Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 września 2013 12:14
w Gulestusie jest nowa dziewczyna, prace niczego sobie.
mój absolutny zwycięzca  😍
😍 😍

wiem, nieprzepisowy post
I wiedziałam, że coś będzie nie tak 🙁 Mimo mojego chuchania i dmuchania na ten kolczyk...

Przez 2 pierwsze dni, praktycznie zero opuchlizny, nic mnie nie bolało. Wczoraj rano obudziłam się z bólem ucha w miejscu przekłucia. Pomyślałam sobie, że pewnie w śnie nieświadomie przewróciłam się na lewą stronę i spałam na tym uchu i pewnie dlatego. Dzisiaj rano okropny, pulsujący ból. Ucho sine, spuchnięte. Pomyślałam od razu żeby wyjąć, bo coś jest nie tak. Nie mogłam niestety dotknąć nawet tego miejsca. Bolało przeokropnie. W końcu mama trzymała mi głowę, a koleżanka próbowała kolczyk wyciągnąć. Rzucałam się i ryczałam z bólu :/. W końcu się udało, z miejsca przekłucia wypływała krew i ropa. Teraz mam tak jakieś zaschnięte strupki. Ucho nadal spuchnięte, ale przynajmniej mogę je dotknąć.

Teraz pytanie co dalej? W tym samym salonie, owa koleżanka i jej siostra miały w ten sam dzień też robionego helixa, mimo tego, że w ogóle niczym go nie piskały, kolczyk wygląda normalnie i ładnie się goi. Oczywiście ja mam jakiegoś wybitnego pecha. Teraz nie wiem czy iść z tym do lekarza, czym to przemywać i w końcu, czy wybrać się do tego salonu. Chociaż nie wiadomo (?) czy to ich wina, może to jest objaw uczulenia, kolczyk który został mi włożony jest zrobiony ze stali chirurgicznej.
Ja jestem załamana.

Nie miała baba problemu, to sobie zrobiła kolczyk...
Gillian   four letter word
01 września 2013 16:22
nopebow, ja bym się wybrała do salonu. Masz octenisept? przemyj to ciepłą solą fizjologiczną, zmyj te strupy i zapsikaj.
Przemywam solą, pani w aptece zaleciła antybiotyk i tym smaruję. Na razie nie będę wkładać kolczyka, dopóki trochę nie zejdzie ta opuchlizna. Martwię się tylko, że będę musiała przebijać drugi raz. Po jakim czasie może zarosnąć ta dziurka? Podobno nawet kilka godzin...
Kolczyk powinnaś zostawić, obmyć jak jak Gillian mówi, zimny rumianek lub kore dębu przykładać na opuchliznę. Niestety, ale na 99% będziesz musiała przekłuwać drugi raz, to mogło być zakażenie, którego można dostać nawet w starych dziurkach od zwykłej poduszki (ja tak miałam). Wiesz już z jakiego tworzywa był Twój kolczyk?
Pisałam wcześniej, stal chirurgiczna. Musiałam go wyciągnąć, bo ucho było tak spuchnięte, że kolczyk wraz z zapięciem "wbił" się dosłownie tak, że nie byłam w stanie chwycić zapięcia. I w końcu ujście znalazła ropa, olbrzymią ulgę poczułam jak go wyciągnęłam. Pani z apteki też powiedziała że to zakażenie. Zastanawiam się czy teraz znowu nie spróbować włożyć tego kolczyka. Mam w domu ze stali chirurgicznej, z długim bolcem i normalnym zapięciem (tamto trzeba było tak scisnac i mocno pociągnąć. Chyba będę próbować zaraz
Jutro mąż robi jedną rękę i za kilka dni drugą, a ja jutro z mężem robimy sobie mały tatuaż w miejscu obrączki 🙂😉
Więc to będzie mój drugi 🙂
nopebow, jesteś pewna, że chcesz rozgrzebywać świeżą ranę, za pomocą niesterylnego kolczyka, który jest ze stali- a to nie za dobre tworzywo na początek.
Gillian   four letter word
01 września 2013 20:26
nopebow, nie wkładaj kolczyka. Ja tak zrobiłam z pępkiem i to nie był dobry pomysł. Poczekaj aż się zagoi, przebij jeszcze raz i poproś o TYTAN albo BIOPLAST.
Jestem wściekła, nie dałam rady nawet nic tam włożyć. Wygląda na to, że kanał zapchany jest ropą, albo zarosło już na dobre. Ból przeogromny więc odpuściłam, przemyłam i na to antybiotyk. Jestem wkurzona baaardzo, bo nosiłam się z tym kolczykiem od dawna, chuchałam na niego i dmuchałam. Sama powiedziałam koleżance, że chce w tym miejscu ucho przebić, a ona za mną. I oczywiście komu się zaczęło tam babrać? Mi, a jakże. Czasem mam wrażenie, że jestem dzieckiem nieszczęścia, w kwestiach zdrowotnych, ale i nie tylko.

Jak długo trwa gojenie się czegoś takiego tak żebym mogła to ponownie przekłuć? Mam ochotę aż przebić sobie teraz prawe ucho, bo nie mogę się pogodzić z tym, że musiałam go wyjąć!
nopebow, a piercer był kompetentny? Skoro nie poinformował o pielęgnacji i dał Ci stal, to mógł też wsadzić za krótki kolczyk. Chrząstki się bardzo długo goją. A ta maść to tribioctic?

MissTake, trzymam kciuki, żeby wypaliło!
Rozciągnęłam już prawe ucho do 6mm, wczoraj przymierzałam tunel- wygląda ślicznie! Teraz czekam jeszcze aż lewe będzie miało 6mm bo na razie ma 5, i wsadzam obydwa  😅
Gillian   four letter word
02 września 2013 09:07
ktoś mnie niedawno tu pytał o depilację z Christiną - eeeee... cienko! mega cienko 🙂 trudno się manewruje, włoski zostają przy samych kulkach.
Dziś mój wielki dzień, godz. 18😲0  🏇
Dziewczyny, myślicie, że warto robić smileya? Kiedyś miałam, ale zostałam zmuszona do wyciągnięcia i teraz za mną chodzi. Z jednej strony brakuje mi go, ale z drugiej nie wiem czy robić czy nie. Jestem gdzieś pośrodku i nie potrafię zdecydować.  😵
Gillian   four letter word
02 września 2013 14:00
czy ktoś wie gdzie można spotkać taki kolczyk? oprócz zagranicy?
[url=http://i.ebayimg.com/t/Piercing-PTFE-SW-Christina-Intim-Intimpiercing-Ring-Kr-/00/$(KGrHqJ,!iYE5oN-qC8FBObOmYR5Mw~~_12.JPG]???[/url]
Poszłam do piercera w moim mieście. Przebił mi tongue weba, wszystko ok i tak dalej. Ale oczywiście jak tylko dojechałam do domu kolczyk się odkręcił i wypadł. Po 15 minutach udało mi sie go włożyć i zakręcić. No, ale znowu się odkręcił. I dzieje się to już chyba 5 raz. Teraz tak mi spuchło, że nie mogę przełożyć w ogóle pręcika. Będę ciągle próbować, ale nie wiem co się dzieje z tą kuleczką, ciągle sie odkręca i nie da się jej zakręcić do końca. Macie jakieś sposoby na zakręcanie? Mam doświadczenie z zakręcaniem kuleczek, bo mam smiley'a. A do piercera nie mam jak się wybrać, bo koniec wakacji, on ma tylko do 16 otwarte, a ja 15.30 kończę lekcje. Do tego sama nie mogę iść, bo nie jestem pełnoletnia, a moi rodzice pracują i tak dalej... Na razie mam wyjęty bo piekielnie boli :x
Dziewczyny, myślicie, że warto robić smileya? Kiedyś miałam, ale zostałam zmuszona do wyciągnięcia i teraz za mną chodzi. Z jednej strony brakuje mi go, ale z drugiej nie wiem czy robić czy nie. Jestem gdzieś pośrodku i nie potrafię zdecydować.  😵


Rób, mam swojego od 15 minut i kocham go miłością ogromną!
Gratuluję 😀
Dużo zapłaciłas?
lotka13 czy był kompetentny? Powiem szczerze - nie wiem. To jedyne miejsce w moim mieście gdzie mogłam się udać. I więcej nie będę tego robić, wolę się udać do Poznania... Ta maść to MaxiBiotic. Też mam wrażenie, że kolczyk był za krótki, bo gdyby był dłuższy to nie musiałabym go ściągać mimo opuchlizny.

Dziś już trochę lepiej, chyba nawet będę mogła na tym uchu spać
Wybieram się jutro do piercera w celu zrobienia tragusa 🙂

Wybrałam studio na Długiej, znajomy ostatnio korzystał z ich usług i był zadowolony, mają pozytywne opinie. Myślę, że krzywdy mi nie zrobią 😀
Naprawdę nie wiem kto porównuje robienie tatuażu do depilacji nóg  ❗ bolało jak skurczys... jak wycinanie tępą żyletką, depilacja to przy tym relaksik. Teraz siedzę obfoliowana, szeleszcząca przy każdym ruchu jak jakaś córka Frankenstein'a. Ale w sumie zadowolona  😉
Ps. no i jeszcze ta rzeźnia, zachlapałam krwią swoją ulubioną bluzę. Dziewczyny nie róbcie sobie tego  😀iabeł:
Męża wczorajsze przedramię
zajęło jakieś 6 godz
bawarka, uważaj, bo posłuchamy 😉 w którym miejscu na ciele robiłaś?
wow, Cierp1enie, super! 🙂 ten napis mały to data ślubu?
Nie, dokładnie tak wygląda w przybliżeniu
aaa, to już wiem, o co kaman 😉 super pomysł!
Ja już się ugadałam na kolejny :P
No i mąż będzie robił plecy 🙂
A gdzie w Wielkopolsce można znaleźć dobry salon tatuaży?
Niosę się z zamiarem zrobienia czegoś konkretnego, oczywiście smok mi się marzy i chciałabym spełnić tą wizję, dlatego potrzebuje naprawdę namiary na dobry salon.
Mi też się smok marzył, na całych plecach, ale nie byłam taka odważna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się