Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Mia, ja też się zawsze Tobą zachwycam! Cudowna uroda!
exploited, mega foty 😉
a tu moja mordka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2013 20:46
Wez idz stad






Lachonie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 września 2013 20:48
JARA, matko, jaki foch 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2013 20:53
Jak jezdzimy na zawody to Karolina jedzie w bagazniku. Bo jak siedzi normalnie, jak pasazer a auto zatrzymuje sie na skrzyzowaniu tu faceci podbiegaja do auta i pytaja sami z siebie! Czy sie nie zgubilysmy. Po prostu ona jest za duza konkurencja 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 września 2013 21:22
Chciałam wrzucić swoje zdjęcie, ale po karolinaaa się nie odważę. Poczekam na następną stronę  😁
buehehehe 😀😀 karolinaaaa!!!! No jesteś lachon jak się patrzy! 
JARA - racja, do bagażnika ją!!!!! 😀  (Dobrze, że jutro sama jadę na zawody ;p ciekawe czy ktoś się zatrzyma ;/ ;d)
Same przecudnej urody piękności! 😀
Więc ja dla zachowania równowagi w przyrodzie wrzucę swe przeciętne oblicze jakości telefoniczno-wieczorno-łazienkowej:

Julie - Ty jak zwykle jak dwudziestka wyglądasz!!!!  :kwiatek:
konwalia, dzięki :kwiatek:
karolinaaa piękna! I masz jakąś fajną kurtkę na sobie 😀
Julie ale masz rzęsy  😜
Julie wyładniałaś od kiedy Cie ostatni raz widziałam 😉
JARA, hahahaha, tak! Na szczęście fajnie się jeździ w bagażniku, wygodny(bo w super ekstra samochodzie) 😁
Mia, uwielbiam tę kurtkę, mama w lumpku mi ją upolowała, dzięki!
Julie, "moja" ulubiona mama w wątku 😀
Julie Ładnie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy 🙂
Karolinaaa ale Ty ładna jesteś 😀

No to ja , dawno mnie nie było. Obcięłam włosy, chyba nigdy takich krótkich nie miałam (nie licząc przedszkola:P)


edit: źle zdjęcie dodałam 😉
Julie- choćbyś się bardzo starała, to i tak nie jesteś brzydka.   😁 Udało ci się poudawać jedynie dzięki tym włosom w "domowym uczesaniu".
A tak przy okazji...ja bym na twoim miejscu zapuściła tę grzywkę na długą!

A to moje facjaty. Obie wyjściowe. Domowych nie wstawię.  😁



Chciałam wrzucić swoje zdjęcie, ale po karolinaaa się nie odważę. Poczekam na następną stronę  😁

To samo pomyślałam  🤣
karolinaaa, na serio następnym razem jedziesz w bagażniku. I to sedana :P
Dziękuję dziękuję, bardzo miło się czyta takie słowa.  :kwiatek:

Julie wyładniałaś od kiedy Cie ostatni raz widziałam 😉
Oj nie sądzę. 😉 Zawsze się wybiera zdjęcie na którym się wygląda w miarę korzystnie, a na żywo niczego nie da się ukryć.

tunrida, Po pierwsze wyglądasz bosko! Dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia na maksa dodają urody. 😀
Ja niestety na razie jeszcze częściowo rezygnuję z zadbania o siebie w pełni na rzecz karmienia piersią. Ale jak tylko będę mogła zostawić Gabrysia komuś na kilka godzin kilka razy w tygodniu, to też się tak wylaszczę jak Ty, zobaczysz!  😀iabeł:
A to niestety moje stałe uczesanie, non stop chodzę w warkoczu, inaczej Gabryś by mi wyrwał resztki włosów. Po ciąży połowa mi wypadła, więc teraz mam dwie długości - kilkucentymetrowe, te co odrastają i długie prawie do pasa. No i grzywkę.
Jaką długą grzywkę masz na myśli?
Taką długą, żeby jej w ogóle nie było.
Moim zdaniem taka uchapana grzywka bardzo mało komu pasuje do twarzy. I większość dziewczyn z tymi grzywkami wyglądałaby korzystniej, gdyby tej grzywki nie miała. To oczywiście tylko moje zdanie, możecie mieć inne.
Ja cię widzę w takiej fryzurze jaką mam ja. Czyli włosy z dwóch stron opadające nieco na twarz. A jak masz Gabrysia pod ręką, to jakoś je spinać, żeby nie targał, skoro taki z niego gangster.  😁
Tunrida, a ja bym cię bardzo chciała zobaczyć w grzywce na bok, albo chociaż przedziałku z boku, a nie na środku, jakby ktoś siekierką walnął, jak to moja mamcia mówi :kwiatek: Masz takie fit ramiona! 😜
On NIE jest na środku właśnie. Przyjrzyj się. Jest lekko na boku!
Nie mogę mieć go bardziej na boku, bo mam strasznie bujne i gęste włosy i ta część z większą ilością włosów wyglądałaby koszmarnie.
Na focie włosy są świeżo po prostownicy. Jak tylko złapią wilgoci puszą się, skręcają i dęba stają.
Ale mogę ten przedziałek przesunąć jeszcze o 2 mm w bok.  😁

ps- a ramiona same się nie zrobiły.  😉 Kosztowały mnie MASĘ wysiłku.  😉 dzięki
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 września 2013 17:32
tunrida- super wyglądasz🙂 zwłaszcza na fotach z wątku o diecie 🙂 nie widac już nic po tym wypadzie urlopowy w sensie nadmiaru kg a co do włosów to dodzilla ma racje grzywka albo przedziałek bardziej z boku sprawiłyby że jeszcze lepiej bedziesz wygladac🙂
O nie! Na nijaką grzywkę mnie nie namówicie NIGDY. Dla mnie to tak jakbyście mnie namawiały bym się zgoliła na łyso. NIGDY.  😁
Moim zdaniem te grzywki to coś strasznego. ( tak jak balerinki czy spodnie z krokiem na kolanach- mało komu w tym ładnie- tylko ideałom ) Nie i już.  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
08 września 2013 17:40
tundrida, a ja twierdze, że malo komu bez grzywki właśnie ładnie. A już ja bez grzywki to jest dopiero poezja. :P Ale co do balerinek zgadzam się w 100%. :P Tylko Melisski mi się podobają.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 września 2013 17:43
tunrida, grzywka potrafi ładnie wyprofilować buzię, o ile jest dobrze dobrana  😉
No i zostańmy przy swoich poglądach.  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 września 2013 18:14
To już jakoś powinna być kolejna strona, więc wrzucam swoje zdjęcie  😁
Nieoczekiwana sytuacja  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2013 06:56
karolinaaa, na serio następnym razem jedziesz w bagażniku. I to sedana :P


Ooo tak!  😍
😉

Taką długą, żeby jej w ogóle nie było.
Moim zdaniem taka uchapana grzywka bardzo mało komu pasuje do twarzy. I większość dziewczyn z tymi grzywkami wyglądałaby korzystniej, gdyby tej grzywki nie miała. To oczywiście tylko moje zdanie, możecie mieć inne.
Ja cię widzę w takiej fryzurze jaką mam ja. Czyli włosy z dwóch stron opadające nieco na twarz. A jak masz Gabrysia pod ręką, to jakoś je spinać, żeby nie targał, skoro taki z niego gangster.  😁

Tak uchapana grzywka mało komu pasuje do twarzy:

😁
A taka boczno-skośna bardzo pasuje wielu osobom.
Miałam długie włosy bezgrzywkowe przez większość życia i wyglądałam znacznie gorzej w opinii i mojej i znacznej większości osób.
O prosz: klik
Mi się podoba z grzywką. Lepiej ułożona niż na zdjęciu, które wstawiłam powyżej jest np tu: klik albo tu: klik
A teraz to już w ogóle, jakbyś zobaczyła moje czoło z bliska, to byś zmieniła zdanie.
I nie mogę "spinać jakoś". Tylko i wyłącznie warkocz, dopóki się nosi Gabrysia na rękach, czy w nosidle, nie da rady inaczej.
Ta druga grzywka jest ok. Ta pierwsza moim zdaniem, zaokrągla ci twarz.
A to bez grzywki, to chyba specjalnie takie wybrałaś.  😉 Golf zabrał ci szyję, włosy się pofalowały nijako ( jak mi się falują). Ja bym na zdjęciu bez grzywki rozjaśniła ci włosy tak, by były lekkie blond prześwity chociaż. Nie sądzę, by ci takie mocno ciemne pasowały. Zdjęłabym ci ten golf i dała dekolt. I naprostowała włosy prostownicą.
I by było o tak !  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się