Stajnie w Lublinie

CZy możecie mi powiedziec jak dojechać na tą polanę co mają być zawody w Kraśniku, podobno na fb jest jakaś mapka, poda ktoś linka do niej???
dzięki wielkie za pomoc
Jak tam, kto był i focił w Tarce? :kwiatek:
CZy możecie mi powiedziec jak dojechać na tą polanę co mają być zawody w Kraśniku, podobno na fb jest jakaś mapka, poda ktoś linka do niej???
dzięki wielkie za pomoc

Na facebooku znalazłam tylko: "Miejsce zawodów : Plac trawiasty Kraśnik „Słoneczna polana” – ( około 300 metrów od Centrum Kultury i Promocji które znajduje się przy ulicy Alei Niepodległości 44 )." o ile to w ogóle te zawody, bo trochę zielona w tych sprawach jestem 😉 .
dzięki
Trzeba dojechać do Centrum Kultury w Kraśniku i zaraz za tym budynkiem skręcić w prawo, po czym wjechać do lasu chodnikiem, takim dla rowerów  😁
proszę bardzo:


edit: gdyby ktoś był chętny do pomocy na zawodach/luzakowania to proszę pisać na PW.
Jeśli ktoś będzie robił zdj w Kraśniku, proszę zwrócić uwagę na Lanzora i Hopke z SJ Dąbrowa 😉 będę baaardzo wdzięczna z koleżanką za parę zdjęć 🙂
Zapytam może trochę nie na temat, ale wiele osób tu zagląda.
Mamy w Lublinie lub okolicach jakiegoś rymarza? Potrzebuję kosmetycznych zabiegów przy dwóch siodłach, typu podklejenie/podszycie skóry...  :kwiatek: 👀
.
Muchozol, jeśli dobry, to nie za daleko 😉 Masz może numer telefonu, albo coś? 👀
.
Zapytam może trochę nie na temat, ale wiele osób tu zagląda.
Mamy w Lublinie lub okolicach jakiegoś rymarza? Potrzebuję kosmetycznych zabiegów przy dwóch siodłach, typu podklejenie/podszycie skóry...  :kwiatek: 👀


W Lublinie na Sąsiedzkiej - Romańczuk Zbysław.
Polecam 🙂
Hej ! Mam pytanie, robił może ktoś zdjęcia na zawodach w Tarce i Kraśniku? 🙂😉)
guuskaa13 Na stronie LZJ są zdjęcia z Tarki 🙂
tą Tarkę widziałam ;d aa Kraśnik ? :pp
Czy ktoś wie coś na temat Mistrzostw Województwa w ujeżdżeniu ? Wersja była taka że raczej nie zostaną rozegrane w LKJ-ocie, ale miało odbyć się zebranie żeby ustalić kiedy i gdzie się odbędą. Tym czasem dzisiaj wchodzę w kalendarz na stronie LZJ-otu i pozycja Mistrzostw zniknęła bez nawet krótkiej notatki wyjaśnienia. Po zawodach w Grosie nastroje były na rozwijanie i ogranizowanie zawodów ujeżdżeniowych, a tymczasem zlikwidowali całkiem ostatnią pozycję w tym roku 🤔  😵
Też bym się chętnie dowiedziała co z tymi mistrzostwami, bo pewnie oprócz MW byłyby jakieś otwarte? 👀
Otwarte będą na pewno. 😉
Coś słyszałam o Fideliusie, ale ja w temacie ujeżdżenia to nie bardzo  🙄
Zawody (i mistrzostwa, i otwarte) odbędą się w Fideliusie. Propozycje są już na stronie LZJ.
Dopiero dzisiaj pojawiły się propozycje. Dobrze że zawody jednak się odbędą  😉 Swoją drogą ciekawe czy uda się zorganizować dwu-dniowe czy wszystko odbędzie się jednego dnia. Wybiera się ktoś ? 🙂
Ja, jako fotograf😀
Nikt nie potrzebuje luzaka-fotografa na MW ?
jak coś to na PW, by nie zaśmiecać forum
przepraszam, że się wtryniam do rozmowy, ale czy jest tu ktoś kojarzący młodą panią weterynarz z radomia, podobno bardzo dobrą i oddaną robocie, przyjeżdżała kiedyś w okolice lublina do znajomych badać konia z kupcami, ale niestety nie pamiętają oni jej nazwiska, ogólnie babka podobno dużo jeździ na lubelszczyzne, m.in. do krasnika.
byłabym wdzięczna za wszelki namiar  :kwiatek:
Mam pytanie czy koś nie orientuję się z jakimi efektami jest przeprowadzana operacja usunięcia odłamków kości rysikowej w naszej lubelskiej klinice ? Czy wchodzi tylko w grę Służewiec ? będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.
Mam pytanie, na które potrzebuję bardzo szybkiej odpowiedzi.
Jak dojadę do LKJ autobusami MPK ?

Jeśli gdzieś już było w tym wątku to przepraszam, po prostu nie mam czasu na czytanie prawie 300 stron.  🤔
Mam pytanie czy koś nie orientuję się z jakimi efektami jest przeprowadzana operacja usunięcia odłamków kości rysikowej w naszej lubelskiej klinice ? Czy wchodzi tylko w grę Służewiec ? będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.


Służewiec albo klinika doktora Karcza.
W Lublinie przeprowadzane są takie operacje w ogóle? Miałam w zimie odłamek trzeszczki pęcinowej do wyjęcia i odesłano mnie do dr. Karcza, z powodu braku sali wybudzeniowej.
Jak dojadę do LKJ autobusami MPK ?

40, 44, 15 z centrum, 28, 45 z dworca centralnego.

A tak na przyszłość, jeżeli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, to na stronie MPK Lublin jest taka magiczna mapka, na której jak wół zaznaczony jest "Klub Jeździecki" i można samemu się zorientować co tam dojeżdża.
http://mpk.lublin.pl/schematy/schemat_linii_autobusowych.pdf
azzawa moze chodzi Ci o doktor p.Agnieszkę Bestry?
Arroch, podobno robią. Tylko, że doktor dał do zrozumienia, że lepiej to na Służewcu by zrobili bo  mniejsze komplikacje pooperacyjne hmm. 
TROL mi też to sugerowano, ale uznałam że może lepiej się nie dzielić tą informacją publicznie. Lubelska klinika nie ma zbyt dobrej opinii, mój koń spędził tam ponad 10 miesięcy i ja nie mam absolutnie nic do zarzucenia, ale nie był otwierany. Szczerze mówiąc mam wątpliwości czy zdecydowałabym się na operację tam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się