moda, ciuchy etc...

Masz absolutną rację.  🙇 W sumie to bym chętnie ją jeszcze na rozpoczęcie założyła, a potem puściła w świat. Ale teraz pewnie łatwiej będzie na szybko sprzedać.
W kwestii podobania całkiem ją lubię, nawet planowałam ją potem obciąć na prosto, ale pachy dyskwalifikują. Tzn. jest tak wycięta, że wszystkie staniki wystają, bez jakiejś narzutki nie da się wyjść. Czyli chyba się pożegnamy.  😀
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.  :kwiatek: To naprawdę głupi problem, ale i takie się trafiają.  😁
hanexxx: Zdaje mi się, że w Sinsayu były dresy identyczne jak te z 2 zdjęcia  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
31 sierpnia 2013 14:12
Ja ostatecznie kupiłam sobie spodnie dresowe w H&M na dziecięcym. Tyle, że chciałam luźniejsze. Są idealne, za całe 39,90. 😉 Nie umywają się nawet do tych dziecięcych z Zary, tamte były jak szmaciane legginsy i oczywiście droższe. 😉
Krupnik., możesz pod tą sukienkę założyć taki top bandeau, kolorowy albo w jakieś wzorki. Ja zakładam taki pod koszulkę z wyciętymi pachami, nie wyobrażam sobie nosić jej tak jak niektórzy bezpośrednio na stanik, żeby wszystko było widać, blee!
Pursat   Абсолют чистой крови
31 sierpnia 2013 20:29

Pod jaką nazwą szukać futrzaków z takimi ozdobami? Widziałyście gdzieś podobne?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 września 2013 07:44
Pursat- nie, ale jak znajdziesz nie obrażę się za info 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2013 10:04
Ta akurat jest z Reserved, ale kosztuje 180 zł i chętnie przygarnęłabym coś tańszego. 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 września 2013 10:12
edit: nie ten watek
hanexxx a przymierzałaś spodnie z Bershki?
O te: klik

Mam wrażenie, że one wypadają mniejsze niż normalnie, no i jest xs wiec jakaś szansa. A i na nogach są takie bardziej legginsowate właśnie.
Ja musiałam wziąć XL chociaż normalnie noszę L, a raczej jesze nieprzytyta jestem  😁
Przepiękne futrzaki są w Zarze, nie wiem czy widziałyście 🙂 Może i są dość drogie (chyba 190zł), ale są idealną imitacją prawdziwego futerka 🙂


Ja mam ostatnio szał nowości, ale mogę się pochwalić kurteczką 🙂 [[a]]http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%C5%82aszcze/kr%C3%B3tka-kurtka-puchowa-z-kapturem-c269183p1324409.html[[a]] JEST BOSKA!
Kajula w zeszłym sezonie były w Zarze takie same kurtki tylko bez tego miśka... Kupiłam pierwszego dnia jak się pojawiły a później masakra... te kurtki miał każdy... szczytem było jak pojechałam do Zakopca poszłam na kawę a w knajpie oprócz mnie było jeszcze 5 lasek w tych kurtkach😉 Jak się później okazało Chinczyk zrobił identyczne, praktycznie niczym nie różniące się kurtki i chodziły po 150zł na bazarach:/:/

Ale to nie zmienia faktu, że są super😉
Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2013 13:59
Kajula, niezłe zakupy. 😀 🏇

Udało mi się dorwać aztecką kurtkę. Co prawda handlarz z allegro trochę na mnie zarobił, a moi bliscy rzucają komentarze w stylu "strój przewodnika górskiego w Andach", albo "wyglądasz jak Indianin", ale mam to gdzieś w tym momencie. 🤣



Julita, też chciałam tę kurtkę, ale cieszę się, że nie kupiłam, bo później rzeczywiście jakaś plaga nastąpiła. 😉
Odważyłybyście się kupić zegarek Michael'a Kors'a przez allegro? Są trochę tańsze i teraz nie wiem czy ten za 800zł to to samo, co ten za ponad 1000 czy też jakiś chiński szajs. Czaję się na 5055 tylko mam dylemat czy mogę na tyle zaufać sprzedającym na allegro, doradźcie  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
02 września 2013 09:02
A kto sprzedaje? Prywatna osoba czy sklep? Ogólnie podróbki Michaela Korsa bardzo różnią się od oryginału, m. in. nie działają te 3 małe zegarki na tarczy dużego zegara, jest dużo grubszy od oryginału itd. Możesz zaryzykować, kupić i pójść do sklepu porównać z oryginałem.
Póki co robię rozeznanie w temacie czy się w ogóle porywać na zakup z takiego źródła. Z tego co widziałam to różnie, sklep i os. prywatna. Trudno też sprawdzić po zdjęciach jak i czy w ogóle odbiega od oryginału.  🤔wirek:
Scottie   Cicha obserwatorka
02 września 2013 10:00
Po zdjęciach niczego nie sprawdzisz, bo zdjęcia mogą być z netu, a zegarek od Chińczyka. Podrzuć jakąś aukcję 🙂
pippi, ja bym nie ryzykowala, allegro to wysypisko podróbek, niestety 🙁 ale nie ukrywam, ze 5055 tez za mna chodzi  😜
Ja czekam do Gwiazdki, żeby sobie taki zegarek sprezentować. Ja dzisiał byłam w Essen w Primarku. Obkupiłam się jak głupia, J. też ma półkę w szafie zapełnioną 😜 Teraz się trzeba do IKEI po szafę nową wybrać 😁
Kajula a który kolor wzięłaś?

Ja się muszę pochwalić moim cudeńkiem otrzymanym za zdaną poprawkę  💘


I dzisiejszy lek na depresję spowodowaną jutrzejszym niemieckim na ósmą  👀 Na żywo jest bardziej bordowy i tak nie błyszczy
Nie wzięłam, dopiero o nim marzę  😜
Dokładnie taki bym chciała:
http://www.top-time.pl/mk5055-p-1341

Albo 5305 http://www.top-time.pl/mk5305-p-1530
Kajula korsy są cudne 🙂 ale pytałam jaki kolor kurtki wzięłaś 🙂
Kajula korsy są cudne 🙂 ale pytałam jaki kolor kurtki wzięłaś 🙂

Aaaa, granatową z beżowymi lamówkami 🙂


edit.
dziewczyny zainteresowane kombinezonami - polecam 🙂
https://www.facebook.com/pages/VESCA-collection/480831518674159
Mam ogromny problem ze spodniami, rurkami konkretnie. Jestem malutka (niecałe 160cm), do tego szczuplutka, nogi jak patyki i nic, dosłownie nic na mnie nie pasuje. Nie ukrywam, że bardzo lubię dopasowane spodnie, ale znaleźć na mnie takie... 😵 Wiecie może, gdzie dostanę takie spodnie na drobne, małe dziewczę za w miarę rozsądne pieniądze i w miarę możliwości porządnej jakości? Byłabym ogromnie wdzięczna! :kwiatek:
mils, w wielu sklepach można kupić zarówno przedłużane spodnie jak i skracane i mówię tu o zwykłych sieciówkach - Croppach, H&Mach itd. Nie szukałaś tam? A jak chcesz porządne, to celuj w Lewisy, Wranglery - tam też na pewno są spodnie o różnych długościach nogawek, no ale cena wyższa.
Sisisa szukałam, szukałam. Byłam chyba wszędzie. Fakt, że często odrzucam dane spodnie, bo nie są dopasowane tak jak mi się to widzi, więc kiedy na prawdę nic nie znajduję, to kupuję to, co jest. Przyznam, że ideał dla mnie doskonale widać np. na zdjęciu Pursat kilka postów wyżej. Może po prostu muszę przeboleć. 🙁
Sisisa szukałam, szukałam. Byłam chyba wszędzie. Fakt, że często odrzucam dane spodnie, bo nie są dopasowane tak jak mi się to widzi, więc kiedy na prawdę nic nie znajduję, to kupuję to, co jest. Przyznam, że ideał dla mnie doskonale widać np. na zdjęciu Pursat kilka postów wyżej. Może po prostu muszę przeboleć. 🙁

moze sprobuj na dzieciecym w zarze?
mils, w Cubusie patrzyłaś? Też maja różne rozmiary w różnych długościach
konwalia, widziałam ostatnio ten zegarek, gdy kupowałam prezent dla siostry, jest naprawdę przepiękny 😍
mils, też poradziłabym poszukać w Cubusie, niedawno tam byłam naprawdę mają spory wybór.

Ja kupiłam sobie kurtkę w Diverse dzisiaj 🙂
Dziewczyyynyy!
Który płaszcz brać na jesień?

1.



czy taki? <wersja szara>

Drugi  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się