem co będzie dalej! 🙂
Podobno jeszcze Mentalista jest fajny.


Mentalistę mogę śmiało polecić wielbicielkom noetuzinkowych postaci. Ja wkręciłam się na dobre i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu  😀iabeł:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 sierpnia 2013 09:56
Mimo wielu niechęci, w końcu obejrzałam Dextera. Wszystkie sezony w 2 tygodnie  😁 O jaaaa, już wiem skąd te zachwyty i tłumy fanów  😍
Edytka ja zaczęłam oglądać pierwszy odcinek i odpadłam :/ Nawet nie dotrwałam do połowy. Ale może potem się rozkręca? Może zrobię drugie podejście.  🏇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 sierpnia 2013 13:24
Cookie rozkręca się!
Ja pierwszy odcinek oglądałam kiedyś 3 razy i za każdym razem rezygnowałam. A teraz pooooszło
[quote author=Heval link=topic=205.msg1820738#msg1820738 date=1373153906]
Podobno jeszcze Mentalista jest fajny.


Mentalistę mogę śmiało polecić wielbicielkom noetuzinkowych postaci. Ja wkręciłam się na dobre i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu  😀iabeł:
[/quote]

ja wiem czy on taki wyjątkowy...  jak dla mnie to za dużo odniesień do Monka (specyficzny, trudny koleś, nie policjant a konsultant, rozwiązuje zagadki na podstawie pierdół, ma świra na punkcie przestępcy, który zabił mu żonę i go ściga ...). co nie zmienia faktu, że fajny ten Mentalista i przyjemnie się ogląda. Monk bardziej w klimacie komediowym, a Mentalista trochę poważniejszy.
Ja te miałam problemy z przebrnięciem przez kilka pierwszych odc Dextera, a potem mnie wciągnęło tak, że pochłonęłam po prostu 🙂
My zaczęlismy 3 sezon Dexa. Oglądamy... Bo tak. 🙂 Ale żeby jakąś wielką radość i potrzebę znania dalszego ciągu budził... Narazie nie. 🙂 Jak dla mnie godzinny odcinek to chyba za długo i w dodatku Debra mnie wkurza niemiłosiernie. 🙂
10 sezon Grey's Anatomy  zwariowali    😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 sierpnia 2013 17:26
Epikea ale chyba dopiero od września? 👀 Jestem wielką fanką, oby było jak najwięcej sezonów 😍
nop od września ale już mi na FB wyskoczyło
ja też fanka ale 10 sezon... już od dobrych 2 ciągną strasznie na siłę
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2013 20:24
sandrita, według mnie 2 i 3 sezon Dextera są najnudniejsze 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 sierpnia 2013 10:25
Trochę w temacie: Świetny wykład Kevina Spacey na temat współczesnych mediów, telewizji, seriali i filmów.
Polecam!!!

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 sierpnia 2013 10:37
sandrita, według mnie 2 i 3 sezon Dextera są najnudniejsze 😉

potwierdzam, 3 był najmniej ciekawy. Mnie jeszcze mało zachwycił 7.
Za to ten najnowszy - miód malina 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 sierpnia 2013 15:00
Aaaaaa Suits rządzi!!
[quote author=JARA link=topic=205.msg1861424#msg1861424 date=1377717855]
sandrita, według mnie 2 i 3 sezon Dextera są najnudniejsze 😉

potwierdzam, 3 był najmniej ciekawy. Mnie jeszcze mało zachwycił 7.
Za to ten najnowszy - miód malina 🙂
[/quote]

Dzięki Dziewczyny! 😀 W takim razie nie przestaniemy oglądać. 🙂
Aaaaaa Suits rządzi!!

.
Ostatnio mam wrażenie, że trochę przeciągają wątki...Ja tam czekam na powrót Jenny 😀

Przerobiłem The Walking Dead, teraz leci True Blood. Chyba później zabiorę się za Hannibala.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się