Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Sierra, o kurka, ale wiem że będzie dobrze bo zadbasz o jego zdrowie na pewno
kujka, ja też czekam na zdjęcia, dawno Gilka nie widziałam
juliadna, też się zgadzam, że wyglądacie lepiej, są postępy
Averis, ten to wie jak się ruszyć  😜  super
milusia, a jak się ma Tusia?
anai, normalnie muszę wcisnąć komuś w łapy mój aparat  🤣
a tak mam tylko z przed jazdy
Averis   Czarny charakter
04 września 2013 21:17
Sierra, jakoś tak wyrósł chłopak 😁
Precelek, dziekujemy :kwiatek:
anai, ogromnie miło mi to slyszeć 🙂
tuch, żużel to bardzo dobre i pożądane słowo 😎 Dacie czadu 😀
Fantazja, umie się bujnąć, tylko musi mu ktoś pokazać jak 😉 Macie fantastyczny zestaw, bardzo stylowy (w sam raz na mojego karego  :oczy2🙂
Aale w kąciku się namnożyło ! Trochę mnie nie było i muszę teraz nadrabiać 😉

juliadna  Fuerte wygląda fantastycznie , niezłe ciacho ! 🙂
xxmalinaxx  takie rozstania są zawsze przykre i bolesne , ale ważne , że trafił w dobre ręce i to Ty uważasz , że tak musiało być 🙂 Trzymaj sie 😉
rtk  aale piękna kobyłka !  Taka mega żeńska 🙂😉
Mo B.  Siwy wygląda extra ! czemu łąki ??
wichrowelove  ale piękna stajnia ! zazdroszczę 🙂
Sierra  dacie radę ! Zdrówka zdrówka !
darolga  juuż 4 lata ? ale czas mijaa

A u nas sielanka pozakupowa nie trwała długo , bo niestety naszły na nas problemy kopytowe , czas rekonwalescencji Karen jeszcze potrwa , kowala niedługo chyba znienawidzi a ja nie mogę znieść myśli że może cierpieć  🤔  Mimo wszystko jestem nastawiona pozytywnie i wierzę , że jeszcze trochę i wszystko wróci do normy 🙂
Trzymajcie kciuki za szybki powrót do zdrowia  🏇

i kluseczka z ostatniej jazdy , gdzie nie czuć było , że to jeszcze surowiec 😉
darolga   L'amore è cieco
05 września 2013 09:38
[img][/img]
Stary Kąciku Rekreanta, pamiętacie evette i Bohuna? Zostali wicemistrzami Europy w Western Riding, woow 🙂!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7-Qr-TFiETw#t=198
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 września 2013 12:16
fajnie! przyjemny ten kłusogalop 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 września 2013 12:36
Wow! Fantastyczny wynik! Wspaniale 😀
Sierra, darolga Dajcie spokój, w marcu skończył 6 lat 🤔wirek: Zaraz się okaże, że pomysł przerzucanej drabiny przez siodło z Castoramy był nie najgorszy 😁 Muszę go zmierzyć. W zeszłym roku miał ciut mniej niż 170 cm.
I tak...spłowiał bardzo. Mimo suplementacji, dodatkowego musli, dużej ilości cienia na pastwisku i w te najgorsze upalne dni chowania w południe do stajni...mam obecnie gniadego.

domaz Trzymam kciuki za szybkie kopyta (w tym wypadku dosłownie, za szybką ich rekonwalescencję)  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2013 13:00
tuch, czym suplementowałaś karusa?
Mój już kolejne lato jest Kary, mimo że w tym roku na wiosnę odstawiłam magiczną mieszankę.
ash u mnie stoją dwa konie kare. Jeden latem wygląda na gniadosza a drugi cały czas jest kary. Jedzą tą samą paszę , chodzą po tych samych pastwiskach, mają ten sam cien, witaminy itp itd.
Dlaczego jeden rudzieje a drugi nie? Żadne nie dostaje specjalnych suplementów , dostają tylko witaminy a gdy było gorąco lub gdy częsciej chodziły dostawały elektrolity (te same).
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2013 13:10
Faza, zastanawiałam się kiedyś nad tym, bo u nas są 2 fryzy i jeden jest kary kary, a drugi robi się rudawy.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 września 2013 13:15
Bo są dwa rodzaje karości- kruczo kary i płowiejący kary 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2013 13:26
Misskiedis, i akurat nam trafił się płowiejący :/ Dobrze , że są suplementy 🙂
ash Dostawał podstawową mieszankę wiosenno-letnią od p. Podkowy, w której znajduje się miedź w ilości 120mg  czyli 100% zapotrzebowania dziennego i dodatkowo do owsa pożerał musli Epony Haferfrei, w którym również jest miedź.
Może niektóre konie mają takie skłonności? Jak pisze Misskiedis. Swoja drogą ciekawe od czego to zależy? Uwarunkowane genetycznie?

Jako ciekawostka: Jestem naturalną szatynką, mam śniadą karnację i ciemne włosy, w lato moje włosy zwykle robiły się tak rude, że wyglądałam jak marchewa. Miałam na włosach wypalone jasne pasemka, wyglądało to dość dziwnie, końcówki wpadały w blond, foto sprzed 7 lat KLIK
Obecnie muszę farbować włosy co ok 4-6 tygodni, bardzo słabo przyjmują barwnik i farba z nich dosłownie "spływa".
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2013 13:30
tuch, mój Kary dostaje biotynę z miedzią i cynkiem Pana Podkowy i na tym faktycznie nie rudzieje.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2013 13:37
tuch, tak, jest to uwarunkowane genetycznie. W gruncie rzeczy, to praktycznie dwa różne umaszczenia. 🙂
Może w przyszłym roku już lepiej przyswoi suplementy.
Ale z drugiej strony, skoro uwarunkowane genetycznie to być może suplementy nie pomogą?
.
dommaz  :kwiatek: , szybkiego powrotu do zdrowia dla Karen...

Cóż, a ja chyba mogę powiedzieć to już oficjalnie.
Zostaje u mnie na stałe 4-letnia kasztanowata dziewczynka, która po prostu ukradła mi serce.



Podjęłam decyzję wbrew swoim dwóm podstawowym zasadom: nigdy kobyły i nigdy kasztana, więc śmieję się, że to musi być TO...  🤣
xxmalinaxx gratulacje wobec tego! oby sie dobrze chowala 😀 pokaz ja w calosci!🙂
faith nie dziękuję, żeby nie zapeszyć  :kwiatek:
Na razie nie mam nic zbyt fascynującego do pokazania, lonżujemy się 😉

xxmalinaxx, jaka śliczna kuleczka! Powodzenia i zdrówka dla dziewczynki 😀
anai  :kwiatek: mam nadzieję, że będzie trochę mniej kuleczkowata, bo po pastwiskach wygląda jak mały słonik 😉 Ale cieszę się, że się podoba laleczka 🙂
xxmalinaxx Śliczna dziewczynka i w dodatku ruuuda  😜 Ile ma w kłębie?
chesnut  :kwiatek: 162 cm, ale jeszcze podrośnie 2-3 cm 😉
xxmalinaxx ooooo, jaka ona ekspresyjna! swietna, bardzo mi sie podoba, jeszcze raz gratulacje 🙂😉)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 września 2013 19:45
xxmalinaxx, też tak zawsze mówiłam, a potem dwa lata miałam moją cudowną, prześliczną Sarę... Tak to przekornie bywa. Powodzenia!
xxmalinaxx, piękna jest! Zawojujecie świat, ja trzymam za Was kciuki bardzo mocno! 🙂 :kwiatek:
faith fakt, ekspresji ma dużo i mnie też to w niej ujęło 😉
maleństwo  :kwiatek: oby i nam się udało 🙂
wymodelowana kciuki na pewno się przydadzą! 🙂 I wystarczy, że się dogadamy - na zawojowanie świata mamy duuużo czasu jeszcze 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 września 2013 20:04
xxmalinaxx, oby wam się UDAŁO, bez "też", bo ja wciąż odżałować sprzedaży nie mogę 😉

A jak ma na imię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się