Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

pippi, maturzystka mająca lekkiego bzika na punkcie mody, dodatków, lakierów do paznokci, butów, etc 😀 Jednocześnie stąpająca mocno po ziemi, mająca własne plany na przyszłość.
mundialowa, Księżniczka z bajki szukająca swojego księcia. Studentka, wydaje mi się ze nauk ścisłych. Kobieta zaradna i samodzielna, twardo stąpająca po ziemi, jednak lubiąca czasem się od niej oderwać, co nie zawsze się dobrze kończy.
mundialowa, Księżniczka z bajki szukająca swojego księcia. Studentka, wydaje mi się ze nauk ścisłych. Kobieta zaradna i samodzielna, twardo stąpająca po ziemi, jednak lubiąca czasem się od niej oderwać, co nie zawsze się dobrze kończy.


Ostatnie zdanie trafione w samo sedno  :kwiatek: A nauki ścisłe były przez dwa lata - teraz znów jestem humanistą 😉

Alabamka, rockowa dziewczyna - luźna koszulka, trampki, ze słuchawkami w uszach i aparatem w dłoni 😉
mundialowa lubi koty i piłkę nożną, ma ciemne włosy i jest miłą osobą 😉
Młoda, wesoła, rozstrzepana dziewczyna. Lubi fantazjowac. Ciekawska, lubi dowiadywac sie nowych rzeczy. 🙂
Sonkowa długie blond włosy (zasługa nicku, bo kojarzy mi się ze słomą :zemdlal🙂, osoba o niewiarygodnej pogodzie ducha, zaraża wszystkich wokoło swoim uśmiechem, lubi śpiewać 😉
Wesoła młoda dziewczyna. Ma ciemne włosy, lubi konie. 😀
Rozważna kobitka, ale sympatyczna i z poczuciem humoru.  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 października 2013 20:59
vero, bezposrednia, otwarta, kontaktowa, ladna 🙂
ekuss   Töltem przez życie
15 października 2013 21:26
madmaddie- odważna, pewna siebie, ładna dziewczyna
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 października 2013 22:09
ekuss fajna młoda laska kochająca swojego konia, poważna ale za razem zwariowana z pomysłem na życie.
Młoda, ładna, trochę zakręcona i niezorganizowana, chętna do pomocy, bardzo towarzyska.  🙂
Miła młoda dziewczyna , ma  hucuła(?)  😀
Julka177- ze względu na imię, młoda, maksymalnie 24-letnia pogodna dziewczyna, hm..... studiująca?? pewnie czarnowłosa i niezawysoka🙂
deksterowa, młoda (17-20), roztropna dziewczyna z dłuższymi jasnymi wlosami w warkoczu, słuchawkami w uszach, książką w ręku. Optymistka żyjąca we własnym świecie.
deksterowa dokłanie na odwrót 😉 jestem w gimnazjum, jestem blondynka i jestem wysoka 😀
Alabamka słucha mocnej muzyki, lubi konie, młoda, wesoła
Odświeżam, bo była to fajna zabawa  🙂
Młodziutka dziewczyna, ambitna, chce się uczyć, zadaje wiele pytań i słucha odpowiedzi. Blondynka, uśmiechnięta 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 maja 2014 21:05
jagoda1966, poukładana osoba, mająca wiele mądrego do powiedzenia, o dobrym sercu, skora do pomocy, ambitna i wierna 😉
eterowa wrażliwa, ładna i odpowiedzialna dziewczyna,  kochająca swojego kopytnego 😉
infantil, inteligentna młoda osóbka z dobrym gustem muzycznym 🙂
avek  💘
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 maja 2014 22:16
zoriczkowa, inteligentna, mająca poczucie humoru, ładna i "ogarnięta" 🙂
eterowa ma przystojnego faceta 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 czerwca 2014 10:08
szczupłą i bardzo elegancką kobietkę  😉
Wysportowana, wysoka re-voltowiczka.
avek  💘

dzięęęęęki, też go kocham  😀

Piaffeczka, mądra dziewczynka, mająca sporą wiedzę i delikatny brak wyczucia  😀
infantil, schowana za burzą pofalowanych włosów i ciemnymi okularami.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
01 czerwca 2014 21:35
Dworcika mała, drobna blondyneczka, w conversach, młodzieżowym koku. Jeździ na klasycznym rowerze, lubi bubble tea. Ma niebieskie oczy.
Diakon'ka, przyszła mama bliźniaków, maniaczka kupowania akcesoriów dla nich. Wegetarianka.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 czerwca 2014 16:08
Piaffeczka, młoda, trochę szalona dziewczyna z zamiłwaniem do ujeżdżenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się