Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Mo B., wyglądacie super !!!  😍
milusia, a więc ruda idzie pod siodło 😀 czekam na fotki albo filmik z pierwszych jazd
Sierra, zdjęcia !!! dawno Was nie było
juliadna, aaaa  😜  uwielbiam Was !!!
xxmalinaxx, ekuss, 🙁 smutno...

u nas.... cały czas się ujeżdżamy... idzie nam coraz lepiej i łatwiej... miałam kilka lekcji, które nam bardzo pomogły i zrobiłyśmy krok naprzód, a może nawet dwa 😀
cierpię na brak fotografa 🙁
rtk, kobysia przepiękna, taka dziewczęca!
Mo B., Siwek wygląda fenomenalnie (+to srebro 💘 )
Zairka, nienawidzę Cię za te zdjęcia 😁 a tak serio - zazdroszczę, są przepiękne! No i gratuluję rocznicy 😉

U nas super. Jeździectwo powoli staje się naprawdę miłą sprawą, wreszcie ktoś na nas regularnie krzyczy 😁 Wczoraj w planach miałam zawody towarzyskie.  Nawet wyjechaliśmy, ale jakieś 20km przed stwierdziliśmy, że nie jedziemy tam, bo padało i nie zanosiło się na poprawę. (rok temu były na trawie, Pams podkuty na 4, ale nie zapomniałam o braku dziur na hacele :/ ). Ostatecznie pojechaliśmy poskakać do Aromeru i to była bardzo dobra decyzja, Pams skakał świetnie, a ja mu przeszkadzałam mniej niż zwykle.


💘


MoB. - aaa jestem pod wrażeniem  😜  obłędnie wyglądacie, jako para plus to srebro. A myślałam, że taki komplet nigdy nie będzie wyglądał dobrze  🤣

Zairka - świetny klimat zdjęcia, jaka ty śliczna  :kwiatek:

A Rudy stoi drugi tydzień (problem z kopytami), na szczęście ostatni, na nieszczęście ja wyjeżdżam w pt na tydzień, także ogólnie mamy wakacje  🙄
rewir gratuluję. Śliczności  😍
Dziewczyny specjalnie na Waszą prośbę (jak za starych dobrych KR'owych czasów) poprosiłam żeby mój M zrobił mi "jakieś" zdjęcia. Natrzaskał chyba 600szt, ale słowo honoru, jazda była tak "trudna" że boję się zajrzeć na dysk.

Z drugiej strony zrobiłam śliczne zdjęcia tarzającego się Wielkokonia i przytulającego się do M w ramach "Towarzyszy Niedoli" więc chyba będę musiała tam zajrzeć... kiedyś. Jak się zbiorę to coć wrzucę, obiecuje 🙂 BTW upasłam się spowrotem jak Orka (suwaczek jest nieaktualny, ostrzegam) a koń coś tam schudł. Źle to wygląda na zdjęciach  😉 🤣
Mo B. pięknie siwy wygląda!
Rewir, cudna! Oby się zdrowo chowała, tfu tfu 😀
Zairka, gratki z okazji drugiej pierwszej rocznicy!
Fantazja,zmolestuj kogoś o zdjęcia, lubię na Was patrzeć!
Nirv, dobra decyzja, osobiście nie lubię skakać w deszczu, nie czuję się bezpiecznie. Fajne fotki!

Mam kilka zdjęć z parkuru P:




juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 września 2013 11:57
to dorzucam jeszcze dwa i zmykam bo zaraz jadę do Krakowa na 2dni.
Fuerte zostaje u P.Jarka jeszcze miesiąc, a ja będę przyjeżdżać weekendowo. ( ten tydzień robię sobie jeszcze labę od szkoły i będę do 7 w Szklarach - ale się cieszę! )
Dziś Fuerte zrobił 2 śliczne zmiany! I tak je Trener powolutku wdraża po dwie co jakiś trening 😀 ale się cieszę! 🙂 







ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 września 2013 12:00
no i  wreszcie przestałaś siedzieć na koniu jak na beczce prochu maskując strach czarną wodzą 😉
Być.,  wszyscy się śmieją, że mamy nogi tej samej długości, ale w tajemnicy mogę napisać, że ona ma ciut dłuższe 😉
mils, Maria89, Noris, anai, dziękuję za ciepłe słowa :kwiatek:
Sierra, nie kokietuj, tylko zabieraj się za zdjęcia, wyselekcjonowanie fot na volte samo się nie zrobi 😉
juliadna, zgodzę się z Elą widać u Ciebie postęp dosiadowy!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 września 2013 12:17
widać postęp dosiadowo-psychiczny czyli co trener z prawdziwego zdarzenia może zdziałać z ludziem i koniem.
juliadna jak zwykle świetne zdjęcia, miło się na was patrzy, Fuerte wygląda jak milion dolarów  😜
anai widzę że przejazdy udane 🙂 dobrze wyglądacie, po chłopaku wcale nie widać jego wieku
Nirv fajnie wiedzieć, że układa Wam się współpraca 😀


my się przypomnimy, jako że po miesiącu laby od startów i cięższej pracy wracamy do gry 😉
chciałam dać kobyle trochę odpocząć, naładować akumulatory bo w tym miesiącu czekają nas 2-3 wyjazdy na CSN'ki
dobrze nam się teraz pracuje, Anaconda jest świeża, chętnie przyswaja nowe rzeczy i dużo mi pomaga  🙇
Zairka gratuluję rocznicy. 😀
juliadna coraz lepiej się prezentujecie, robicie postępy w zawrotnym tempie!
wichrowelove o mamo, co to za piękna stajnia? 😜
kujka   new better life mode: on
02 września 2013 14:05
juliadna, popieram dziewczyny! w koncu przyjemnie sie patrzy na Ciebie na koniu! teraz to juz postepy beda przychodzic 2x szybciej!


jakis czas temu ktos pytal co u nas. ano dobrze 🙂 powoli do przodu dzieki pomocy z dolu, ktora jak bedzie chciala to sie ujawni. ostatnio Gilek przechodzil samego siebie, mam nadzieje ze to znaczy, ze i ja choc troche zaczynam lapac o co w tym calym jezdziectwie chodzi.

pozdrawiam Kacik, szczegolnie ten "stary"!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 września 2013 14:17
kujka, ktoś pewnie i tak zada to pytanie, więc wezmę to na siebie: FOTY? 😉
wichrowelove kobyła super, ale gdzie to ?  😍
mils, equi.dream pod koniec lipca przeniosłyśmy się do małej, kameralnej w stajni w Smogolicach 😉
https://www.facebook.com/StajniaSmogolice?fref=ts
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
02 września 2013 17:44
wichrowelove pięknie tam jest  😍  faktycznie mała, kameralna  😜

My się pokażemy na smutno i wesoło  😀


kujka   new better life mode: on
02 września 2013 18:12
malenstwo, jak bede miala jakies fajnie to nie omieszkam sie pochwalic 🙂

wlasnie wracam z kolejnej jazdy z kims z dolu, siedze w pociagu i ciesze twarz jak glupi do sera. nawet ta pogoda nie wyprowadzi mnie z rownowagi juz dzis - takiego mam konia! 😀
[quote author=xxmalinaxx link=topic=90287.msg1864377#msg1864377 date=1378055368]
Od tego biednego, źle jeżdżonego konia, to byłam ja, a "skrytykowana" została Gillian 😀 Oj dziewczyny, naprawdę nie macie, co robić, żeby wywoływać burze na forum? I do tego wyciągać coraz lepsze brudy? 😀 Mnie to bawi, bo od poprawiania jest trener, i jeżeli jedna osoba napisała: coś jest nie tak, to po co pisać to samo po raz piąty, dziesiąty i dwudziesty, w efekcie czego co 2-3 strony mamy pokaźny najazd na kogoś? To takie bardzo niepotrzebne bicie piany, bo palce świerzbią i nie da się powstrzymać, co? 😉

Nadinterpretujesz. Nigdzie nie napisałam, że Twój kon jest biedny i źle jeżdżony, tylko, że Twój dosiad na tym zdjęciu spowodował, że trudno o nim było powiedzieć, że jest świetne 😉

[/quote]

No a Ty typowo nie wyczuwasz ironii 😉 Ale koniec tematu.

juliadna bardzo dobrze z Fuerte wyglądacie - z Waszych zdjęć aż bije teraz radość 🙂 Super!
A u nas potwierdzono syndrom/chorobę Cushinga. Cóż, czasem słońce, czasem deszcz... Niemniej dziękujemy za kciuki, Rudy pozdrawia cały KR  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 września 2013 19:21
Kocham, kocham i przytulam. Najcudowniejszego chłopca na świecie <3
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 września 2013 19:48
Sierra, coś macie wiatr w oczy... Wierzę, że dacie radę i z tym sobie poradzić - jak nie Wy, to kto? Siły życzę!
Mogę tylko potwierdzić, że kujka i Gilson wyglądają zacnie na ostatnich jazdach, z tego co widzę kątem oka bijąc się z moim rączym rumakiem 😉

A mi i Dzionkowi stuknęła dzisiaj 5-ta (aaaa!!) rocznica. Ale ten czas leci, maaatko...
Averis   Czarny charakter
03 września 2013 06:56
kujka, Praise the Lord! Chcę zobaczyć osom pro Gila dres mode  😎
Dzionka, to koeljnych 50 🙂!
Sierra, trzymam za Was kciuki Jak wyglądają rokowoania i leczenie (chorobę znam tylko z opisów na Wikipedii)?
juliadna, pieknie wyglądacie 🙂
wichrowelove, z ciekawości weszłam na stronę stajni, robi wrażenie. Pięknie tam macie.

A tu Karsonik pod ciocią tuch



i z bardzo męską fryzurą

ash   Sukces jest koloru blond....
03 września 2013 07:10
Sierra, trzymam kciuki za Czardasza! Z tego co pamiętam to chyba Nesio majeczki też ma Cushinga?!
Dzionka, 100 lat razem! najlepszego!
Averis, Karson wygląda świetnie!!!
Averis   Czarny charakter
03 września 2013 07:14
ash, lubię ostatnimi czasy na niego patrzeć 😁 :kwiatek:
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 września 2013 08:18
Averis-wow!wow! ale Karsonowe ciacho  :emoty327🤔uper się chłopak zmienia  🙂
Fantazja-no taki jest plany żeby ją podjeździć, ale nie wiem jak z realizacją, bo dopadła mnie szara rzeczywistość-dzieci do szkoły i przedszkola, dom, zaraz znowu praca i nie wiem czy dam radę ogarnąć kolejnego konia. Z moich na razie priorytetem jest Zwiastun, młoda się lonżuje i zobaczymy co dalej z tego wyjdzie. W każdym razie podchodzę bez ciśnienia do tego bo i tak nie planuję z nią jakiegoś wielkiego jeździectwa  😉
Super, że tak się dogadujecie z Ziutą. Koniecznie dorwij fotografa lub kamerzystę  🙂
kujka- to ja będę wstrętnie wścibska i zapytam: co to za pomoc z dołu?  👀  😉
No i jak to? taka ekipa w jednej stajni i nie masz fotek z jazdy?  🤬
Sierra-braciak wysyła moc wsparcia, siły i  razem trzymamy kciuki za zdrowie Czardasza  😀
juliadna-Fuerciak to taki słodki cukierek, przepiękny jest, a teraz jak przypakował to już w ogóle  🍴
kujka   new better life mode: on
03 września 2013 08:24
Sierra, moc kciukow! dobrze ze z wetem wpadliscie na ten pomysl!!

Averis, siostro masz wiecej fot z jazdy?

milusia, no taka ekipa a zadna nigdy aparatu do stajni nie bierze. z reszta w poprzednich stajniach w ktorych z nimi stalam bylo dokladnie to samo :P
powiedz lepiej jak Niunia chorowitka?
Averis   Czarny charakter
03 września 2013 08:37
milusia, cieszę się, żę się podoba! :kwiatek:
kujka, niewiele 😉 Tu jeszcze z galopu. Obiecuję nadrobić 😀

kujka   new better life mode: on
03 września 2013 09:07
phiii to juz widzialam na fb! myslalam, ze masz wiecej!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się