Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

To ja też uśmiechnę się o zdjęcia dwóch gniadoszy w LL: Persa i Kataniego, i w imieniu koleżanki w kl. P: Major  :kwiatek:
Jak mogę dopisać się do osób chętnych na zdjęcia, to jeszcze gniada klacz z LL - Sahara (ujeżdżenie i cross jedziemy na początku ok 9:30)
A ja poproszę zdjęcia Dunki z LL i Awy z P  :kwiatek:
Może niech ktoś przyjedzie z duza karta pamieci na caly dzien, co 😀?
O Boże, jaka kolejka. Oby mój aparacik wyrobił bo lata świetności ma już za sobą. Od razu uprzedzam, że fotografem nie jestem więc jakość może być różna. Reklamacji nie uwzgledniam 😀
[quote author=Piotrek link=topic=196.msg1860758#msg1860758 date=1377673000]
czy znacie jakieś miejsce niedaleko Niepołomic (oprócz samych Niepołomic), gdzie mają duże konie (nie hucuły) i można uczyć się jeździć? Niestety wszędzie gdzie byłem są hucuły albo inne małe 🙁


A gdzie już byłeś? będzie łatwej nam odrzucić te stajnie.
[/quote]

Prawdę mówiąc byłem w Niepołomicach i obszedłem stajnie w Staniątkach.
W Staniątkach nie ma stajni, jest tylko prywatna bez jazd. Dziwne ale w obu stajniach są duże konie, chyba ze 1,65 koń to hucuł  🤣
nie ma tam kucyków i hucułów ale z jakiś względów te stajnie mu nie odpowiadają i szuka dalej. Ze swojej strony polecam Targowisko i Proszówki.
Piotrek moze sprobuj Proszowki, stajnia nazywa sie: OJ Progres, maja swoja strone na pewno 🙂
Elisabeth, ściśle rzecz biorąc są co najmniej trzy stajnie:

1. były hotel dla koni, obecnie prywatny i nie ma jazd (niedaleko klasztoru)
2. stajnia tuż obok stacji PKP, są tam dwa hucuły (prywatne o ile wiem) i chyba można jeździć (a przynajmniej mi się raz udało - nie wiem na ile oficjalnie)
3. właściciel jednego ze sklepów ma konie i podobno też można pojeździć, ale jak się dowiedziałem, że to hucuły, to nie drążyłem dalej

Przez "stajnie" mam na myśli "miejsce gdzie są konie" 😉

bryziak, nie odpowiadają, bo trochę daleko. Miałem nadzieję na stajnie w odległości możliwej do pokonania rowerem w ciągu do 15 minut (idealnie) / do pół godziny (max).

Targowisko jest w górnej granicy odległości. Może spróbuję. Na razie nie mogę znaleźć informacji o tej stajni - jak szukam "targowisko konie" to znajduje mi targi koni 😉

A jeśli chodzi o Niepołomice to wielkość koni jest ok (choć jakby były trochę większe niż 1.65m to też bym się nie pogniewał), ale chciałbym mieć jakąś alternatywę.
Piotrek Informacji na temat Targowiska w necie nie znajdziesz zbyt wiele. Najlepiej pojechać/zadzwonić i porozmawiać. Właściciele nie gryzą  😉.
Powiedziałbym, że mniej niż zero 😉 Nawet jak wpisuję w re-voltową wyszukiwarkę to nie znajduje.
No ale może jutro podjadę, popytam gospodarzy, na pewno ktoś coś wie albo widział. W ostateczności zostaje szukanie tropów koni 😉

[hr]

Ah, chyba jednak znalazłem. Sprytnie ukryta jako stajnia w Łężkowicach (http://re-volta.pl/stajnie/info/pensjonat_w_targowisku) ?
tak.
Czy jakaś dobra dusza z krk miałaby pożyczyć hackamore na jedną, próbną jazdę?  :kwiatek:

Edit: już załatwione🙂
Najbliższy planowany termin na Odznakę Brązową i Srebrną w SK RANCHO PCIM jest planowany na dzień 13.09.2013 (piątek).
Zapraszamy  🙂
Witam,
mam do odstąpienia za połowę kosztów boks w Swoszowicach z soboty na niedzielę na najbliższych zawodach.
W razie zainteresowania proszę dzwonić: 660523081
estena   Wariat nad wariaty.
08 września 2013 14:45
Wybiera się ktoś na odznakę do Niepołomic 19.10 ?
ze strony mzj, 9-11 października konsultacje z Sally Amsterdamer, może komuś się przyda

a ode mnie, jest tutaj ktoś kto jeździ w Santosie? Chciałabym się dowiedzieć czy warto się tam wybrać
Kami   kasztan z gwiazdką
13 września 2013 10:56
Buffalo napisz na pw co byś chciała wiedzieć, bo tutaj temat już był wałkowany kilkakrotnie  😉
Buffalo, strona MZJ mówi, że termin to 9-10 listopada 2013 r.
Z powodu kontuzji 2 koni biorących na stałe udział w konsultacjach - zostały nam 2 wolne miejsca na konsultacje ujeżdżerniowe z Pawłem Dąbrowskim - termin 5-6.10 miejsce KJK Szary. Wszelkie info na PW.
Przepraszam, mój błąd. Oczywiście miał być listopad
Witam

chciałabym poznać opinie pensjonatu w Starym Młynie ? Czy ktoś coś wie poleca ? odradza ?
Witam! Szukam klaczy o imieniu Doris, jest 4-letnią klaczką małopolską (ur. w kwietniu 2009r), ojcem jest Plik, matką Doris, maści skarogniadej. Została sprzedana i nikt oprócz jednego pana nie wie gdzie obecnie się znajduje a z nim nie mogę nawiązać kontaktu. Muszę wiedzieć co z nią, bo znam ją od źrebaka, karmiłam ją butelką i naprawdę zależy mi na tym żeby ją znaleźć. Jeśli ktoś coś słyszał to będę bardzo wdzięczna jeżeli się odezwie!!! Pozdrawiam. 
Możecie polecić jakiegoś instruktora/trenera który dojeżdza w okolicę Niepołomic?
Czy jeździ ktoś lub wie jak wygląda rekreacja w Polsadzie? Przejrzałam wątek opinie raczej niepochlebne ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej (może być na pw), będę wdzięczna🙂
Glancka96 -podaj namiary na szukanego konia w wątku "poszukiwany, poszukiwana":
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,472.2070.html
Gdzie w Krakowie/okolicach dostanę otręby pszenne?
były gdzieś informacje, że dziś na błoniach były pokazy kawaleryjskie i wyścigi?  🤔
EL90 w młynie,na ul. Ładnej 27(polskie zakłady zbożowe). Za worek płaciłam ok. 25 zł,dawno temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się