Końska rewia mody cz. VII (2013)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 sierpnia 2013 13:52
wątek zamknięty
O nie! a ja jeszcze wypłaty nie mam!  😜
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 sierpnia 2013 14:59
Dżastin nagana dla szefa że się nie przygotował  😁
wątek zamknięty
Dżizas jakie ceny wypalili za te bicolory i polopady... A derki to już masakra.  🙄
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2013 16:17
Faktycznie ceny niezłe, za dralon prawie 500 zł 😵
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 sierpnia 2013 17:42
polecam tę derkę z kapturem na suwak. macałam - jest super! dobrze, że nie moje kolory  😁
wątek zamknięty
juliadna prześlicznie!
wątek zamknięty
Macie może zdjęcia na koniu padu Caball, w kolorze smerfowym, model classic? Potrzebuje coś dla gniadego, na pewno będzie granat a drugiego koloru nie potrafię dobrać.  😉

Mam ten kolor ale jarpolowy na ciemnogniadym, wstawiałam kilka stron wcześniej ( na 219 stronie)  śmiesznymi owijkami w kwiatki 😉
wątek zamknięty
Mi się podoba grey melange i polopad blackberry  😜 ale ceny dzikie jak zawsze  🙄 🙄
edit.poglądowo Cypek w Brillancie Green z dzisiaj 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
01 września 2013 09:53
Precelek  :kwiatek:
Sivens ja właśnie zakładając go nie byłam przekonana, ale po obejrzeniu zdjęć.. no podoba mi się no  💘
Ratana może zapolujemy, jak się kiedyś coś w oko rzuci 😉

no to na moje ciężko zaoszczędzone pieniądze długo nie popatrzę... ocean mnie powala  😍

zalcia97 ładnie w green, chociaz nie przepadam za zielenościami🙂
wątek zamknięty
anai dzięki wielkie. Biorę w ciemno ten kolor, mam nadzieję, że będzie pasował  😉
wątek zamknięty
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jakie owijki najlepiej pasują do tego padu York'a:


[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/59/35/53/3459355301_3[/img]
wątek zamknięty
sacramentia dziękuję  :kwiatek: ja też nie, ale ten mi się wyjątkowo podoba na Cypku 🙂
szukam_szczescia może coś ala Anky Shitake?
dostałam jeszcze Landzia w brillancie Winterred i mi się podoba  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2013 22:30
Zair w Caballowym burgundzie  😍
wątek zamknięty
RatiNa, dzięki , ale własnie chodzi o to , że szukam koloru ale innej firmy. Aqua Eskadrona mam ale chce się pozbyć wszystkich Eskadronów, a że kolor mi sie podoba to bym nabyła cos w tym samym kolorze 🙂
wątek zamknięty
Aneczka Ultramarine  😉

wątek zamknięty
Zairka bajkowo  💘
zalcia97 oba mi się podobają 🙂 hmm,  jednak brillant winterred to całkiem fajny kolorek...
wątek zamknięty
Na razie ostatnia tura 😉 I szczegóły programu lojalnościowego, ktoś pytał 😉
wątek zamknięty
equi.dream Mam pytanie odnośnie padów: co mają pod spodem? siateczkę czy materiał? i jakiego koloru (chodzi mi czy są w kolorze padu czy np 1 kolor na wszystkie pady)
wątek zamknięty
Materiał spodni to siateczka w kolorze czarnym-taka sama we wszystkich padach 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 września 2013 15:43
Ja dzisiaj byłam w pasi-koniku co prawda nowego eskadrona brak, ale były derki z nowej kolekcji, ale malusieńkie chyba xxs.

Kolor różu z nici jest moim zdaniem o ton ciemniejszy niż w katalogu, nie tak chwytający za oko. Rozmiarówka w nici od xxs do xl (czapraki,derki,kaloszki) czekam na cennik nici, ale jeśli chodzi o czas zamówienia niestety nie dostałam odpowiedzi tylko na zasadzie jak tam uszyją to doślą.

Co do derek z herbami z kolekcji podstawowej ( z takim haftem jak w big square, kolory black, BlackBerry) mnie osobiście nie powalają widziałam tylko czarna i wiśniowa podejrzewam że szlowa jest tylko ta szara. Nie chwytają po prostu za oko.

Polar jednak z mojej obserwacji jest jednak gorszy niż w starszej kolekcji ( i podstawowej i nici) taki bardziej sztuczny, mniej miziasty nie wiem jak to inaczej ująć.

Natomiast bardzo fajnej jakości jest derka sweat rug w ala romby kolor antracyt. Jest fajna, puchata mniemam, że ciepła coś w porównaniu do double fleece, ale duuuzo lżejsza.

Nie jestem pewna ale chyba były też owijki z nowej kolekcji ( bodajże te z jest generation olive) ale wydają się dużo ciemniejsze niż te w katalogu.

Była również derka jersey New wave z next generation polar chyba ciut lepszy niż w innych kolekcjach kolorystycznie blueGrey całkiem przyjemny ale dla mnie z nutką ciemnego fioletu wzór w kolorze jak na polopadzie lavender ale ciut ciemniejszy odcień na pewno nie jak w nici milka.

Posiadam katalog jeśli ktoś coś 😉
wątek zamknięty
Zairka, już to raz Ci pisałam, ale aż nie mogę przestać patrzeć! cudownie mu w burgundzie!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2013 19:18
zalcia, bardzo ładnie 🙂

Zairka, super! I jakich masz modeli 🙂

Nirv, Ultramarine jest bardzo ciekawym kolorem, na Pamsie fajnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 września 2013 09:18
wpadam z fotką (z telefonu) nowej kolekcji schocka.
strasznie fajna wyszła 🙂 szary melange must have  😜
wątek zamknięty
o nieee. Te zielenie jednak są cudowne a łudziłam się, że tylko w katalogu tak dobrze wyglądają  😵
wątek zamknięty
A ten czaprak na dole, pierwszy od lewej, z różową lamówką: to jest ciemnoszary czy granat? bo mi chyba znowu matryca pada w laptopie  🤣
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 września 2013 09:55
to taki ciemny (grafitowy) szary 😉
wątek zamknięty
Uf, to dobrze że nie granatowy bo bym się zastanawiała  😉
wątek zamknięty
Ja popełniłam wczoraj ocean z nowej kolekcji, chciałam go mieć na sesję zdjęciową w sobotę, ale z racji tego, że nie zdąży przyjść, to kupiłam jeszcze reda z wiosenno/letniej na wyprzedaży w equishopie. A już tak dobrze mi szło na odwyku.  😁
wątek zamknięty
Medziiik od kiedy eskadron jest w pasi-koniku? Tym przy wiatracznej? oni nigdy nie mieli eskadrona
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.