moda, ciuchy etc...

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 września 2013 13:07
buyaka, ale to chyba nie na polską jesień 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 września 2013 13:21
mils, a Stradivarius, Bershka? Ich 32 to coś naprawdę strasznie małego (i mówi to patyk, 165cm wzrostu). Nawet w 34 się nie mieszczę  😁
Strzyga, por que?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 września 2013 13:37
buyaka, to tak sobie wyobraziłam 10', drobny deszczyk i piździawę 😀 i taki płaszczyk. Osobiście byłabym kostką lodu w płaszczyku 😀
buyaka, miałabym niezły problem, bo oba są boskie. Drugi wygląda na grubszy, ale pierwszy jest przepiękny. Pokażesz skąd są?
W sumie ten pierwszy to faktycznie taka narzutka raczej, drugi solidniejszy.
Zapomniałam, żeś z Pomorza i w tym kontekście o jesieni myślisz  😉 Ani na moich wschodnich rubieżach, ani w Poznaniu halnych przez cały rok nie doświadczamy, także wielkich skórzanych kurtał nie potrzebuję  😁

Czapa na głowę, kalochi na nogi, parasol w dłoń i damy radę.

Mia, pierwszy jest z http://riskmadeinwarsaw.com/, drugi od Agi Jensen (pod zdjęciem płaszcza jest link do jej strony)
Jest sens wybierac sie niedlugo po kurtke zimowa czy lepiej poczekac jeszcze z miesiac?  👀
Jest sens wybierac sie niedlugo po kurtke zimowa czy lepiej poczekac jeszcze z miesiac?  👀

Ja już kupiłam kurtkę i płaszcz, bo znając moje szczęście nie będzie za miesiąc rozmiarów 😉
piotrowska   Między grzywą a ogonem
07 września 2013 17:24
Czy widziała gdzieś któraś z was, w jakimś butiku lub sieciówce kurtkę/płaszcz w kolorze kremowym lub ciemno zielonym z czarnymi, skórzanymi rękawami? Są cudowne, a nigdzie ich nie widzę, na allegro jest tylko kilka aukcji 🤔
Frania, a ja bym poczekała, za miesiąc będzie więcej kolekcji i mogłabyś wydać 300 zł na kurtkę a później ubolewać, że nie kupiłaś innej- jeszcze lepszej. 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
08 września 2013 08:48
piotrowska, w Zarze są takie kurtki, ale ceny od 500 zł.
piotrkowska, widzialam w reserved, ceny jakos kolo 250
piotrowska, Wizaż mówi, że w Newlooku za 299 zł takie znajdziesz.

A ja zachorowałam na jeansową parkę. Są w jakiś sieciówkach, czy tylko na Allegro?
Chciałabym sobie na zimę kupić Parkę, zakochałam się w Hmowej, ale teraz doczytuję, że tylko kaptur i brzegi są z futerkiem. O taka:
http://www.hm.com/pl/product/10409?article=10409-B

Szukam czegoś podobnego, może się ktoś spotkał ze stricte zimową?
Jeśli byś znalazła to daj proszę znać. Już w zeszłym roku szukałam i ciężko. Same cienkie, raczej jesienne, a ja na zimę lubię bardzo ciepłe kurtki. 🙁
Ja też już w zeszłym się na nie czaiłam, ale spotkałam tylko na chińskim allegro  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
09 września 2013 16:30
Nie wiem czy jakakolwiek kurtka oprócz puchowej, nadaje się na zimę. 😉 Przezimowałam w zeszłym roku w puchu i nie wyobrażam sobie teraz innej opcji.

Czarna czy miętowa? Szukam czegoś na pierwsze naprawdę chłodne dni.

[[a]]http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/dziewczynka-%282-14-lat%29/p%C5%82aszcze/kurtka-pikowana-c269255p1328354.html[[a]]
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 września 2013 16:40
Pursat , fajna ta kurtka 🙂 Orientujesz się jak na szerokość wychodzi? (wzrostowo bym się łapała tylko jestem szersza niż przeciętna 13-14 latka) Bo od dłuższego czasu szukam takiej puchówki i niczego nie mogę znaleźć
Ja też preferuję puchowe kurtki na zimę. Łudzę się, że gdzieś do dostania jest ładna, zgrabna i puchowa parka 😉

Będąc już przy temacie kurtek. Ja nie wiem czy tylko moja rodzina ma takiego pecha, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy. Chodzi o kurtki/płaszcze zimowe z Zary. Reklamowała je już moja mama, kuzynka i ja. Noszone były sezon, może półtora. W mojej zeszłorocznej kurtce coś zamek nawala, zobaczymy, jak długo pociągnie zanim też się rozleci 😵

Fasony kurtek mają piękne, dodatkowo nie są super-drogie no i są ciepłe. Dlaczego nie mogą być do kompletu trwałe?
mils w Pull&Bear są na prawdę mini. Ja mając 155 i w biedrach 2x33cm nie dopinałam się w 34  😀 generalnie to wchodzę w 32 góra 34.
Kupuje tez w wymienionych przez Facelle Stradivarius, Bershka i mój ulubiony Tally Weijl. w tym ostatnim mają teraz obniżkę spodni denim z tego co pamiętam o bodajże -25%. Z tym, że takie spodnie brałabym raczej jasne. Powinny się dobrze dopasowywać bo to nie taki typowy dżins, a lekki spandex  😁
A i jak szukasz to oczywiście slim fit.

safie podobne są tez w Stradivarius ale droższe i tańsze 89zł ? w Bershka. Tylko puch puchowi niekoniecznie równy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 września 2013 16:49
Koka , totalnie nie mam szczęścia do ciepłych kurtek  🙄 w zeszłą zimę ubierałam po dwa/ trzy swetry pod kurtkę, a i tak marzłam


ale ja już sypiam we flanelowej pidżamie, zawinięta w koc i pod ciepłą kołdrą. Nie wiem co zrobię w zimie  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
09 września 2013 16:51
Pursat , fajna ta kurtka 🙂 Orientujesz się jak na szerokość wychodzi? (wzrostowo bym się łapała tylko jestem szersza niż przeciętna 13-14 latka) Bo od dłuższego czasu szukam takiej puchówki i niczego nie mogę znaleźć

Nie widziałam jej na żywo jeszcze. Pewnie zamówię przez neta i będę mierzyć jak paczka dojdzie. Coś leniwa jestem ostatnio i nie chce mi się jeździć po galeriach. 😉 Tylko ta kurtka akurat nie jest puchowa.
Ja mam puchową parkę, jest bardzo ciepła, ale na pewno nie zgrabna  🤔wirek:.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 września 2013 16:55
Pursat, tak na prawdę to nie ważne czy tam jest w środku wata czy pióra grunt, żeby ciepła była 😉
safie ja też coraz bardziej z wiekiem marznę. Może trafiasz na kurtki które zimowa to tylko w nazwie mają. Jedyna w jakiej mi było naprawdę ciepło przy nawet największych mrozach (ok.-30) to kurtała puchowa Nike. Dodam, że mogłam pod spodem nie mieć praktycznie nic idąc do sklepu parę min. i nie czułam zupełnie zimna. Niestety w innych ledwo z bloku wychodziłam i chętnie biegłabym spowrotem do domu.

W tamtym roku kupiłam za jakieś 80zł w Bershka dość cienką, podobną do tych co są teraz i całkiem dobrze zniosłam zimę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 września 2013 17:07
Prawda jest taka, że gdyby ceny kurtek typowo na narty nie były tak drogie to pewnie bym w taką zainwestowała
safie kup po zimie na wyprzedaży i pewnie będzie już na lata.
Naprawdę fajne zimowe i ciepłe kurtki mają w Peek&Cloppenburg. Do zeszłej zimy łaziłam w pseudozimowych kurtach i oczywiście pod to 4 swetry  🙄 weszłam w sumie przez przypadek i kupiłam w promocji kurtkę puchową Tom Tailor, mega ciepła i zgrabna, co rzadko można o puchowych powiedzieć  🙂 no i jakość też b. dobra  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2013 18:48
Ktoś tam chciał żakiet z rękawami z ekoskóry? Link niestety tylko dla facebookowiczów: klik. 179zł.
Ja kupiłam parkę podszywaną futrem w outlecie H&M (foto w załączniku), przezimowałam i nie marzłam  😉, jedynie w bardzo zimne dni zakładałam puchówkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się