Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

tunrida, mnie też to się nic a nic nie podoba, nie mój typ, nie moja bajka. Strasznie sztuczne to  🤔

Julie, nie pozbyć, tylko zwiększyć swoje możliwości dobrze ukrywając prawdopodobne konkurentki  😁
Strzyga oj tam oj tam, tak czy siak bardzo ładna z ciebie dziewczyna, taka delikatna i naturalna. Btw, kojarzę cię ze szkółki Pani Hani  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 września 2013 21:31
Ło matko, to z jakieś 10 lat temu co najmniej 😀
Strzyga albo i więcej  😉
[quote author=tunrida link=topic=28.msg1870993#msg1870993 date=1378754853]
Julie- ee tam. Po prostu potrzebujemy pojemnego bagażnika. I tyle.  😀iabeł: 😀iabeł:

Hyhyhy... dobry plan. Wszystkie te za ładne do bagażnika! Nie należy uciekać od problemów, tylko się ich pozbyć! 😀
Genialne.
[/quote]

Mam spory 😀 Chętnie użyczę  😎
Strzyga tak OT, czy po Twojej prawicy nie siedzi przypadkiem Paulina E. ? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 września 2013 22:57
joakul, tak, to Ere =)
Lunitari, czuję się stara =(
Brwi... Będąc naturalną, jasną i wątłej postury blondynką... Dostałam gęste, ciemne- widoczne brwi ;/ No kurdę. Farbować tego to mi się nie chce 😉 Póki co przysłaniam grzywką  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 17:41
aga020596, no i co w tym złego? Też mam ciemne, widoczne brwi. Czemu miałabyś farbować?
Ja też bez kredki ani rusz 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2013 17:48
[quote author=Julie link=topic=28.msg1871051#msg1871051 date=1378756639]
[quote author=tunrida link=topic=28.msg1870993#msg1870993 date=1378754853]
Julie- ee tam. Po prostu potrzebujemy pojemnego bagażnika. I tyle.  😀iabeł: 😀iabeł:

Hyhyhy... dobry plan. Wszystkie te za ładne do bagażnika! Nie należy uciekać od problemów, tylko się ich pozbyć! 😀
Genialne.
[/quote]

Mam spory 😀 Chętnie użyczę  😎
[/quote]

Przepraszam bardzo, ale jak masz zamiar prowadzić i jechać w bagażniku jednocześnie?
Strzyga- denerwują mnie takie dwie krechy na mordzie 😉

Edit: wcale nie mam takich ciemnych włosów u góry- to tylko cień tak jakoś dziwnie pada
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 17:59
Może jak mówisz, że masz krechy na mordzie, a nie brwi na twarzy, to rzeczywiście...
A zamiast malowac nie lepiej sobie zrobić henne brwi 🙂?
Scottie   Cicha obserwatorka
10 września 2013 18:16
Najpierw trzeba mieć brwi, żeby henna miała się czego trzymać 😉
Bischa   TAFC Polska :)
10 września 2013 18:19
A to henny są "włosowe" i skórne? Bo jak pamiętam, ludzie na skórze hennę robią.
Najpierw trzeba mieć brwi, żeby henna miała się czegoś trzymać 😉


dokładnie.

whitemoon, piękne oko :> i brew też zresztą.

aga, krechy na mordzie brzmią niezbyt dobrze, zacznij od większego szacunku do samej siebie, potem akceptowaniu tego, co dostałaś.
Ja pisałam do osób które mają jasne brwi i narzekaja, a nie do tych co ich nie mają wcale 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
10 września 2013 18:31
Bischa, hennę kładzie się na włoski (skórę też farbuje, ale to efekt uboczny i zmywa się z niej w ciągu 2-3 dni), makijaż permanentny kładzie się "na skórę". Mówię o hennie do brwi i rzęs a nie o jakimś tam tatuażu z henny :P
Ja mam jasne brwi i baaardzo rzadkie. Henna trzyma się jakoś 2 dni 😉 i to właściwie na skórze, bo na niczym innym nie ma czego się łapać😉
Bischa   TAFC Polska :)
10 września 2013 18:36
Ja ogólnie o hennie mówiłam 😁 Człowiek się uczy całe życie.
Strzyga, Heval, coś mi cienko idzie z tym wyrażaniem się o sobie z szacunkiem. Przeszłość, bla, bla, stare dzieje. Ciężko mi mówienia o sobie tak, jak to "wpajali" mi inni. Nieważne  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 września 2013 18:54
Bischa, na skórze robi się mehndi, ale to naturalną henną.

Czarna henna może uczulać! Ostrzegam przed robieniem tatuaży- efekty mogą być opłakane  http://www.wsse.gda.pl/index.php?id=541&tx_ttnews[tt_news]=482&cHash=39f87d9eb24025969f400b5c03fa898f
aga, ile Ty masz lat, 40? Nie przesadzaj z tą przeszłością. Każdy coś przeżył, coś co sprawiło, że stracił wiarę w siebie, ale jeśli Ty nie masz do siebie szacunku, to nikt nie będzie miał. I tu już nie chodzi o wygląd, tylko o normalne życie.
Z dzisiejszych zdjęć 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 19:22
wilczyk, bardzo fajne!
Strzyga, Heval, coś mi cienko idzie z tym wyrażaniem się o sobie z szacunkiem. Przeszłość, bla, bla, stare dzieje. Ciężko mi mówienia o sobie tak, jak to "wpajali" mi inni. Nieważne  😉


Brwi masz dobre! Nawet doskonale. Ale to brwi dopiero do regulacji i do uformowania.
Ciesz sie. Bo z nich można fajne rzeczy zrobić - uregulować, nadać twarzy inny wygląd.
Jak kiełbasa plasteliny - da sie z niej zrobić wszystko.
Gorzej z tymi co brwi żadnych nie maja.....
Strzyga dziękuję 🙂
[quote author=baffinka link=topic=28.msg1871113#msg1871113 date=1378759429]
[quote author=Julie link=topic=28.msg1871051#msg1871051 date=1378756639]
[quote author=tunrida link=topic=28.msg1870993#msg1870993 date=1378754853]
Julie- ee tam. Po prostu potrzebujemy pojemnego bagażnika. I tyle.  😀iabeł: 😀iabeł:

Hyhyhy... dobry plan. Wszystkie te za ładne do bagażnika! Nie należy uciekać od problemów, tylko się ich pozbyć! 😀
Genialne.
[/quote]

Mam spory 😀 Chętnie użyczę  😎
[/quote]

Przepraszam bardzo, ale jak masz zamiar prowadzić i jechać w bagażniku jednocześnie?
[/quote]

Ty to do okulisty idź 😀 przy nich to ze mnie żaden lachon  😁

Wilczyk super  😀 chcemy więcej!
i też masz miejsce w bagażniku  😎
Spokojnie, ja poprowadzę. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się