Olsztyńscy voltowicze

Albo jak ktoś ma AB Rh+, wówczas każda krew, że tak powiem "pasuje".  😉 3 tyg po porodzie to chyba raczej nie mogę oddać?
Ja bym z chęcią oddała ale niestety nie moge  🙁
Przypominam o zawodach w naszej stajence  😀 7.09.2013  :kwiatek:
***allexandra*** A kiedy będą propozycje?
Kto nie dał rady przyjechać na zawody do Pelnika w celu zakupu bryczesów, ma szansę nabyć sobie coś ciekawego już w najbliższą niedzielę w Morągu. Na zawodach rozstawi swoje stoisko z bryczesami sklep z Pasłęka. Zapraszam.

ZAWODY MORĄG
link do wydarzenia na fb  :kwiatek:  http://www.facebook.com/events/495255660558257/
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH Z Olsztyna i okolic  🤣
II Towarzyskie Zawody W Skokach Przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy Płośnica Organizator🤔tajnia PIRUET Gródki
Miejsce zawodów🤔tadion sportowy w Gródkach
Podłoże parkuru:Trawiaste
Podłoże rozprężalni:Trawiaste
Rozpoczęcie zawodów:8  września 2013 rok-godzina 11.00
Odprawa techniczna:Godzina 10.00
Komisja sędziowska:
Sędzia główny-Janusz Michalski
Członkowie😀o uzgodnienia
Sekretarz😀o uzgodnienia
Lek.Weterynarii:obecny
Zaplecze medyczne:obecne
Termin zgłoszeń: do 6 września 2013 roku
Zgłoszenia na adres:kika18-1994@o2.pl lub pod numerem 511409372
PROGRAM Zawodów:
1.Konkurs klasy LL OPEN-zwykły.Max.wys.przeszkód 70cm.
2.Konkurs klasy LL-z trafieniem w normę czasu!!Max.wys.przeszkód 90cm.
3.Konkurs klasy L-zwykły.Max.wys.przeszkód 100cm.
4.Konkurs klasy P-dwufazowy art .274.5.3.Max.wys.przeszkód 110cm.
OPŁATY:
Startowe:Zwolnione z opłat.
Wpisowe:za konia-50zł.
Opłatę należy uiścić przed startem u sekretarza zawodów.
DODATKOWO:
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.Gwarantujemy świetną atmosferę w trakcie zawodów,piknik rodzinny,napoje,lody,przekąski,zabawa przy muzyce (w trakcie zawodów obecne będzie stoisko Barowe).Dla zainteresowanych w trakcie zawodów będzie można zrobić zakupy w sklepikach jeździeckich.WSZYSCY SPONSORZY MILE WIDZIANI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Może ktoś z olsztyniaków chciałby się dorzucić z zamówieniem z ekozwierzaka aby uniknąć kosztów dostawy? www.ekozwierzak.pl
Chciałam się Wam pochwalić moim dzielnym koniskiem i zawodnikiem samobójcą  😉 Backet pod Andrzejem wygrali potęgę skoku w Morągu, skacząc 155 cm. Może mogli by i więcej, ale dziur w stojakach zabrakło  😂

.
glanek, dziękuję za uznanie, włożyłam na prawdę wiele serca w organizację tych zawodów. Backet i Andrzej świetnie pasują do siebie charakterami, dla tego dobrze potrafią się zgrać.

A jeżeli chodzi o tego "jednego" zawodnika, to puszczając go na potęgę wiedzieliśmy jakie są jego umiejętności i celowo pozwoliliśmy skoczyć mu pierwszą wysokość, żeby trochę sprowadzić go na ziemię. Pomimo tego, że się upierał, nie pozwoliliśmy mu dalej startować, tylko i wyłącznie dla jego własnego dobra.
Przypominam o Dągowiadzie !!! To już 1 września o godz. 11. Zapraszam do wzięcia udziału 😉
znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w Olsztynie?
PROPOZYCJĘ

III TOWARZYSKIE ZAWODY W STAJNI NOVUM!!!
07.09.2013r. (sobota)

1. Organizator: stajnia „Novum”
2. Termin zawodów: 7 września 2013 r.
3. Miejsce: Kobyłocha 5, 12-100 Szczytno (12km przed Szczytnem)
4. Warunki techniczne: zawody – plac piaszczysty, rozprężania- trawiasta oraz kryta hala.
5. Sędzia ujeżdżenia: w trakcie ustalenia
Sędzia skoki: Monika Waszkiewicz, Agnieszka Przybylska
6. Gospodarz toru: ekipa stajni Novum
7. Sekretariat: Ola Sudnikiewicz, Rafał Kurp
8. Zabezpieczenie medyczne: na miejscu
9. Termin zgłoszeń: 06 września 2013r. do godz. 20.00. Zgłoszenia do konkursów bardzo prosimy przesyłać na adres alexandrasudnikiewicz@wp.pl , nr kom: 604 092 147,503 096 209, fejsbuczka, bloga oraz osobiście.
10. Istnieje możliwość wynajęcia boksu –ilość ograniczona także dla osób zainteresowanych proszę o kontakt.

11. Program zawodów:

Sobota 7.09.2013r. – rozpoczęcie konkursów godz. 11.00

Konkurs nr 1. kl. - L7
Konkurs nr 2. kl. - P3
Konkurs nr 3. kl. - mini LL z oceną stylu jeźdźca
Konkurs nr 4. kl. – LL z oceną stylu jeźdźca
Konkurs nr 5. kl. – L dokładności z rozgrywką
Konkurs nr 6. kl. – P zwykły

12. Osoby niepełnoletnie proszone są o zgodę rodziców do wzięcia udziału w zawodach.
13. Opłaty od jednego konia: wpisowe za całe zawody - 50zł. Boks 30zł/dzień.
Każda zmiana na liście startowej po jej wydrukowaniu, czyt. 07.09.2013r godz 8.00 -opłata 10 zł (nie dotyczy skreśleń).
14. NAGRODY: flot’s dla 25% najlepszych koni w konkursie, nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca w konkursach. Nagrody sponsorowane przez firmę Novum Sławomir Chmieliński oraz Paule Kulon sklep Equi-Point.
15. Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie zawodów. 16. Za ewentualne kradzieże, wypadki, szkody i zdarzenia losowe powstałe w czasie trwania zawodów lub podczas transportu organizator nie ponosi odpowiedzialności.
17. Dojazd i transport koni na własny koszt.18. Serdecznie proszę o zgłoszenia, ponieważ od ilości osób zainteresowanych zależy, czy zawody się odbędą
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
27 sierpnia 2013 08:42
Pomożecie? :kwiatek:

Od października przenoszę się z dwoma końmi( kucyk plus duży koń) do Olsztyna. Miasta kompletnie nie znam.. Dlatego tez liczę na waszą pomoc i opinie🙂

Szukam stajni:

- jasnej, przestronnej, dobrze wentylowanej

- najchętniej sprzątanej codziennie

- z pastwiskami/ padokami ( tak aby koń mógł spędzać na nich całe dnie)

- ogrodzoną, oświetloną ujeżdżalnią

- najchętniej nie dalej niż 15km od miasta

- cena do 550zl.

Jak na razie  znalazłam stajnie ' U Franka ' Słyszeliście coś o niej 🙂?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

stajnia syriusz🙂 warto znaleźć ich na fejsie tam są zdjęcia i opinie
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
27 sierpnia 2013 10:01
W sumie wątek nie jest typowo koński.. także może oprócz zakwaterowania dla koni, moglibyście mi doradzić w sprawie pokoju dla mnie🙂 A może szuka ktoś z was współlokatorki?
U Franka jest fajna niwa przestronna stajnia ale nie wiem jak z placem do jazdy, wlasciciele mili i ugodowi. W Syriuszu chyba nie ma trawy na pastwisku (ale moge sie mylic) chociaz idzie jesien i juz zaraz tak czy siak trawy nie bedzie. W Roznowie chyba cos bylo ale nie wiem czy sa jeszcze miejsca.
Stajnia Dukata w Stawigudzie. Gorąco polecam. Bardzo duża stajnia z ogromnymi boksami i szerokim korytarzem, codziennie sprzątana, latem konie całą dobę na pastwisku, zimą od rana do nocy, siana i sianokiszonki nie żałują 🙂 Właścicielka rewelacyjna 🙂 Także zapraszam. Jedyne 'ale' nie pasujące do podanych przez Ciebie kryteriów to cena - 600zł/miesiąc i odległość 20km od miasta. Jakbyś była zainteresowana mogę podać telefon.
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie w okolicy jest we wrześniu kurs na instruktora?
na jesieni Gałkowo organizowało zawsze
No i jest:
Zapraszamy na Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Jazda Konna w stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie 14-23 wrzesień 2013
Telefon kontaktowy - Doktor Zdzisław Czaplicki - 603 765 292
Czy miałby ktoś z olsztyniaków pożyczyć hackamore na 2-3 jazdy?? Jeśli tak bardzo proszę o info na PW  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 września 2013 19:01
kosteczka- Może zaczniesz robić kalendarz hubertusowy? Fajnie by było, jakby była dopiska, czy w danym miejscu możliwe by było wypożyczenie konia  😉
Dementek, świetny pomysł z tym dopiskiem o koniu.

A WIĘC UWAGA UWAGA!! ZBIERAMY TERMINY HUBERTUSÓW DO KALENDARZA!
Ja chciałabym wszystkim baaaaaaaaaardzo serdecznie podziękować za udział w Dągowiadzie, szczególnie zawodnikom. Pogoda dopisała, publiczność również 😉 Zapraszam za rok !  😀    Co do Hubertusa to w naszej stajni odbędzie się 28 września o 10. Będzie gonitwa, funny games i gonitwa dla dzieci.
Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupic drągi do przeszkód 3metry długości i 10cm średnicy. Takie surowe nie malowane? Obdzwoniłam większośc tartaków w okolicy i nic... Wiem że mają w Galkowie ale może ktoś coś wie, co by było bliżej Olsztyna-Ostródy.
Malina_M, jest tartak w Pelniku. Mają tam drągi różnej wielkości i grubości, ale nie zawsze są dostępne, więc trzeba się dowiadywać.
Przypominam o terminie zgłoszeń na zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody w Gródkach k/Działdowa !!!

II Towarzyskie Zawody W Skokach Przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy
Płośnica
Organizator🤔tajnia PIRUET Gródki
Miejsce zawodów🤔tadion sportowy w Gródkach
Podłoże parkuru:Trawiaste
Podłoże rozprężalni:Trawiaste
Rozpoczęcie zawodów:8 września 2013 rok-godzina 11.00
Odprawa techniczna:Godzina 10.00
Komisja sędziowska:
Sędzia główny-Janusz Michalski
Członkowie😀o uzgodnienia
Sekretarz😀o uzgodnienia
Lek.Weterynarii:obecny
Zaplecze medyczne:obecne
Termin zgłoszeń: do 6 września 2013 roku
Zgłoszenia na adres:kika18-1994@o2.pl lub pod numerem 511409372
PROGRAM Zawodów:
1.Konkurs klasy LL OPEN-zwykły.Max.wys.przeszkód 70cm.
2.Konkurs klasy LL-z trafieniem w normę czasu!!Max.wys.przeszkód 90cm.
3.Konkurs klasy L-zwykły.Max.wys.przeszkód 100cm.
4.Konkurs klasy P-dwufazowy art .274.5.3.Max.wys.przeszkód 110cm.
OPŁATY:
Startowe:Zwolnione z opłat.
Wpisowe:za konia-50zł.
Opłatę należy uiścić przed startem u sekretarza zawodów.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!  🏇
kosteczka dzięki jutro zadzwonię
to ja przy okazji chciałam przypomnieć o naszych zawodach  :kwiatek:  już w sobote! zapraszam do zgłoszeń  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się