Wrocławianie :))

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 sierpnia 2013 22:06
Dziewczyny help :kwiatek:
Wyszukałam w googlach u Was w sumie dwa sklepy jeździeckie - dobry-koń i tundra. Czy są jakieś jeszcze? Zależy mi głównie na asortymencie BRa (ochraniacze :emoty327🙂.
jest jeszcze okser. ale nie wiem czy ktorykolwiek ma br.
z tego co wiem nie ma u nas BR
Żaden sklep nie ma BR we Wro.
JARA dzięki, sprawdzę 🙂  :kwiatek:
Oooo nie, jak ja teraz znów wkupię się w Wasze łaski!?
Mnie już powoli zaczyna szlag trafiać, od lat mam tel. cyfrową i internet w UPC, ale ciągłe podwyżki mnie już dobijają, internet ok. ale za samą tel. płacę już powyżej 90 zł, i mam dosyć. Czy są we Wrocławiu jacyś sensowni dostawcy tel. cyf. po rozsądnych cenach za abonament? (oprócz cyfrowego Polsatu) Bo Vectra to chyba musi mieć podłączenie w bloku?
na Grouponie promo na sushi Naka Naka 🙂
Perlica ja się do Naka Naka zraziłam, bardzo słabo traktują klientów w gruponów. To sushi był naprawdę marnej jakości. Z grouponów najlepiej było w Hoshi Sushi więc jeśli się pojawi to polecam.
dziewczynka, normalnie też im się popsuło sushi niestety 🙁
Było to sushi spotkanie już?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2013 10:10
Nie było, bo się nikt nie odezwał. 🙁
JARA, ale jak to nikt się nie odezwał??? Jak to???
ja na sushi zawsze chętna 🙂 A może póki jest ciepło zrobimy sushi piknik w plenerze? Z freshcorner dowożą wszędzie i jest naprawdę spoko. Niedługo otwierają też lokal na Włodkowica.
dziewczynka, ale ceny!!! Niezła wielkość zestawów w baardzo dobrych cenach.
my raz w tygodniu zamawiamy do firmy, jakościowo naprawdę spoko. To kiedy? 😀
Ja mam wolny weekend 🙂. Męża mnie opuszcza i w sumie planów nie mam.
to może sobota? Ja przed południem muszę zaliczyć bazar smakosza i uzupełnić wreszcie zapasy a potem jestem wolna.
dziewczynka, No ja pewnie koło południa stajnie mam a potem pewnie 🙂. A jak reszta?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2013 10:48
U mnie weekendy odpadają, przynajmniej te najbliższe, bo w tygodniu pracuję po 13h i weekend to jedyne dni kiedy "odpoczywam" tzn zapieprzam, ale nie w pracy.
W tym tygodniu też tak średnio mogę, w przyszłym też pewnie będę robić do późna, ale to nie problem żeby wyjść z pracy normalnie 😉
JARA, ja przyszły weekend to mogę robić spotkanie na trybunie na Partynicach co najwyżej. Nikt mnie w sobotę i niedzielę stamtąd nie ruszy :P
łeee, a ja myślałam, że nie opuścicie trybun w Machnicach na CSNach 😀!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2013 11:04
JARA, ja przyszły weekend to mogę robić spotkanie na trybunie na Partynicach co najwyżej. Nikt mnie w sobotę i niedzielę stamtąd nie ruszy :P



Mi tam pasuje 😉
Z resztą nawet sam na sam możemy iść na sushi w tygodniu 😉
whitemoon071, nie moja bajka :p. Przeć tam nic się nie dzieje, co najwyżej jakieś drągi polecą 😉
myślę, że freshcorner przywiezie zamówienie na partynice 🙂
No to ja myślę, że to jest właśnie dobre miejsce 😉. Haha. Jeszcze nie oglądałam MP jedząć sushi 😉
epk - A na ujeżdżeniu nawet drągów nie ma 🙁 ;p No to miłego dziewczyny! 😀
Bischa   TAFC Polska :)
04 września 2013 18:30
Czy we Wrocławiu, na dworcu POLBUS-PKS lub w pobliżu jest jakiś MAC/knajpka z czymś ciepłym co jest otwarte do późna w nocy? Z 14 na 15 września będę we Wrocławiu po koncercie, powrotny PB do Warszawy mamy 1:40 i byśmy chętnie gdzieś posiedziały, zamiast na dworcu.
Obok jest dworzec pkp z mcdoneldem
ovca   Per aspera donikąd
04 września 2013 20:38
rtk na pkp nie ma już maca.
Bischa od dworca pkp odchodzi ulica Bogusławskiego, tam pod nasypem jest dużo knajpek i pubów. Koleżanka poleca Siwy Dym 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się