Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

emptyline, na SGGW dawałam kopie. A składałam papiery w 2011. Oryginały leżą w domu...
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2013 11:34
kotlet, ja w 2009, widać się zmieniło. 🙂
emptyline, na SGGW dawałam kopie. A składałam papiery w 2011. Oryginały leżą w domu...

A ja w 2012 i chcieli oryginał świadectwa maturalnego i kopię świadectwa ukończenia liceum.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 września 2013 12:47
Jak zniszczyć jakoś sensownie płyty CD? Nazbierało mi się sporo zbędnych płyt CD, których chcę się pozbyć. Jednak samo wyrzucenie do kosz na śmieci mi nie "wystarcza" - połamaie ich wystarczy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 września 2013 12:59
[quote author=Facella link=topic=20.msg1866961#msg1866961 date=1378304750]
Jak na stronie stadniny.pl dodać pojedyncze ogłoszenie o sprzedaży konia?

http://stadniny.pl/sprzedam-konia/dodaj
[/quote]
Dzięki!
martva, można połamać, porysować czymś ostrym, podziurawić...
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 września 2013 15:57
martva, możesz też poszukać kogoś, kto dysponuje niszczarką do płyt CD.

Kolejne durne pytanie: co się dzieje w sytuacji, gdy ktoś dostaje jedynkę z przedmiotu na koniec klasy maturalnej? Zakładając, że nigdy wcześniej nie miał jedynki na semestr. Nie zostaje dopuszczony do matury? Czy zostaje, ale musi zdawać jakiś egzamin przed/po maturze?
nie zostaje dopuszczony do matury.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 września 2013 15:58
O, cholera... Dzięki  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 września 2013 16:23
Kotlet - dzięki  :kwiatek:
Facella - tak też się stało, podpytałam mojego mężczyzny ( 😉 ) i okazało się, że on ma właśnie takie urządzenie. Naprostsze rozwiązania są najlepsze! Dzięki!  :kwiatek:
Pytanie z tych odnośnie dobrego wychowania.

Wypada mi gdzieś poza łazienką uczesać włosy?
Jak potarga mi je wiatr to mam potwornie oklapłe, "posklejane" i dostaje szału przez godzinną podróż komunikacją miejską, zanim będę mogła wejść do jakiejś łazienki.
Mam ochotę wyjać szczotkę na wejściu do autobusu, ale jednak hamuje mnie myśl czy to ładnie tak. ( ze względów podobnych jak w kuchni) Chciałabym przestać nosić kitkę a przez ten fakt nie mogę.
Czy wy tez ogladajac programy tvn slyszycie opis dla niewidomych? Da sie to wylaczyc? Bardzo drazni..
rtk, nie tylko to, jeśli chodzi Ci o taki krótki sygnalizator dźwiękowy, to jest też po reklamach, przy zapowiedzi kolejnego serialu/filmu itd.... Niestety. Mnie też strasznie denerwuje :/
Facella, zapoznaj się uważnie z regulaminem szkoły.
Możliwe, że jest zapis, że ocena na drugi semestr (kończący dany rok szkolny) nie może być niższa niż ocena wystawiona na semestr pierwszy. Nie wiem tylko, czy to zapis odgórny, czy ustalany przez poszczególne szkoły. Wiem, że w placówce, w której uczy moja mama działa ten system, czego przeboleć nie może  🍴
czy to jest po francusku?  😁
famka   hrabia Monte Kopytko
06 września 2013 08:19
Ineczka, tak
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 września 2013 13:05
buyaka, niemożliwe, żeby u mnie w szkole takie coś było. Można mieć w pierwszym semestrze 6 na koniec, a skończyć z 1...
Kupuję małego 11' laptopa, ale bez dotykowego ekranu. Mam do wyboru kompyter już z systemem - windows 8 i bez systemu i na własną rękę instalować 7.
Z 8 się zaczęłam oswajać, ale na dotykowym i nie wiem czy na zwykłym sprzęcie się dogadam z tym oprogramowaniem. Ktoś ma jakieś rady?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 września 2013 14:56
Ja bym brała bez systemu i dogrywała 7. 8 stworzona jest pod kątem dotykowców i chyba wszyscy których znam posiadajacy 8 i nie dotykowy komputer psioczą na system 😁
Tak, zdecydowanie 8 na laptopie to nie jest dobry pomysł. Niby da się przyzwyczaić, ale jest to dosyć długi proces  🤣
Ja wgrywałabym 7 na własną rękę.
To chyba zależy od człowieka, bo ja instalowałam Windows 8 jak tylko wszedł na rynek i teraz nie zamieniłabym go na żaden inny system. Jest intuicyjny, pomocny, nie zawiesza się, komputer otwiera się i zamyka w mgnieniu oka, większość gier przeznaczonych na wcześniejsze systemy (różne testowałam, nie poszło mi tylko Heroes III) działa bez zarzutu, naprawdę nie mam na co narzekać. Tylko tak jak mówią dziewczyny - niektórzy przestawiają się wolnej, niektórzy szybciej. Ja niestety jestem z tych, co lubią nowinki komputerowe, może stąd takie pozytywne podejście do wszelkich tego typu dziwactw. Jak tylko nauczysz się ósemkę wyłączać, to już pójdzie z górki 😉
Mnie przestawienie się na Win 8 zajęło jakieś 2h (najdłużej szukałam, gdzie się go wyłącza  😂 ). Też jestem zadowolona, niczego mu nie brakuje, bardzo łatwo się wyszukuje programy i w ogóle śmiga jak ta lala.
Dzięki! Kupiłam 8, bo pan sprzedawca mnie pocieszył, że w razie czego jest nakładka do ściągnięcia, która będzie imitowała 7 😉 Dopiero wróciłam z pracy, dlatego jutro pierwszy raz go odpalę i się przekonam, czy da się żyć  🤣
Owszem, nakładka jest, ale nie zdecydowałam się na jej ściągnięcie z jednej przyczyny:
generalnie 8 jest straszliwie nachalna i prawie na każdym kroku domaga się zalogowania do konta Microsoft i korzystania z ich wirtualnego dysku (SkyDrive chyba). Nakładka 8.1 dodaje ten przycisk Start, za którym tak wszyscy tęsknią, ale jednocześnie są tam jeszcze jakieś dodatkowe bajery, które jeszcze bardziej wiążą użytkownika z serwerami Microsoftu. Można spokojnie korzystać z tego systemu nie logując się na konto Microsoftu, a ja jestem trochę paranoikiem jeśli chodzi o inwigilację i wszelkie działania w chmurze, więc póki co, dziękuję, postoję 😉
Zwłaszcza, że brak tradycyjnego interfejsu wcale nie jest tak uciążliwy, jak mogło się wydawać 🙂
Pierwsze wrażenie - jest naprawdę spoko 😉
Kompletnie nie wiem, gdzie o to zapytać..
ale potrzebuję skontaktować się z voltowiczką, od której kiedyś kupowałam tabletki na odrobaczenie. Wiem tylko, że nazywa się Marta Milczarek. Może ktoś z Was wie, pod jakim nickiem się kryje?

a może jest tu ktoś, kto kupował od niej tabletki?
po prostu, nie wiem co to za preparat jest  😡

Edit: namierzona 😉
Jeżeli połączę konto onet z facebookiem i będę sie logować na bloga przez facebooka to moi znajomi go zobaczą, lub na blogu zobaczą mojego facebooka? Czy nadal bede mogla pisać anonimowo?
piotrowska   Między grzywą a ogonem
07 września 2013 17:18
Zdaje się, że na fejsie będą się pojawiać powiadomienia ( na stronie głównej ) że dodałaś wpis na przykład. Połączenie jakiegoś konta z fejsem wymaga bodajże zatwierdzenia że strona może publikować posty w Twoim imieniu.
Można ustawić, że te posty są widoczne tylko dla Ciebie 😉
Dziewczyny, co poradzić na ogromny lęk przed wystąpieniami publicznymi..?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się