Ogłowia

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 września 2013 15:37
pomocy 🙂
Fuerte mi poniszczył caały nachrapnik z artemisa ( schylił się kiedy porozpinałam skośnik i nachrapnik i zerwał wszystko)

i teraz tak,  widziałyście gdzieś nachrapnik rurkowy zaciskowy ze skośnikiem? ALE; osobno dopinany do ogłowia.
Niestety z BR są ale dopinane do pasków przy ogłowiu 🙁

Czy P. Marek z Ursusa naprawi mi to ogłowie, albo jak do niego wyśle to popsute to zrobi na jego wzór?
juliadna, p. Marek jest cudotwórcą, serio 😉 Kontakt mailowy na 6, wszystko można z nim ustalić i dogadać. Nawet sam sugeruje dobre rozwiązania.
halo hm no własnie tego się boję choć to ogłowie jest takie inne od reszty, że strasznie mnie kusi i podoba mi się ale nie wiem czy to zasługa zdjęcia katalogowego i konia na nim bo na innym niestety nie widziałam, a akurat w ogłoszeniach jest tylko z innym naczółkiem

A tak jeszczę patrzę na tą serię premiere BR i całkiem fajne są no i ceny do przejścia dla mnie.
np takie tours:


albo Metz z grubszym nachrapnikiem i prostokątnym:

i do niego jakiś inny naczółęk lekko opadający może

śliczny jest też Toulon ale nachrapnik 4cm to chyba już za dużo by było na deliktana głowe
Moim zdaniem najlepsze dla Unisono byłoby właśnie ogłowie tours
Magdzior, wielkie dzięki 🙂 😉  🤬 - jako następne chyba Toulona popełnię 😁  (bo ma wszystko, co lubię, niestety, w tym - jest na haczyki). Jeszcze sobie tak pomyśl: czy, ani się obejrzysz 🙂 a o munsztuku trzeba będzie pomyśleć 🙂? Bo może warto tak pokombinować, żeby ogłowie w wersji dresaż wyglądało + możliwość dołączenia/ujęcia paska. Wiem, że nie ułatwiam  😡
Gwiazda no właśnie bardzo mi się naczółek w nim podoba, zaś nachrapnik podopba mi się taki jak niżej na kwadratowo, a najlepiej żeby własnie na haczyki jak to ostatnie było - w każdym coś fajnego;d

halo hm... no nie ułatiwasz, wtedy by najbardziej Toulon pasował no i śliczny jest tylko musiałabym zobaczyć jak w takim grubszym by wyglądał i chodził i w ogóle czy by mu spasował, ale z drugiej strony munsztuk u nas to najwcześniej od 2** a to raczej szybko nam nie grozi (chyba;d).
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 września 2013 22:09
czy ma ktoś (najlepiej już od dłuższego czasu) ogłowie B-Vertigo? Strasznie spodobał mi się ich nowy meksykan  😍 pytanie jak z jakością i rozmiarówką? Andrea
Magdzior, jak to nie grozi? 😀 Jedziesz wiosną P na rozgrzewkę, 2 x * - i są ** D
sei, a kysz, maro przebrzydła! 🤣 Cudo, nie uzdeczka (i ma haczyki  :emoty327🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2013 09:16
halo, dla mnie jest idealne  😜 które sklepy maja produkty tej firmy?
sei rzeczywiście śliczny ten meksykan 😍

halo oj tak żeby to takie proste było, prędzej zawału dostanę jak te ** zobaczę;d a jeśli nawet nawet kiedyś tak się stanie to wtedy dostanie w nagrodę piękny wypasiony munsztuk, a narazie skupię się na czymś zwykłym🙂

Oglądam od wczoraj te ogłowia i normalnie zawrotu głowy można dostać...za dużo tego zdecydowanie. Muszę zmierzyc nachrapnik jaki teraz mamy i zastanowić się czy ten 4cm z Toulon nie będzie za gruby bo jeśli nie to chyba obecny nr 1 😍 (tylko z takim naczółkiem jak w tours🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 września 2013 11:03
ktoś posiada może ogłowia z Tekny?
Magdzior, zauważ, że w "Tulonie" możesz zmieniać nachrapniki z tych dopinanych z dwóch stron - dość dowolnie i łatwo.
halo tak własnie to jest fajne, że ona są takie symetryczne tylko znowu szkoda by było kupować ogłowie i od razu nachrapnik wymieniać, chyba, ze byłaby możliwość zamówienia od razu z innym ale to pewnie za dobrze by było. Bo tak osbie jeszcze kombinuje jakby własnie czarny klasyczny taki płaski nachrapnik i do tego potem z jakimś naczółkiem delikatnie opadającym może coś bling pokombinować, bo zaś troszkę cienszy (3 cm zamiast 4) ma to ogłowie Metz ale ono zaś haczyków nie ma, które jednak takiej lekkości ogłowiu nadają.
Magdzior, a może paski na haczyki dokupić? (45 chyba)
Czy ktoś mi powie jaka jest idea Ogłowia Adlington BR ? 🤔
Naczółek z niego kosztuje 300 zł ogłowie 559 więc samo ogłowie jest warte 259 zł  🤔 bezsens ;/
I drugie pytanko ogłowie Premiere to model BR'u tak ?
Z góry baaardzo dziękuje za pomoc  :kwiatek:
czy w BR wszystkie podkładki pod nachrapnik są skórzane? zawsze? Bo w tych tańszych ogłowiach mam wrażenie jakby na foto był neopren, ale ofc mogę mieć zwidy.
Czy ktoś mi powie jaka jest idea Ogłowia Adlington BR ? 🤔
Naczółek z niego kosztuje 300 zł ogłowie 559 więc samo ogłowie jest warte 259 zł  🤔 bezsens ;/
I drugie pytanko ogłowie Premiere to model BR'u tak ?
Z góry baaardzo dziękuje za pomoc  :kwiatek:


Premier to tańsza "marka" BRu

czy w BR wszystkie podkładki pod nachrapnik są skórzane? zawsze? Bo w tych tańszych ogłowiach mam wrażenie jakby na foto był neopren, ale ofc mogę mieć zwidy.



Zanim zdecydowałam się na kupno swojego BR Bentheim to oglądałam też dwa inne. We wszystkich byla to skóra, na pewno nie neopren. Chyba, że masz na myśli któreś Premiere (tych nie oglądałam na żywo)
GosiaG, dzięki za info 🙂

Patrzę na te BRy i podoba mi się ogłowie z szerokim płaskim szwedem, ale naczółek opadający z dużymi cyrkoniami... no i nie ma takiego 🙁 buhu...
GosiaG, dzięki za info 🙂

Patrzę na te BRy i podoba mi się ogłowie z szerokim płaskim szwedem, ale naczółek opadający z dużymi cyrkoniami... no i nie ma takiego 🙁 buhu...


Miałam podobny problem, mój BR był stosunkowo tani (jak a BR) , bo bez blig bling, więc dokupiłam naczółek ;-)

edit: literówki
GosiaG, tiaa... ale imo naczółki BR są dość drogie (ten który mi się podoba kosztuje 180zł), a zdarzało mi się widzieć BRowe naczółki 4-rzędowe (niecałe 400zł) z których powypadały kryształki i wyglądały mocno nieciekawie... więc hm... nie jestem przekonana do kupowania naczółka za połowę ceny ogłowia 😉
Anaa, zgadza się. Mi się spodobał taki tańszy, właśnie 180.  Postanowiłam zaryzykować 🙂 Jeśli coś się będzie działo, będę reklamować.
GosiaG, to zdawaj relację jak się sprawuje 🙂
Anaa, u nas w stajni są 2 naczółki BR, oba raczej tyrane i nic się nie dzieje. Ale mówię o tych wąskich, cieniutkich naczółkach br.
xxagaxx, ja pisałam o tych 4-rzędowych z kryształkami okrągłymi 🙂

ale zmieniając temat - czy ktoś ma to ogłowie? czy skóra jest dobrej jakości czy raczej sobie odpuścić?
Premiere

Dzięki bardzo  :kwiatek:
Juliadna ma to ogłowie chyba 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 września 2013 18:33
Macałam ogłowie Premiere i jak dla mnie takie niedopieszczone, a tu niedoklejone, a tu im kleju poszło za dużo i go widać. Niby jak się nie przyglądasz z bliska bardzo to ładnie wygląda, skóra niezła, ale jak się przyjrzysz, to już mi brakowało tego dopieszczenia.
Koniczka, pffff.... ktoś znajomy ma? 🙂 najchętniej bym pomacała...
w sumie zawsze mogę zamówić u pana Marka coś na wzór i na pewno będę zadowolona... 😉
Potwierdzam, premiere ładne,ale jakościowo szału nie ma- skóra farbowana marnej jakości farbą, niedociągnięcia w szwach.ładne,ale jakościowo mocno na nie.Każde ogłowie wędzidłowe 420 zł, a ostatnio HKM, HORZE, wypuściły modele z lakierowaną skórą na nachrapniku, bling bling naczółkami i akurat zamiast adm premiere skusiłam się na ogłowie hkm, które jakościowo bije na głowę premiere, a kosztuje 100 zł mniej.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 września 2013 19:02
Anaa, nie, N. miała kupić, ale jak pooglądałyśmy to stwierdziłyśmy, że za te pieniądze to lepiej coś u p. Marka zamówić i dać Tobie na dorzucenie bling bling 😉
DressageLife, dzięki za info 🙂
Koniczka, no właśnie chyba też tak właśnie zrobię... ogłowie ze szwedem kwadratowym mnie kusi, a w lakierku to w ogóle szał, ale jednak wolę zamówić u pana Marka niż się wpieprzyć w słabej jakości skórę... 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się