Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Galop podjade u siebie do Lidla bo i tak musze zakupy
zrobic to zobacze te spodnie i skarpetki, majteczki. moze beda.
Wtedy Radag by juz nie musiala jezdzic.

I jeszcze przed wyjazdem musze dac komus tel by sprobowal odzyskac zdjecia.
Przez to usuniecie caly humor mi sie popsul.

Gwash, galop ja tez pomyslalam o tym zaklejaniu pepka. Probowalyscie?

Julie, aniaagre, cierp1enie ile spia Wasze dzieciaczki w ciagu dnia?
Spodnie są od pn- ja i tak jadę po nie już przed 7 😉
Ale skarpetki i majteczki zobacz akzzi, bo u na ciężko już.
A to chyba, ze tak.
To zobacze te majteczki i skarpetki.
Dziekuje Wam Kochane.

Sprobuje z tym pepkiem. Zwykly plasterek z gaza na krzyz przykleic na pepuszek, tak?
Tajnaa trzymam kciuki, juz za chwile przytulisz malenstwo i bedziesz nam tu wrzucac foty, zobaczysz!
Dziekuje Wam Kochane.

Sprobuje z tym pepkiem. Zwykly plasterek z gaza na krzyz przykleic na pepuszek, tak?


nie, taki bez opatrunku - stosowane też przy wyjazdach kolonijnych ;-)
działa na niektóre dzieci, często też psychologicznie: "mam plasterek, to przecież nie będę wymiotować!"
Wlasnie tez mi sie wydaje ze to dla starszakow i dziala jak placebo 😉
W nd znow dluzsza wycieczka zobaczymy. .

Tajna trzymaj sie!


Ja znow w temacie kupowym 😀
Nie wiecie jak ograniczyc ilosc kup dziecka ? 😉 Bo moja nadal robi 2-3 na dzien. Czesto luzne. To chyba troche niezbyt jak na roczniaka..
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 sierpnia 2013 11:22
Tajnaaa trzymaj sie!! Będzie dobrze!!

I gratulacje dla nowej fasolki w gronie 🙂

Tak się zastanawiam - kiedy ciało kobiety jest już gotowe do przyjęcia nowego lokatora? (nie mam na myśli pierwszych płodnych dni). Kiedy już ciało wraca do stanu wyjściowego? Kiedy jest bezpiecznie zajść w kolejną ciążę? To pewnie zależy od tego, jak się zniosło pierwszą ciążę?

Ja dziś po raz pierwszy zostawiam Julię u dziadków na noc. Całą jestem w stresie 😉

Ktoś mi kiedyś mówił, że miesiączki po porodzie są łagodniejsze. Kłamał  🤔
Em też robi dwie, czasem trzy. Nie widzę nic dziwnego w tym.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 sierpnia 2013 11:26
Sprobuje z tym pepkiem. Zwykly plasterek z gaza na krzyz przykleic na pepuszek, tak?

Ta metoda nie działa  😎 😎
RaDag no bo Kazio w tym wieku, mimo ze jadl duzo wiecej jedzenia papkowatego, robil juz raczej tak jak dorosly 😉
Przyznam ze bylo to wygodniejsze 😉
Ale jesli tak jest ok to ok. Myslalam ze jak je sporo pokarmow stalych, w formie kawalkow i pije malo mleka, to powinna robic bardziej "stale" kupy.
Jejku jejku mam nadzieję, że tajnaa już ma dzieciątko po tej stronie. Co za emocje!!!  😜

Julie, aniaagre, cierp1enie ile spia Wasze dzieciaczki w ciagu dnia?

Łącznie około 2-3 godziny rozłożone na 2-3 raty. Wieczorem Gabunio zasypia między 20.00 a 21.00, wstaje między 6.00 a 7.00. Potem pierwsza drzemka około 9.00-10.00, druga około 13.00-14.00, czasem jest jeszcze trzecia około 17.00.
I co dziwne, wcale nie jest tak, że im później pójdzie spać, tym później rano wstanie. Przedwczoraj zasnął o 20.00 i spał aż do 7.00, a dziś miałam pobudkę już o 5.38, mimo że poszedł spać o 21.00.  🙄 Ale potem dospaliśmy z 1,5 godziny między 8.30 a 10.00.

RaDag, Galop w jakim rozmiarze te skarpetki?
19-22??
Chodzi Wam o te 7par za 17.99?
Sa u mnie jeszcze. Ile Wam wziac?

Galop a te majteczki to na jaki wiek?

Julie dzieki za odpowiedz odnosnie spania. u nas to wyglada podobnie.


Aaa.. odzyskalam zdjecia i filmiki! tzn. kolega mi
odzyskal!Hurra!
Tak- te 7 par, 19-22 ja jedną paczkę. Dzięki  :kwiatek:
Akzzi super ze sie udalo ze zdjeciami i filmikama, to skarb.
Ja tez poprosze jeden komplet.
A majteczki to na 5-6 lat. 104 110. Dzieki
One sa spore - te skarpetki. Anielka nosi butki 21-22 a skarpetki sa troszke za duze. Zreszta jak zwykle lidlowe rzeczy sa troche na wyrost.
Galop jesli te plaszczyki i spodnie przeciwdeszczowe beda w rozmiarach laczonych po dwa (a zwykle sa) to w rozmiarze 110/116 moze ci sie Agatka topic. Kazio nie tak dawno z niego wyrosl a ma ze 120 cm 😉
Dzieki Gwashu. Czyli 98 brac?
Najlepiej jakby byly pojedyncze rozmiary to wtedy 104.  jak podwojne to nie wiem czy 98/104 nie bedzie z kolei za male 😉 Moze RaDag cos podpowie jak zobaczy :-)
Ok. RaDag to moze bys mogla je zmierzyc?
Spróbuję. Mam nadzieję, że nie będzie taki szał jak na kurtki 😉
Ale rzeczy dla dzieci, to może nie..
Prześlij mi na pw nr to będę ze sklepu dzwonić- ok?
urodzic nie dalam rady - cisnienie walnelo. zrobili cc, jakis krwiak mialam i rozlal sie. z mega bolami zadrenowana leze na morfinie. Dzidzius 55cm, 3700 kg, 10/10 pkt. fotke jutro dam. dzieki za wsparcie  :kwiatek:
tajnaa gratuluję!!!  😅

Będzie wszystko dobrze  :przytul:
Tajnaa gratulacje  :kwiatek: dochodź teraz szybko do siebie.

No to teraz kolej na nas tak [b]kutczak_wtw[/b 🏇]
Tajnaa gratki!

RaDag, Galop skarpetki kupione, ale wysle je dopiero w poniedzialek, ok?
Niestety majteczki byly tylko 6-9lat, czyli 128,wiec nie bralam.
to czekamy na kolejne re-volciątko 🙂
nasz aniolek  😍
Gratuluję :kwiatek:  i życzę kolejnego  😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
30 sierpnia 2013 17:55
tajnaa, wielkie GRATULACJE :kwiatek:
Wkurza mnie tylko, ze kazali Ci podchodzic do porodu sn i to jeszcze wywolywanego- geniusza nie trzeba bylo, zeby przewidziec, ze tak to sie skonczy :/ mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie i przestanie bolec. Maly mezczyzna genialny 🙂
(no i kolejny porod potwierdza ostatnia niepokojaca prawidlowosc - znowu interwencyjne cc).

A moje dziecko zaliczylo dzis kolejny udany dzien, z fochem tylko na chodzenie po sklepach i jazde samochodem. Nie dosc, ze super spal, to i dzien mial dobry 🙂

edit: ale i tak mistrzem dnia jestem ja- przymierzalyscie kiedys spodnie w sklepie ze spiacym dzkieckiem w chuscie? ja kilka par i nawet jedne kupilam 😁
tajnaa, gratulacje! Jestes mega, mega dzielna! :kwiatek:

Jejku, ale ja przezywam wszystkie revoltowe porody, tez tak macie? 🙄 Za kazdym razem sie wzruszam...  😡
tajna gratulacje! Super, że już po.
tajnaa- Gratuluję serdecznie ślicznego maleństwa!  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się