telefony komórkowe

ash   Sukces jest koloru blond....
28 sierpnia 2013 08:35
moje zakichane Lg leci dziś do serwisu. Czekam własnie na kuriera.
Ma ktoś LG Swift L9 albo Samsung Galaxy Trend?  👀
Lov   all my life is changin' every day.
28 sierpnia 2013 15:51
A ktoś może mi pomóc z LG L7 II? Mam problem z... włączeniem internetu. W abonamencie normalnie mam wykupiony pakiet, na starym telefonie hulał normalnie, a tu działa tylko wifi. Pamiętam, że w starym coś przestawiałam w sieciach komórkowych, ale teraz nic nie działa 🙁
Czy ktoś ma/zna LG l5 II ? 👀 Będę wdzięczna za każdą opinię!🙂😉 Przedłużam umowę w plusie i szczerze mówiąc nie mam zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o smarfony 🤔 o LG słyszałam więcej złego niż dobrego i już nie wiem, co myśleć - wygląda i leży w łapie fajnie, ale to chyba nie wszystko. Ogólnie byłam nastawiona na samsunga galaxy Ace 2, bo bardzo mi się spodobał, ale niestety nie ma go w ofercie, ew. dużo droższy, więc chyba sobie podaruję..
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 14:51
Była Lumia, nie ma Lumii. Nie włącza się. Pan z salonu każe odstąpić od umowy i podobno wyślą nowy. To się nacieszyłam, o ho ho...
hmmm, czyli co odesłać zepsuty telefon i dokumenty jako odstąpienie z tytułu 10 dni?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:05
tak.
Nie wiem czy to przejdzie.
Osoba przyjmujaca taki zwrot raczej sprawdzi czy tel jest sprawny.
Chyba, ze bedziesz sie upierac, ze od nowosci nie dzialal..

Natomiast nowego raczej nie wysla, bo umowa bedzie anulowana, chyba, ze zawrzesz kolejna.

Sytuacja o jakiej piszesz "łapie się" na rękojmię
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:13
zawrę kolejną. Człowiek w salonie tak mi poradził, w ostateczności będą tel naprawiać miesiąc :/ echh...
A masz użycie na karcie sim?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:21
Nie. Włączyłam go wczoraj dosłownie na chwilę żeby obczaić co i jak, może ze 2 minuty był włączony, potem go wyłączyłam i już się nie włączył :/
To odsyłaj, ale nowego telefonu raczej Ci nie dadzą tak, o.
Beda wysylac do serwisu, musi byc naprawiony, ewentualnie jesli w ekspertyzie bedzie info, ze nie nadaje sie do naprawy to bedzie mozna dostac nowy, w przypadku braku tego sprzetu bedzie mozna wybrac inny z podobnego przedzialu cenowego.

Wiec chyba lepiej odstapic od umowy w trybie 10cio dniowym.

Ewentualnie przedzwon na BOK ale nie wiadomo na kogo trafisz..

Daj znac jak juz zdecydujesz sie na ktoras z opcji.
Sama sie bujalam z tą firmą ponad 2 miesiace...
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:29
o rany 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
29 sierpnia 2013 15:30
Gillian, próbowałaś podłączyć do ładowania? Reaguje jakkolwiek?
Ja już pomijam Play w naprawach gwarancyjnych. Wysyłam bezpośrednio do serwisu.
słuchajcie - mam do wybory Samsunga Galaxy SIII, SIV i iPhona 5. Który brać? bo waham się między S IV a iPhonem 5 ...
Ash a Ty ciągle masz tą samą usterkę?
ash   Sukces jest koloru blond....
29 sierpnia 2013 15:34
marta__sz, tak, telefon się wiesza, muli i sam wyłącza. Ostatnio w serwisie zmienili oprogramowanie i było dobrze ze 2 miesiące. Wtedy też nie działał aparat foto, teraz działa.
W nieskonczoność tej samej usterki też nie mogą naprawiać.
Masz LG?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:38
ash, nie reaguje na nic, głucha cisza 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
29 sierpnia 2013 15:40
[quote author=marta__sz link=topic=76.msg1862151#msg1862151 date=1377787089]
W nieskonczoność tej samej usterki też nie mogą naprawiać.
Masz LG?
[/quote]

Mam LG :/
Współczuję..
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 15:53
Dobra, jestem mistrzem normalnie. Mistrzem mistrzów!!!!!! zmieniam kartę na abonament. Wzięłam z Playa nową mikro sim, bo w starą mam normalną. I ta stara przestała działać, chyba ją zdeaktywowali czy coś. Zostałam bez połączenia ze światem, więc przełożyłam mikro do starego telefonu i cały dzień używam - czyli już nie odstąpię od umowy LOL... 😀
idę go odnieść na naprawę gwarancyjną...
Znaczy robilas przejscie z karty play na abonament play? Czy wczesniej numer byl w innej sieci?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 16:03
z karty play na abonament 🙂
No to tamta stara juz nie zadziala.
Zycze powodzenia w odzyskaniu dzialajacego telefonu.
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2013 16:54
Oddałam, niby jutro ma być w serwisie, który ma na obczajenie problemu 14 dni. Trudno, poczekam...
Jeden plus taki, że pan przyjmujący zgłoszenie był taaaaak przystojny, że miałam problem się skupić co mówił 😉
Nie ma tego złego 🙂
Ma ktoś LG Swift L9 albo Samsung Galaxy Trend?  👀


ja mam galaxy trend od tygodnia i sobie chwalę (w końcu mam zasięg w mieszkaniu!). wcześniej miałam xperię P.
też jestem posiadaczką Trenda. telefon bardzo mi się podoba, ma duży wyswietlacz i robi ładne zdjęcia  😉 ogólnie polecam
słuchajcie - mam do wybory Samsunga Galaxy SIII, SIV i iPhona 5. Który brać? bo waham się między S IV a iPhonem 5 ...


Ja bym sie nie zastanawiała - bierz iPhona 5, nie pozalujesz! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się