kącik skoków

Brak słów. Zapewniam, że nikogo, kto ma pojęcie w temacie "nie idzie" pozytywnie nastawić do tej dziewczyny. Nie dałabym jej swojemu kopyt wyczyścić i szlag mnie trafia, że młode pokolenie jeździeckie zamiast zainwestować choćby w prasę jeździecką i tam szukać wzorów podnieca się bezmózgiem, który leczy swoje kompleksy za pomocą koni. Niech sobie skacze bez kasku, jej sprawa, tylko koni szkoda, bo po jakości skoków i tego jak koń walczy o życie nie trudno zgadnąć, że do takich wyczynów jest kompletnie nieprzygotowany fizycznie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 września 2013 16:33
sama osobiscie wiem że nigdy nie skakała bym na moim koniu tak wysokich rpzeszkód bez toczka, wiedzac że robie błedy ..

Wiedząc, że robisz błędy i w toczku nie powinnaś skakać 170cm. Bo taki błąd może się w tym wypadku skończyć podróżą karetką na OIOM, którego możesz nie pamiętać.

DivaLia, to za co ją podziwiasz?

Ja tam konia podziwiam. Bo przy tak postawionym zadaniu i z takim plecakiem ... no cóż. Chyba kończyć nie trzeba.
A ja stawiam, że właśnie takie "odważne" dziewczyny skaczące pojedyncze przeszkody po 150cm, byle jak, byle wyżej i dalej, nie przejechałyby poprawnie nawet parkuru L, bo brak im techniki. Tu chodzi o lans, "patrzcie ile skoczyłam" i chwalenie się potem zdjęciami na fejsbuku czy re  🙄
Opolanka Ja nie skacze bez toczka 170 cm :/ :/ czytaj ze zrozumieniem a nie naskakuejsz na mnie ... ... ... :/ :/
 
a za co podziwiam hm.. za odwagę , oraz konia który mimo wsztsko chodzi parkury na czysto pod nią .. za to ją i jej konia podziwiam..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 22:03
Ale jakie parkury pod nią chodzi? DR? MR?

haha ale się czepiacie, chciała dziewczyna polansić a wy ją tak okrutnie gasicie.. bo nam więcej swoich fotek nie będzie pokazywała i tyle !  😕

🤦 😜
[quote author=Dżastin link=topic=18.msg1871886#msg1871886 date=1378841712]
A ja stawiam, że właśnie takie "odważne" dziewczyny skaczące pojedyncze przeszkody po 150cm, byle jak, byle wyżej i dalej, nie przejechałyby poprawnie nawet parkuru L, bo brak im techniki. Tu chodzi o lans, "patrzcie ile skoczyłam" i chwalenie się potem zdjęciami na fejsbuku czy re  🙄

[/quote]

Oczywiście..
Dżastin, Strzyga, lubię to! Pojedynczy wagon na pałę to każdy głupi skoczy, a że nijak nie przekłada się to na umiejętności, to już inna bajka 😎
Wybacz ale mam już swój wiek, i nie uważam że jest rozsadne aby się lansować czyimis fotkami ..

Każdy uważa według siebie,,

Jakie parkury,, P i N .. Zawesze na czystko przejezdza..

Opisujecie dziewczyne jak by niewiem jaka tragiczna nie była ale mimo wsztsok sobie radzi ..

No wybaczcie ale kazdy uwaza według swojego gustu,, nie podoba mi się to że jezdiz bez toczka, skacze tak wysokie przeszkody opierając cały swój cięzar na pysku konia ale mimo wszystko radzi sobie,, Nie każdy z nas jezdzi rewelacyjnie, każdy uczy się na własnych błedach..
Ja kupiłam konia od jej znajomej, mimo iz był robiony porzez tą dziewczyne i nigd nie żałowałam tego zakupu..

Co praawda trochę mamy problem od ostatniej współdzierzawy ale to już nie ten temat..

No ja nie jetsem cięta na ta dziewczyne choc wiem że ma wrogów..

Tu macie jej zdjecia bez ogłowia..
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 września 2013 07:50
Opolanka Ja nie skacze bez toczka 170 cm :/ :/ czytaj ze zrozumieniem a nie naskakuejsz na mnie ... ... ... :/ :/
  
a za co podziwiam hm.. za odwagę , oraz konia który mimo wsztsko chodzi parkury na czysto pod nią .. za to ją i jej konia podziwiam..


czytam ze zrozumieniem, to Ty nie zrozumiałas.

I ja skoczyłam 175cm na potędze skoku. Jeździłam na zero N i C. I co - i nikt mnie nie podziwia, pomimo, ze sobie radzę  😁 😁

Ja dziewczyny nie znam, nic nie wiem o aferach z jej udziałem. I widzę, że sie nie zrozumiemy, bo ja mam inne pojęcie autorytetu jeździeckiego i tego, co podziwiam.

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 08:02
A czy mogłabyś jakoś potwierdzić te jej czyste przejazdy w P i N? Wyniki? Jakieś zdjęcia z zawodów? Poza tym skoro jeździ cały czas P, N na czysto powinna już mieć II klasę. Dasz radę jakoś to potwierdzić?
Widzę, że szkoda klawiatury. Przy odrobinie szczęścia sama kiedyś zrozumie. Jak zwykle- tylko koni żal.
Ja na "jej" miejscu to bym się mocno wkurzyła że zamieszczam nie swoje zdjęcie, natomiast nie wierze że ona istnieje..
Rozumiem..
    Tak sa zdjecia z zawodów jej na facebooku ,,  także można sobie zobaczyc 🙂
Ok,, rozumiem,,
szkoda dalej ciągnąc temat ..
ale co sama zrozumie ?
Nie moje konie , nie mój cyrk..

Ja mam jednego konia , i mi wystarczy..

 
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] potrojny brak edycji postow
Zrozumiesz, że nie tędy droga. Żal koni, które przy poklasku podobnych Tobie jeszcze ta osoba zmarnuje. Jaśniej już nie umiem. Są zdjęcia, są również filmiki na you tubie (gdzie widać m.in., jak "naturalnie" szarpie konia za pysk, po odmowie skoku)- i naprawdę- nie ma się czym zachwycać.
Rozumiem..
a filmików nie widziałam więc nie wiem.. sugeruję się tylko tym co widze na zdjeciach ioraz tym co mi znajoma opowiadało o niej, gdy kupowałam konia własnie przez nią robionego .
Słyszałam tylko o aferze z nie jaką klacza Lajana,, ale gdzie lezy prawda nikt z nas sie nie dowie tylko Ilona i kupiec który zakupił lajane .
Przeczytaj regulamin i przestań walić post pod postem
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 września 2013 09:29
DivaLia, edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim - za to grozi ostrzeżenie na forum.
I weź sobie rady do serca, nikt tu nie chce Ci zrobić ani na złość, ani przykrości. Po prostu otworzyć CI oczy, że to nie tędy droga.
Powodzenia
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 września 2013 10:32
To dlaczego nie jezdzi wtzej, skoro w domu skacze 165?
Stara juz pewnie jestem, bo ja sie jaral skakaniem wysokich przeszkod jak mialam 14 lat, teraz to sie jaram podstawionym koniem i uczciem przepuszczalnosci.

To, co robi dziewczyna jedt nieodpowiedzialne i glupie i tylko koni szkoda, bo takie podloze, takie przeszkody i taki plecak to nic fajnego.
skacze tak wysokie przeszkody opierając cały swój cięzar na pysku konia ale mimo wszystko radzi sobie,, Nie każdy z nas jezdzi rewelacyjnie, każdy uczy się na własnych błedach..


Matko kochana, Ty widzisz co piszesz? Ja też mogę zacząć skakać wagony ciągnąc konia za pysk i wbijając mu pięty w żebra, też sobie jakoś poradzę, ale chyba nie o to chodzi, prawda? Owszem, każdy uczy się na własnych błędach, pod warunkiem że te błędy się widzi..
Ok.. dzięki co niektórym za rady 🙂

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 13:54
A jak się to dziewcze nazywa? Bo to chyba tajemnica nie jest?  😉 No i chciałabym zobaczyć jej zdjęcia z zawodów, a nie mam jak jej znaleźć 🙂
Dla zainteresowanych polecam wieczorek filmowy:
😵
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 14:13
Czy to jest ta dziewczyna? No strój jeździecki, ustawienie konia itp full profesional  😎
no comment  😤
Jest jeszcze filmik dla pingwinów-po co zajmujecie się wyprostowaniem, rytmem, jak można od razu kręcić "piruety" ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 14:18
A ja znalazłam filmik z którego pochodzą wstawione zdjęcia  😎


Jeśli link jest za długi, proszę moda o skrócenie, gdyż ja jestem za ciemna na to
To ja mam jeszcze fejsa. Tamten skok ze zdjęcia był jednak jeszcze całkiem z bliska...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 września 2013 14:23
Miałam się już nie odzywać i to będzie trochę offtopic, ale powalił mnie ten padok z filmiku:


I jazda bez ogłowia po ulicy bez kasku na 3,5 letnim ogierze... No po prostu brak mi słów.
A komentarze pod filmikami pokazują, jak wielu jest zaślepionych ludzi, jak koleżanka z tego wątku.

edit: OMG mam z nią 3 wspólnych znajomych!!

edit2: co to za zawody na śniegu?

i źrebaki skaczące po śniegu

Rany...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 14:25
opolanka i ta wiadomość zniszczyła Ci życie  😁 Jesteśmy z Tobą  :kwiatek:

EDIT: ... Ja aż 35...  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się