Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Przed wystąpieniem ćwiczenia rozluźniające i odstresowujące. W domu przemyslec przebieg wystapienia, przygotowac sobie pomoce w razie "zacięcia". Bardzo pomaga w skupieniu się patrzenie na jeden punkt, ale raczej nie wygląda to dobrze dla odbiorców.
Jeżeli lęk objawia się omdleniami to nic na siłe, lepiej zwrócić się do specjalisty.
Żeby to ktoś wiedział  🙄
Averis   Czarny charakter
08 września 2013 13:47
grzesiek.1993, to nawiązuje do komiksu Demlanda  Duże Ilości Naraz Psów. Tam jest podobna poetyka.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2013 13:57
Averis, a to się nie wzięło od pieseła w różnych wcieleniach (np. http://kwejk.pl/obrazek/1900325/pieselnatural.html)? Chyba że pieseł to kolejna odmiana...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 września 2013 19:46
czy herbata czerwona barwi zęby tak samo jak czarna?
nie wiedziałam gdzie zapytać... czy ktoś wie jak wyłączyć/zablokować te wszystkie reklamy/migające screeny/wyskakujące okienka itp w Mozilli Firefox?
nie mam pojęcia co wcisnęłam i kiedy, strasznie mnie drażnią te reklamy
Myślę, że TO powinno pomóc. Masz tam dokładnie opisane co to jest, jak działa i jak mniej więcej to zainstalować, jesli będziesz miała problem to śmiało pisz PW. Ja używam tej samej aplikacji na Chromie i jestem bardzo zadowolona 🙂
Plackowata, działa, dzięki wielkie  :kwiatek:
Jak usunąć konto z naszej klasy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2013 14:24
Najeżdżasz na swój avatar w prawym górnym rogu, rozwija Ci się lista opcji, wybierasz "edycja profilu", na zakładkach u góry wybierasz "zaawansowane", na liście trzecia opcja od dołu - "usuń konto"  :kwiatek:
Facella, dzięki 🙂
Jak krótko opisać NLP, czym dokładnie jest? Wszędzie w internecie jest co innego i troche sie pogubiłam czym w końcu jest to programowanie neurolingwistyczne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 września 2013 15:37
[s]Polska ma jakiekolwiek szanse na bramkę w meczu z San Marino? [/s]
Edit: już nieważne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2013 16:14
Czy na sali jest ktoś z Wałbrzycha?
Czy da się tak połowicznie zablokować kogoś na facebooku? Mam na myśli to, żeby tej osobie nie wyświetlało się to co wrzucam i piszę ale żeby mogła wejść na mój proil i ewentualnie wtedy obejrzeć co tam jest.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 września 2013 19:22
Czy jest ktoś wśród nas, kto robi na drutach? wyszukiwarka nie wypluwa mi żadnego wątku, a mam pytanie odnośnie wełny/włóczki i nie wiem do kogo się zwrócić.  😡
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 września 2013 19:29
no tak, o tak prostej rzeczy nie pomyślałam. dzięki abre!
Czy da się tak połowicznie zablokować kogoś na facebooku? Mam na myśli to, żeby tej osobie nie wyświetlało się to co wrzucam i piszę ale żeby mogła wejść na mój proil i ewentualnie wtedy obejrzeć co tam jest.


tak, w prywatności albumów/postów musisz zaznaczyć ustawienia niestandardowe -> i zaznaczasz dla których pojedynczych osób dana rzecz ma być niewidoczna 😉
Ok, super, w dużym stopniu dotyczy to właśnie fotek. Z tekstami itp które wrzucam na tablicę da się coś zrobić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 września 2013 20:15
Możesz ustawić komu udostępniasz posty.
Chess da się 😉 Tym sposobem, o którym pisała infantil zaznaczasz przed dodaniem postu, dla kogo ma on być niewidoczny.
Dzięki 🙂
Chess, napewno możesz w wybranym poście zaznaczyć dla kogo jest widoczny ewentualnie niewidoczny, i z tego co pamiętam to gdzieś w ustawieniach prywatności chyba da sie ustawić ogółem że wszystkie treści które publikujesz jest niewidoczne dla konkretnych osób. musiałabyś pogrzebać w ustawieniach 🙂
Będę grzebać 🙂
Domyślam się, że niestety nie znajdę opcji dzięki której mojemu bratu nie będzie się wyświetlało to co wrzucam ale jakby sam chciał to obejrzeć to może zobaczyć przez wejście w profil.
jest ta opcja że wszystkie dodawane treści automatycznie są zablokowane do danej osoby klikasz ustawienia prywatności na tym rozwijanym menu na górze i odrazu jest. jeżeli to zaznaczysz to nie zobaczy tego co dodasz nawet jeśli wejdzie na Twój profil 🙂 i jak już będziesz w ustawieniach to możesz jeszcze po lewej wybrać zakładke 'oś czasu i oznaczanie' i tam jest taka opcja, że możesz sprawdzić co dana osoba może zobaczyć na Twojej osi.
Możesz się włamać na konto brata i od niego zaznaczyć że on nie chce aby pojawiały mu się Twoje aktywności na tablicy. Zobaczy je tylko jak wejdzie na profil.
Nie chcę go blokować całkiem więc chyba po prostu powiem mu, żeby sam sobie zmienił ustawienia. W sumie wcześniej nawet o tym nie pomyślałam 😉
Mam pytanki, jest ktoś z Tychów? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się