Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Owena brązowego mam, ten wydaje sie jednak inny niz typowy charles owen. equi.dream faktycznie, zapomniałam o halo rider, dzieki  :kwiatek:
Co z kasków do 150 zł polecacie? Jeszcze żeby był brązowy...  😜

wspomnany halo rider 😉 Za 179 co prawda, ale taniej w brązie tylko Pacific Defenze-plastikowy
equi podlinkujesz? nie moge znalezc.

pokazywalam w diy, ale pokaze tez tu. reanimacja kasku 🙂
Zorilla Wow ! Jak to zrobiłaś ? Da się tak aksamit naciągnąć, żeby było gładko i estetycznie ? Ten kask, o który pytasz:
O ładny.
Zaryzykowałam o caly kas rozebralam, skorupe od styropianu i sciagnelam stara powloke. Uszylam nowa plus minus pasujaca i poprzyklejalam.
Material ten sam co kolniez od fraczka 🙂
Super to wygląda ! Ja dziś założyłam na łepetynę Passion Plus Casco i stwierdzam, że piękniejszy jest tylko Charles Owen  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2013 15:58
equi, serio dobrze wyglądasz w Passionie i jest Ci wygodnie? My nie znalazłyśmy jeszcze głowy na którą ten kask pasuje. Śmiejemy się, że to na nordycką, szlachetną, wąską głowę, a nie na nasze księżyce w pełni. 😀
Jest to zdecydowanie kask, w którym wyglądam najlepiej spośród kiedykolwiek mierzonych, mimo, że ten jest za mały-musiałabym mieć M-kę. Kompletnie idiotycznie wyglądam za to w Mistrallu-jak grzybek z trzonkiem-trzonek stanowi moja twarz  😁
Czyli kupujesz ten kask?
Najpierw muszę naciułać na niego, nie ma tak kolorowo 😉 Ale na pewno ten, dalej nie szukam, Charles Owen dwa razy droższy więc musi poczekać na lepsze czasy mojego portfela
Orientuje się ktoś może jak ma się wentylacja w takim kasku: http://www.amigo-konie.pl/01b-1-stallion-kask-jezdziecki-classic-dwukolorowy-z-atestem-ce-en-1384.html ? 👀
Jest przewiewny, czy po zdjęciu cała głowa mokra?
Nie wiem jak ten, ale kaski tego typu = cala glowa mokra, przynajmniej u mnie.
A w ogóle znajdę coś do 300 zł, przewiewnego ale i wyglądającego dobrze na głowie?
Czy tylko takie kaski z wyższej półki będą miały przewiew?
CaviasLover, rozważ Horze z-helter, da się kupić do 300.
CaviasLover jak masz małą głowę, to Casco Choice, jak się w S nie zmieścisz, to Fair Play Elf-ma bardzo przyzwoitą wentylację i fajnie leży na głowie.
Właśnie mam dziwną głowę  🤣 jakąś taką jajowatą chyba, owalną i podłużną, bo teraz mam kasko-toczek i te czarne paski od zapięcia układają mi się nie pod uchem, ale w połowie jego wysokości...  🤔 Wygląda to dziwnie, kask ma rozmiar 57 i teoretycznie leży dobrze. Wydaje się jakby... za płytki...?
emptyline   Big Milk Straciatella
08 września 2013 18:55
Jeszcze jest Fair Play Pro Cool. Ale on może być zbyt okrągły.
Tym bardziej z-helter.
Zorilla szałowo zrobiony!  😜
Co myślicie o tym śmiesznym kasku ? 🙂
Na żywo mi się nie podoba. Paskudny ma ten wywietrznik. Ale zainteresowanie wzbudza spore.
Jest no... śmieszny 🙄. Ale dużo osób ma takie na zawodach 🤔
Ja od roku użytkuję kask Horze HaloRider, o taki:



Nie mam żadnych zastrzeżeń, głowa mi się prawie nie poci, także nie przeszkadza mi ograniczona wentylacja (a zimą przynajmniej mi po głowie nie wieje  😉 ).
No i wg mnie jest bardzo ładny.
Agaleon, a mnie sie podoba, ale widzialam tylko na zdjeciu.

Moona. no ja niestety tego powiedziec nie mog, ladny owszem jest ale w upal to mam glowe jak po prysznicu, a niestety nie jest to efekt umyca glowy 😉 ale moja glowa dosc duzo sie poci, przy bieganiu, w upal etc.
No właśnie mi się bardzo podoba ten HaloRider i czaję się na niego już od dłuższego czasu... 😍 tylko czuję że skończy się tak jak teraz, czyli po godzinie jazdy głowa w stanie tragiiiicznym  🙁 .
Z kolei to jest jedyny kask, który mogę przymierzyć w sklepie- te pozostałe musialabym kupować w ciemno, bez przymiarki. Można potem taki zakup zwrócić, jeśli stwierdzę że jest źle dopasowany/ wygląda źle?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
10 września 2013 10:26
CaviasLover, jasne, że możesz! Sklep musi Ci udostępnić możliwość zwrotu towaru (poza wybranymi w ustawie przypadkami) nawet bez podania przyczyny. Masz 10 dni od momentu odebrania przesyłki na odstąpienie od umowy. A potem kolejne 14 dni na jego odesłanie.
Tylko oczywiście kask musi być w takim stanie, w jakim Ci wysłał go sklep.

Edit:
No i pokrywasz wszystkie koszty przesyłki 🙂
Również użytkuję kask Halo Rider. Jak go kupiłam to Zairka nieźle mnie wystraszyła, że głowa się strasznie poci, zero wentylacji i właśnie z tego powodu go sprzedała. U mnie jest całkiem fajnie nie mogę narzekać 😉 Głowa sucha mimo upałów. Tylko wydaje mi się, że nas zadowolonych jest znacznie mniej od tych negatywnie nastawionych.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
10 września 2013 13:31
Polecicie coś ze zdecydowanie niższej półki cenowej, ale dla mężczyzny? Żaden sport, wsiada od święta na lonże, docelowo chce się móc nauczyć jeździć na tyle, aby cieszyć się spokojnymi przejażdżkami w terenie, w związku z tym nie odczuwa potrzeby inwestowania sporej sumy w kask, tak do 200 zł. Znajdzie się coś fajnego w tej cenie?
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2013 13:33
Latent, regulowane, czy nie? Jak nie regulowane, to HaloRider, z regulacją, nie mam pomysłu. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się