Końska rewia mody cz. VII (2013)

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 września 2013 13:39
Precelek w pasi-koniku na wilanowskiej wiszą 4 kucykowe derki z nowej kolekcji, owijki tak jak mówiłam też jeśli się nie mylę.

Do tego mają tez dużo pozostałości typu kantary, uwiazy, czapraki, owijki i derki z ostatniej kolekcji i standardów. Ale rzeczy nie są chyba przecenione. Normalnie,więc chyba mają skoro nawet katalog dostałam i mają na sklepie i można złożyć zamówienie. Albo po prostu zaczęli mieć niedawno.
wątek zamknięty
Niezłe, niezłe te Schocki, ale te łezki psują wszystko. Zdjęcie, kolekcję, no wszystko po prostu  😵
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2013 15:12
Precelek, od zeszłej kolekcji Pasi ma już i Eskadrona i Pikeura. Ale tylko ten na Wilanowskiej.
wątek zamknięty
Czyj to koń 😉?.Przyznawać mi się tu bez bicia... 😁  Bo padzior , to chyba Jarpol , cooooo... 😉 ?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=712001078816145&set=a.418557644827158.118074.168047219878203&type=1&theater
wątek zamknięty
Raczej Jarpol 😉 Zgadując pad z krzyżem żelazo - bakłażan. No chyba, że na zdjęciu kolory są inne, niż w rzeczywistości  🙂
wątek zamknięty
Koń to klacz Limba z okolic Krakowa - była długo w ogłoszeniach na sprzedaż. Nie wiem do kogo należy 🙂
wątek zamknięty
Tak to Limba i Jarpol 😉
wątek zamknięty
emptyline, Medziiik dzięki za info! Zdziwiłam się bo przy wiatracznej nigdy nie mieli eskadrona w sklepie i na stronie także nie ma żadnej informacji 🙂
wątek zamknięty
nauszniki BR


i komplet Euro Star + nauszniki BR
chyba wygląda dobrze?
wątek zamknięty
dziewczyny, brać eskadrona platinum silver

dla tej Pani?  :kwiatek:

wątek zamknięty
Brać.
wątek zamknięty
Minosia brać a Niciaka mi odsprzedać  😀iabeł: 
wątek zamknięty
Fantazja, pasuje do kompletu - choć ja na ogół preferuje zestawy bez-nausznikowe 😉
wątek zamknięty
Minosia, brać
Cobrinha, ja niestety muszę je mieć, nie da się tu jeździć bez nauszników i litra spray'u na owady
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 września 2013 12:03
emptyline, Medziiik dzięki za info! Zdziwiłam się bo przy wiatracznej nigdy nie mieli eskadrona w sklepie i na stronie także nie ma żadnej informacji 🙂


Precelek nie mogą mieć Eskadrona na Szaserów, bo sklep jest ulokowany za blisko Mustanga  😉 Eskadron ma wymogi, że sklepy, które sprzedają ich rzeczy, nie mogą być zbyt blisko. Podają nawet ile km minimum musi dzielić sklepy  😉
wątek zamknięty
ja dostałam swojego pierwszego Caball i chyba już nigdy nie kupię Eskadrona czy innej szmatki za 200 zł. Wykonanie Caball, możliwość personalizacji przy ich cenach- na prawdę rewelacja.
wątek zamknięty
Zakochałam się w moim koniowatym w Butterscotchu! Tylko zdjęcia nie mogę zrobić, bo na każdym pad wygląda jakby był żółty. Tu bardzo poglądowo:
wątek zamknięty
Fantazja, super wygląda! 😍

Minosia, bierz, bierz.

kasiakliczkowska, jakość Caballi, czy Jarpolów nieporównywalna do Eskadronów. Ale wiesz, co jakiś czas Eskadrona trzeba kupić, tak dla szpanu  🤣

anai, nie lubię takich kolorów padów, ale ten na Dino bardzo mi się podoba 💘. Niestety model chyba focha na świat strzelił, co?
wątek zamknięty
Gwiazda, "model" nawiewał do stajni, bo mu muchy życie uprzykrzały 😉 Do tego na zdjęciach w pełnym słońcu pad wychodził żółty, a jedyny cień miałam pod światło 😉 Dlatego ta fotka jest baardzoo poglądowa. 
wątek zamknięty
To wszystko wyjaśnia...
wątek zamknięty
Fantazja, padzior super, tylko te nauszniki jakieś takie wielkie się wydają.

anai, dla mnie ten komplet na Dino to obłęd w ciapki. Zdjęcie absolutnie tego nie oddaje.
wątek zamknięty
xxagaxx, wiem, że zdjęcie kiepskie.  A ten zestaw zasługuje na porządne zdjęcie. Muszę poprosić szanownych posiadaczy lustrzanki o pomoc 😉 albo w końcu nie wytrzymam i sama sobie sprawię lustrzankę 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny pomocy 🙂
Nie mam pomyslu na kolor dla tej panienki, co chwila mam inna koncepcje 🙂 ciezkie te niewysiwiale jeszcze siwki!:P
wątek zamknięty
Fiolet, zdecydowanie fiolet! Choć klasyczny granacik też fajnie by wyglądał moim zdaniem 😉
wątek zamknięty
Myslalam o fiolecie, nie ukrywam, takim milkowym, ale nie wiem czy nie bedzie za mdly, turkusy mi tez przeszly przez mysl...
wątek zamknięty
faith, niebieskości!
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 września 2013 19:48
faith brązy koniecznie!
wątek zamknięty
faith, o rany, tylko nie milkowy fiolet! Najbrzydszy kolor świata! 😁 Ja jestem za klasyką - granat (z jasną lamówką np.), beże, bordo, czerwienie 🙂
wątek zamknięty
Nie znosze czerwieni :P granat mam, to na pewno wyprobuje tylko musi sie wyprac. na pewno przymierze morski padzik tez, brazy jakos mi sie gryza z ta jej szaroscia... bordo moze faktycznie? lubie intensywne kolory🙂
wątek zamknięty
ehh, ktoś mi zgarnął sprzed nosa tego eskadrona silver.. A był w naprawdę dobrej cenie na allegro.. Tak się już na niego nastawiałam, ale szkoda mi prawie 300 zł na sam czaprak. Widziała może ktoś taki w promocji/ na wyprzedaży?  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.