sklepy internetowe

Tradycyjny wielki plus dla konik.com.
Ja na przesyłkę czekałam od końca lipca. Dostałam na następny dzień  po tym jak zaczęłam do Niej wydzwaniać non stop, pisać e-maile i wysyłać smsy. Ale wcześniej zwodziła mnie dobrych kilka razy mówiąc, że albo już wysłała albo właśnie wysyła. Także rada dla tych którzy czekają na zamówienie - dzwonić, pisać męczyć i dręczyć to w końcu wyśle! I nigdy więcej u Niej nie zamawiać!
Jak długo czekaliście na zwrot  kasy ze sklepu Atos??
Kayra   Kucusiowy wariat :P
05 września 2013 20:29
Też miałam akcje z ATOSem, na jedna paszę czekałam miesiąc i się nie doczekałam. Pieniądze otrzymałam jakoś do tygodnia, jak się okazało, że paszy nie ma i trzeba czekać na zamówienie u producenta, a to miało długo trwać (besterly 😉). Telefony były odbierane i na maile też dostawałam odpowiedzi. Ale co do później wysyłki to zawsze winny kurier. Zrobiłam w tym sklepie dwa zamówienia i na pewno never ever again 😉
Ja również przestrzegam przed sklepem ATOS. Pierwsze zamówienie było bez zarzutu natomiast finał drugiego będzie w sadzie. Oszuści !!!!
Moon   #kulistyzajebisty
06 września 2013 08:43
Dziewczyny, jaki sklep internetowy będzie w stanie mi ściągnąć rzeczy z Horze, w czasie krótszym niż miesiąc?  😉
(Zimowa kolekcja)
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
06 września 2013 09:14
Moon narazie musisz szukać jeszcze towarów z zimowej kolekcji w sklepach oferujących ją od ręki. Horze z kolekcjami sezonowymi działa w formie pre-order - żeby na pewno mieć ją na półce, należy zamówić dobre pół roku wcześniej (zamówienia na kolekcję letnią na przyszły sezon składało się w tym roku do końca sierpnia). Dopiero po rozesłaniu zamówień pre-orderowych do zamawiających inne sklepy mogą zamawiać na sztuki rzeczy sezonowe, których pozostał nadmiar. Jeszcze prawdopodobnie rozsyłane są zamówienia pre-orderowe, bo nie ma jeszcze stanów magazynowych dla towarów sezonowych. O który towar konkretnie Ci chodzi? Sprawdzę, czy na pewno nie ma już stanów.
Moon   #kulistyzajebisty
06 września 2013 09:17
O puchową kamizelkę z nowej kolekcji, ale w rozmiarze XS  😉
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
06 września 2013 09:30
Nie wiedziałam, którą konkretnie - sprawdziłam wszystkie trzy grubsze, nie pojawia się żadna póki co. Musisz polować po sklepach, które już mają kolekcję wprowadzoną - dostają katalogi i cenniki szybciej właśnie dzięki pre-orderom - i szukać, który z nich zamówił tę kamizelkę.
Livia   ...z innego świata
06 września 2013 09:44
Plusy dla mksklep i kariwo 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2013 10:16
Moon, który kolor? My już je mamy, ale tylko kilka sztuk.
heh podobno zamówienie z atosa będzie po weekendzie, tylko po którym, to ciekawe.....
Volta może zdziałać cuda, jest tu ok. 15 tys użytkowników, także mam nadzieję, że po zapoznaniu się z opiniami, będzie coraz mniej poszkodowanych, kupujących w pseudosklepach 👍
Moon, zadzwoń do chwaszczyna, oni mają Horze. Może akurat mają taką kurtkę.
Gdzie w necie można obejrzeć katalog horze? 😡
chociażby tu
http://www.horze.com.pl/
Przepraszam, bo może jestem ślepa, ale ja tam widzę katalog i filmik z kolekcji wiosna/lato.
Zimowy jest na pewno na www.horze.eu
O puchową kamizelkę z nowej kolekcji, ale w rozmiarze XS  😉


A może tutaj:
http://horse.shop.pl/kategoria/kolekcje-sezonowe/horze-zima-201314
Przepraszam, bo może jestem ślepa, ale ja tam widzę katalog i filmik z kolekcji wiosna/lato.


ups  😡
Nigdy przenigdy nie zamawiać oficerek z Equiversum.
Od 11 czerwca czekam na zamówione oficerki...
Agaleon koleżanka czekała od kwietnia na zamówione u nich oficerki Hippici, jak się okazało po telefonie do firmy w sierpniu, nawet nie były nigdy zamówione. 🙄
A pieniądze odzyskała ?
Czy ktos kupował kiedys w tym sklepie http://www.kantar.sklepna5.pl/ ?
Moja znajoma pare tygodni temu złozyła zamówienie z atosa na dwie pasze. Po kilkudziesięciu próbach dodzwonienia się do Pani Moniki i ostrej rozmowie dostała jeden worek, który przyszedł.... z okser.pl !!!! A za jakis czas po kolejnych telefonach dostała drugi tez z oksera.... 🤔wirek:
Po raz kolejny wielka wtopa sklepu okser.pl !!
15 maja zamówiłam kilka rzeczy, okazało się że muszę czekać 2 miesiące, więc odmówiłam zamówienie i do teraz nie odzyskałam kasy. Masakra, telefony, maile i za każdym razem słyszę 'oddamy pieniądze' (których oczywiście od maja nie zobaczyłam). Czy ktoś ma jakiś pomysł jak zmusić ten @#$^#%@$ sklep do oddania pieniędzy??
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 września 2013 12:21
kajaa, może postrasz UOKiKiem?
Ogromny plus dla warszawskiego Mustanga. Jak zawsze niezawodny sklep.
A pieniądze odzyskała ?



NIE i chyba się nie doczeka ...
Po raz kolejny wielka wtopa sklepu okser.pl !!


Masakra, kiedy ludzie zmądrzeją? Tyle jest tu negatywnych opini o Okserze, a ludzie dalej zamawiają i dalej wypisują negatywy...
Kaktus, ja też wciąż zamawiam w okserze bo mam go pod samym nosem i za wysyłkę nie płacę. Nauczyłam się po prostu płacić przy odbiorze w sklepie 😉
I tak co 2-3 zamówienia dostarczają towar, reszta jest np. po 3-4 miesiącach. Nie rozumiem tego sklepu, jak oni mogą jeszcze na rynku funkcjonować?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się