Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Jak sie ladnie usmiechniesz to  szewc albo laketnik przyszyje - potrzebna jest maszyna do szycia skory...Rymarza ciezko juz znalezc.....
Teraz ja zapytam tylko nie krzyczcie  😉 .... Gdzie jesienia bedzie w naszym woj jakis egzamin na odznaki? Dzwonilam do LKJ-tu i moze, moze w pazdzierniku ale po 1 MOZE a po 2 na ichniejszych koniach raczej slabo to wyglada a ze swojego nie mam......
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
06 września 2013 09:18
Co do odznak to nie mam bladego pojecia.. Chyba wolica zostanie...
A co do siodla to moze z Łagiewka zagadaj...  Oni chyba z daw magiem wspolpracuja moze cos sie uda zrobic??
Wolica ma ceny jak z marsa....poczekam na boguslawice.... 😎
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 września 2013 21:03
Potrzebuję namiary do rymarza, który wymieni paski do przystuł w siodle ujeżdżeniowym 😉



Ja oddawałam siodło do naprawy Panu Łągiewce. Jestem bardzo zadowolona. A do tego namówili mnie żebym od razu wymieniła skórę na siedzisku (i tak musiałabym to zrobić) i teraz mam jeszcze wygodniejsze siodło niż miałam.
można samemu wysłać do daw maga, sidolarza czy andersza wszyscy w Pleszewie i wszyscy godni zaufania.
Ok, dzięki za informacje 🙂 Będę szukała :]
Witam,
Jest już ustalony termin zawodów w długodystansowych rajdach konnych: 26 października 2013 organizator TWTK.
a co to za zawody? gdzie? ranga?
Zawody towarzyskie, a odbywają się na Wycieczkowej 86 w tym ośrodku zarządzania szlakiem konnym. Postaram się jutro więcej wstawić, a jeśli ktoś ma jeszcze pytania to proszę na prv.
Jesuuu ale nuda w tej Lodzi..... 👀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 września 2013 20:18
Ostatnio rzuciło mi się w oczy, jakby ktoś potrzebował przyczepę.

http://www.pwikar.pl/selectpost.php?id=2
Czemu nuda, to zapraszam do wzięcia udziału w Amatorskich zawodach w długodystansowych rajdach konnych, 26 października
coś więcej możesz napisać o tym rajdzie ?
Dokładnie, gdzie się odbywa, jaki dystans itd.
albo jakiś link poprosilibyśmy

a czy w tym roku jeszcze jakieś towarzyskie ujeżdzeniowe są planowane?
Las Pegaz może?
a były w ogóle w tym roku jakieś😉 ? w las pegaz? coś nie wiem ?
a jakby ktoś szukał taniego transportu to koleżanka ma;0
Raj zaczyna i kończy się na Wycieczkowej 86 tam gdzie jest pkt informacji szlaku konnego, dystanse są dwa: 20 km i 30km.
Stronka jeszcze nie gotowa w pełni tak, żeby ją pokazać- niestety to nie jest zależne ode mnie.
MaJoa, czyli całość będzie się odbywała na szlaku konnym?

lenka1z , pytam ogólnie czy będą, a wiem, ze las pegaz organizowało towarzyskie.
Ej no, w tym tygodniu są Mistrzostwa Regionu w skokach, to chyba jeszcze nie takie nudy 🙂
Milla ponoć w połowie października są planowane w Equestro 😀
serio ???
Takie jest założenie, ale jak poprowadzą drogi... tego jeszcze nie wiem.
Ale te w Equestro to pewnie takie wewnętrzne, jak każde poprzednie.
Orientuje się ktoś czy na Mistrzostwach w Salio będą stoiska ze sprzętem jeździeckim?
Na pewno jedno będzie , bo jest zawsze a czy więcej tego nie wiem.
He,he no ja tylko tak ze cisza..martwa nawet na forum... niby miasto (prawie) milionowe a tu nikt, nic ciekawego nie napisze.....Equestro powiadacie....no tam mam w miare blisko wie
c pewnie zajze 🙂
a wie ktoś moze coś o paradzie jeździeckiej czy też będzie w łodzi . ???
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2013 18:44
parada już od dawna wiadomo, że jest odwołana 😉
Uuuu a czemuż to?  🙄
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
25 września 2013 09:24
Bo panstowo Trzeciakowie by chcieli zeby wszcysy im wszystko zafundowali...
Wisza pewnie jeszcze z kasa jakims ludziom... I w  ogole masakra!
Nie pamietacie jakie w piatek na poprzedniej paradzie byly cuda? Ze kasy za podloze nie zaplacili i wlasciciel chcial je zwijac w piatek wieczorem...?
http://rajdkonny.wordpress.com/program/ Serdecznie zapraszam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się