Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Vanilka, włosy uratowane🙂 Oczywiście nie odważyłam się.
emptyline, :kwiatek: Pokaż jeszcze jakieś~!

Ja mam jakieś ostatnie ze ślubu na którym ostatnio byłam. Chociaż bardziej wygląda to na chrzciny. Z najpiękniejszym i najgrzeczniejszym dzieckiem jakie kiedykolwiek poznałam 😍

kujka   new better life mode: on
03 września 2013 10:05
Mia, jestes najladniejsza dziewczyna na tym forum, serio. Masz nietuzinkowa urode i potrafisz wykorzystac swoje atuty, na zadnym ze swoich zdjec nie wygladalas tandetnie, tanio czy wulgarniev (a w takie pulapki niektore ladne dziewczyny z forum wpadaja). Za kazdym razem jak wrzucasz swoja fote to widac na niej niczym nie przesloniona Twoja urode.
MORE!
Ojacie, dzięki, kujka,. Może z tym "najładniejsza" to bym nie przesadzała, bo tu jest mnóstwo pięknych lasek, ale i tak bardzo miło czytać takie słowa. No cóż, mam urodę taką jaką mam, znajomi się śmieją, że ze mnie taka francuzeczka. Myślę, że w jakiejkolwiek stylizacji choćby zahaczającej o wulgarną wyglądałabym ... śmiesznie. I to dużo śmieszniej od innych dziewczyn.

Heh, teraz to będę się bała cokolwiek wstawić (o ile cokolwiek będę miała), żeby nie zniszczyć tego dobrego wrażenia 😁

I jeszcze raz dzięki, bo wiadomo, jesteśmy kobietami. Ciągle mamy te wątpliwości, dni pt "ojacie, ale dobrze wyglądam", żeby po dwóch godzinach spojrzeć w lustro i wykrzyknąć "o maj gad, ja tak wyszłam na ulicę?!". Każde takie przychylne słowo od razu poprawia humor. Nawet jeżeli nasze dobre samopoczucie powinno wychodzić od nas samych i naszego poczucia własnej wartości to ... no, wiadomo 😉
HA! w końcu mam zdjęcie z "prawie sesji", "prawie pozowane", bez zażenowania i wstydu.
1. co ja zrobie z tym błotnikiem?  👀

2. garbusowe love
Takie tam z maska 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia - nie po raz pierwszy!
co by nie było, skoczek ( dawno nie jeżdżacy...) potrafi nawet w za małej ujeżdżeniówce
Agaleon, jestem fanką Twojej urody  😅
exploited , super sesja 🙂 Wasz garbus czy wypożyczony do sesji ? 🙂
A ja mam całe dwa zdjęcia z długaśnego wyjazdu do Hiszpanii  😂
Jedno ze spotkania couchsurfingowców w Valladolid(jam w centrum)


i z plaży w okolicy Bilbao  😍
Agaleon, śliczna jesteś! 😀 Nawet w maseczce!
Dziękuje 🙂
Ostatnio stwierdzilam, ze nie podobać sie sobie w makijażu. Tylko w pomalowanuch rzesach.
Bo mam jakaś taka urodę, ze jak sie pomaluje to mam wrażenie, ze wyglądam tak "wylgarnie"
Gangsta w Międzyzdrojach 😁
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/992720_571215489581433_1898745517_n.jpg?oh=30538d9beff3c8c212fa62b93c35b4a3&oe=5229D738&__gda__=1378577556_6e2218ee8738b6505a01b64eabbb8808[/img]

Nie są za duże? 👀

edit. usunęłam to drugie, nie chcę stwarzać jakichś antypatii 😉
Mazia   wolność przede wszystkim
05 września 2013 15:01
za duże nie, ale troche hardcore... nie uzewnętrzniaj się tak bardzo...
pointure, MiaQuendi śliczne jesteście!  😜

Konstancja Ale masz pięknę, gęste włosy. I do tego tak cudnie uczesane.  😍
Mazia ja tu nie widzę nic hardkorowego, ale skoro cię razi to wybacz. :kwiatek:
Gangsta w kiblu a nie w Międzyzdrojach  😂

Jak żyję, tak tylko jedno zdjęcie zrobione w wc mi się spodobało, o te:

przepraszam, musiałam je przywołać  😜
PS. żeby nie było, to nie ja jestem(choć powinnam w tym momencie zapłakać nad mym losem  :pije🙂! To jedna z forumowiczek!
Mia super sukienka 🙂
buyaka jeśli to Ty w tych czarnych spodniach to wiedz, że masz super kolor włosów  😍
edit: o matko, cała łądna jesteś  😜

a to moje szkolne wczorajsze, jakość telefonowa :P jak za duże to przepraszam  😡

flygirl , no drugie nie jest zbyt apetyczne :P

buyaka , jeśli to Ty to wow 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2013 22:50
Nie są za duże? 👀


Oczywiście że za duże! Ale nie zdjęcia  😁 Zazdroszczę biustu  😉
(p.s. ja nie widzę nic złego w zdjęciach, nawet doszukiwałam się czegoś ciekawego w torebce na drugim zdjęciu, ale to chyba płyn do demakijażu wystaje  😉 ).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 września 2013 14:36
dla mnie zdjęcia fly są spoko 😉
buyaka - która to taka piękna? ;o
Mam dwa zdjęcia znad jeziora z wyjazdu integracyjnego, to wstawiam  🙂

infantil ja ci to juz chyba pisalam niejednokrotnie: jestes PIEKNA  😍
Frania, łoooo, dziękuję  😡
whitemoon071, na tym zdjęciu to chyba jest disco, ale mogę się mylić...
flygirl, nie jestem pruderyjna, ale tu są nieletni i nie muszą oglądać
jak obściskujesz półnagiego faceta w łazience.

EDIT: DZIĘKUJĘ 🙂
smarcik nie ma czego zazdrościć, bardzo chętnie bym oddała 😉
Bieber tez chodzi bez koszulki...
Wrzucam tu swoją facjatę drugi raz w życiu, bo nie mogłam się powstrzymać - taka jestem uszczęśliwiona zdjęciami Karutka! 😍 😍 😍

Z moim Panem Starszym Fortem rzecz jasna:
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2013 20:22
Ej no bez przesady, przecież to facet, nie ma tam cycków, po plaży też tak chodzą. Czemu dziewczyna może wstawić zdjęcie w kostiume kąpielowym i jest ok, ale jak jest na zdjęciu kawałek klaty faceta to już jest źle? Ja osobiście nie czaję zdjęć z kibla, ale goła klata mnie nie rusza. 🙂

Forkate, strasznie sympatyczne zdjęcie! Ty uśmiechnięta, nawet koń uśmiechnięty! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się