PSY

PumCass
Na Chełmie ? To jak to możliwe, że do tej pory nigdy na spacerze nie spotkałam wilczaka ?  👀

Bischa
Ja tak samo jak Endurka i ciska uważam. Ja chyba też jestem "złym" właścicielem psa bo nie przejmowałabym się tym, że nie chce iść. Jak woli być ciągnięty to jego wybór. Oczywiście najpierw bym się upewniła, że psu nic nie dolega, nic go nie boli itd.
PumCass   zachowaj zimną krew!
30 sierpnia 2013 15:57
G. nie mam pojęcia  🤣 podobno na osiedlu Mickiewicza też jakiś mieszka, a ja do tej pory tylko raz w życiu spotkałam właścicieli i to bez psa  😜
Ostatni zbieram pewne informacje i przypadkiem trafiłam na coś takiego http://helpmydog.pl/esklep/pl/p/Anxiety-Wrap-/1#  ktoś coś wie.....próbował....może jednak faktycznie może pomoc kto ma problemy z psem? Ciekawa jestem Waszego zdania
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
30 sierpnia 2013 17:21
Które karmy z zooplusa są Waszym zdaniem najbardziej warte uwagi?
Blow, mam miksa czarnego teriera rosyjskiego 😀, teriery do 72 cm, ale coś mi się zdaje, że maleństwo może pociągnąć wyżej, 6-miesięczny miał 65 cm w kłębie, ON-ki mu sięgają do połowy tułowia. Najcudniej to on galopuje - fula ze 3,5 metra  😜 I łapy ma cudne - wielkości średniego spodka/małego talerzyka, i w ogóle jest cudny, ciapa przekochana i bardzo serdeczna, jednocześnie dostojna. Tylko, niestety, domofon trzeba będzie przy bramie założyć, bo już niektórych gości sam widok czarnego olbrzyma hamuje 🙁, a gdy dorośnie, to lepiej, (mimo poczciwości ogromnej) żeby nikt obcy sam na posesję nie wchodził. Że też ja go fotografować nie umiem 🙁 - czarna plama i tyle (i ładuje się w obiektyw). Najzabawniej jest, gdy nocą idzie się do ogrodu z czołówką, Hipster oczywiście musi mieć baczenie - odwracasz się i widzisz psa Baskerwillów: czerwone punkciki oczu i lekki zarys przerażających czarnych kudłów. Wkrótce muszę zabrać go do stajni i sfotografować z kucem.
Nie spodziewałam się, że po Soni jeszcze tak pokocham psa.
No to pokaż go koniecznie 🤣


Uwaga, chwalę się:

Maszynoiz przeszedł dziś test z wykorzystaniem pozoranta i zdał pozytywnie a recenzja jaką otrzymał przerosła moje oczekiwania, mówiąc szczerze 🤣 Mam fajnego, zrównoważonego, stabilnego malinoisa o poprawnych popędach i jestem z tego dumna jak coś bardzo dumnego. Taka opinia z ust doświadczonej osoby, sędziego sportowego, człowieka o takich kwalifikacjach, który widział niejednego psa przy pracy....no urosłam 😉 Maszynoiz dostanie dziś jakąś mega szamę chyba, choć nie napracowała się zbytnio-da niej to była świetna zabawa 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2013 19:40
Które karmy z zooplusa są Waszym zdaniem najbardziej warte uwagi?

TOTW, Orijen, Purizon, Lukullus, Lupo Natural.
Blow, jeszcze czekam na przydomek. Wszystko w ostatniej chwili załatwiałam, ale w sumie lada moment powinien dojść 😉 po cichu liczę na to, że będzie taki sam jak nazwa stajni 🙂
Jeszcze jedno z kawalerem 😉


Nigdy się nie spodziewałam, że trafi mi się tak mądry i pełen miłości psiak 🙂

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 sierpnia 2013 15:31
Właśnie wróciłam z Dog Chowa i chciałam powiedzieć, że Wojenkowa Ruda jest przeurocza 😍 Istna torpeda choć niezbyt chętna do moczenia futra 😁 Udało mi się jakieś fotki zrobić to wieczorem albo jutro postaram się wrzucić 🙂
Dużo ludzi, sporo osób z psami ras najróżniejszych w tym kilka psiaków takich, które z chęcią zobaczyłabym u siebie w domu 🍴
PS. Czy bullki występują w kolorze czarno-brązowo-białym? Był przeuroczy szczeniak z bullkowym pysiem ale w takiej kolorystyce tej rasy jeszcze nie widziałam 👀
są tricolory
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2013 17:30

http://tvnplayer.pl/programy-online/fakty-odcinki,516/odcinek-5715,24082013,S00E5715,21510.html


od 17:45 jest wzmianka o wspaniałej inicjatywie KROK DO DOMU Pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu, rozgłaśniajcie ile się da 🙂

Pomorzem idzie Anczer- tata naszego Lubego i Disel brat 🙂


http://www.piesszukadomu.pl/
https://www.facebook.com/pszukadomu
Wojenka   on the desert you can't remember your name
31 sierpnia 2013 18:01
Hahaha, trzeba było się ujawnić! Ruda pierwszy raz miała doczynienia z divingiem i po nurkowaniu nie miała już ochoty na skoki do wody  😁
Wracając do plecaków- co myślicie o tym???
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=12013&cat=145
JARA ten tricolor przystojniak 😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 września 2013 08:55
Endurka, JARA, pierwszy raz spotkałam się z tricolorem bullkiem, zawsze tylko białe, piękne są 😍
Wojenka, niestety nie widziałam was poza konkursami a z widowni przecież nie będę machać i krzyczeć 😁

Zdjęcia Rudej z divingu:







Fuuuu, wooooda 😁


I namawianie do kolejnego skoku 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 września 2013 09:01
Genius! Dzięki serdeczne  😜 Mogę ukraść na fb?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 września 2013 09:03
Pewnie, kradnij, jeszcze poszukam z frisbee to wstawię 😉

Edit:





JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2013 09:20
Misskiedis, Bialych buli jest najwiecej po prostu 😉 hodowcy dazyli do uzyskania calego bialego psa. No i biale wygladaja najbardziej bandycko i swiniowato 😉)
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 września 2013 09:22
Super, dzięki!  🙂
Moja suka miała doła wczoraj po tych zawodach, myślę, że chciałaby mnie wymienić na lepszy model  😂
ushia   It's a kind o'magic
01 września 2013 09:25
JARA - a u bulli nie ma problemów ze słu chem w związku z białością? Jak np u dogów argentyńskich?

Wojenka - czadowa Ruda
nawet lapki sklada jak do skoku 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2013 10:14
Oczywiscie, ze maja. Acd i bullki to najczesciej badane psy w PL jesli chodzi o sluch.
Sluch, serce, rzepki i alergie to ich "koronne" choroby. Aha no i nerki' wiec jakby komus wpadlo do glowy kupienie bulla to polecam byc albo bogatym albo wetem 😉 Mini bulle nie sa wcale zdrowsze, bo u nich dochodzi jeSzcze odklejajaca sie siatkowka.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 września 2013 11:18
Ushia, zdjęcia powyżej, z divingu, są serią po kolei, Ruda chyba akurat wpadła w poślizg i próbowała się jakoś ratować więc raz jest wygięta na lewo, raz na prawo 😁 podziwiam jej elastyczność
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2013 11:25
Tet gratulacje! 😉)
Mini bulle nie sa wcale zdrowsze, bo u nich dochodzi jeSzcze odklejajaca sie siatkowka.


gwoli ścisłości - wrodzone zwichnięcie soczewki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2013 12:54
Of kors, mój błąd.

Wczoraj przyszła paczka z Karuska z nową piłką Konga Extreme, tak jak zawsze mega. Wytrzymała i lata  😍
Moja Bunia ma podejrzenie raka kości. Mieszanka wilczura z dogiem, babeczka ma 11 lat, waży jakieś 55kg.
Jutro jedziemy do lekarza, bardzo proszę o kciuki dla Buni, bo to dzielna dziewczynka...
Mam gdzieś w głowie wizję, jak jej ulżyć, ale w jej oczach widzę, że chyba się boi. Nie uśpię, dopóki nie będę miała "jej zgody", czy to normalne? Parę osób mówiło mi ze mam to zrobić, jak się będzie męczyć, ja widzę, że jej czasami ciężko, ale mimo to ona chce walczyć...
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
01 września 2013 16:36
Jara, dziekuje   :kwiatek:  lekki ten tydzien nie byl...
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
01 września 2013 18:32
Thymos, trzymaj się. Piękna psina.
Moon   #kulistyzajebisty
01 września 2013 20:57
Thymos, ale podejrzenie to jeszcze nie wyrok, głowa do góry, trzymam kciuki za psinkę, normalnie aż mi się wilgotno pod oczami zrobiło  🙁 Ktoś kiedyś powiedział, ze jedyną wadą psów to jest to, że tak krótko żyją. Ehh, cholerne true story. 

Ja coraz bardziej zakochuję się w Diunie.  😍 Jednak adopcja kolejnego psa to było to.
Byliśmy w zeszłym tygodniu u weta kontrolnie, psica w ciągu 2 tyg przytyła prawie 2 kg  😲 a wcale dużo nie jadła. Wczoraj wykąpałam ją, najpierw tak się wczepiła mi pazurami w bluzkę, że nie mogłam jej do wanny wsadzić, a potem, chyba spodobała jej się ciepła woda, bo... położyła się.  🤣 Chodzenie na smyczy też zakumała, w ogóle nie ciągnie, nie lata, grzecznie idzie przy nodze. Jak jest u nas już jakieś niecałe 3 tygodnie, ani razu nie zaszczekała O.O Z dziwności jeszcze  - ni huhu nie kuma czym są zabawki i gryzaki, że biega się za patykiem. Pewnie kwestia czasu jak już zupełnie się zadomowi, ale wyglądać to musiało komicznie, ja rzucająca jej badylka i ona - z miną "łot de kurna fak?!"  🤣 Ale ostatnio np jak zobaczyła mojego tatę na podwórku to z drugiego końca wyrwała takim galopem, że myślałam, że pobiła rekord świata w przyspieszeniu  😉


No i pozuje...






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się