sklepy internetowe

raczej chodzi mi o to, że ludzie na forum ciągle się burzą, a sami są sobie winni, bo na każdej stronie są negatywy o okserze 🙂
Ja z oksera zamawiałam kilka razy i jestem zasadniczo zadowolona. Dawniej dodawali jakieś gratisy do zamówień, to było pozytywne.
Ostatnio zamówienie składałam rok temu, na 3 rzeczy, wszystkie dostępne w terminie do 14 dni. Po trzech tygodniach napisałam do nich o co chodzi, że ani informacji ani zamówienia. Dopiero wtedy pani mi napisała, że jedną z tych rzeczy musieli zamówić dopiero i trzeba będzie na nią jeszcze poczekać (czekałam jeszcze 1,5 miesiąca). Ale że w takim razie wyślą mi to dwoma paczkami, tak żebym część miała na już. No spoko, tylko czy tak ciężko samemu było na to od razu wpaść...?
dobry koń jak zwykle polecam-szybko, miło, tanio🙂
ATOS już totalnie przesadza. Na zamówienie czekamy ponad 1,5 miesiaca. Na maile odpisują bardzo złożonymi zdaniami w stylu "Oki" albo "przepraszamy, zamówienia są wysyłane". Od 2 tygodni domagamy się zwrotu gotówki, pani odpisała, że zamówienie spakowane i jest już w wysyłce. A dzisiaj dostajemy informację, że będzie wysłane za tydzień bo dopiero teraz mają dostawę łuski! SZKODA MÓWIĆ. Może warto zebrać się większą grupą takich przypadków i gdzieś ich zgłosić. Może za wiele im nie zrobią, ale będą mieli ich na oku
Ale najbardziej to warto przeczytac wcześniejsze opinie ,  i nic tam nie zamawiać 🙂
Standardowo wielki + dla konik.com.pl, wszystko załatwione ekspresowo (bo ja to zawsze się obudzę w ostatniej chwili, że coś mi potrzebne jest  😁 ).
Czytam i widzę, że coraz więcej negatywnych opinii o szczecińskim ATOSie się pojawia.
Ja zamawiałam u nich kilkakrotnie pasze i witaminy i z reguły w ciągu tygodnia przychodziły. Nasza współpraca przebiegała w ten sposób ok. roku. Jednak po ostatnim zamówieniu i sposobie jego realizacji, powiedziałam "pas". Pieniądze dostałam z powrotem na konto po 1,5 miesiąca. Na szczęście kwota się zgadzała.
W związku z tym przyłączam się do osób odradzających ten sklep. A szkoda, bo wybór produktów mają.
a czy ktoś z osób piszących negatywne opinie dostał od pani ze sklepu bardzo "sympatyczną" wiadomość? 😉 Bo to też jest ciekawa kwestia.
z tego co wiem to bardzo powszechne...
Ja mam od niej wiadomość. Mało tego nie znamy się, a ona ostro na Ty mi mowi 😂
e tam, trzeba być wyrozumiałym 😉 Właścicielka Atosa ma ślub w sobotę, musiała nazbierać przecież 😉

w sumie w Atosie nie ma nic, czego nie można dostać w innych sklepach. naprawdę nie mam pojęcia co może skusić do zakupów tam. Właścicielka opryskliwa, opisy pasz z błędami ortograficznymi (może w końcu poprawione...) ceny z kosmosu...
Ogromny plus dla Cavalloshop. Świetny kontakt, szybka wysyłka, super ceny.
Z ciekawości przejrzałam ofertę Atosa,i jestem w szoku że słonecznik kosztuje 172 zł za 25 kg,czyli ponad 6 zł za kg,kiedy ja kupuję to samo u zaufanego dostawcy na bazarku za 3 zł...
e tam, trzeba być wyrozumiałym 😉 Właścicielka Atosa ma ślub w sobotę, musiała nazbierać przecież 😉

w sumie w Atosie nie ma nic, czego nie można dostać w innych sklepach. naprawdę nie mam pojęcia co może skusić do zakupów tam. Właścicielka opryskliwa, opisy pasz z błędami ortograficznymi (może w końcu poprawione...) ceny z kosmosu...


Kupowałam kiedyś w Atosie Ibeke po bardzo atrakcyjnych cenach  😎
Isabelle, jest to fajna sprawa jak człowiek zamawia różne pasze. Ja mam jednego konia, i niestety zamawianie samemu jest po prostu nie opłacalne.  Ja robiłam 2 spore zamówienia w Atosie na różne pasze. Zamawialiśmy całą stajnią, więc zamówienia były na kilkanaście worków.
Oprócz niemiłosiernie wielkiego czasu oczekiwania, kłamstw, bardzo zdawkowych informacji mailowych to było w porządku :P  Zamówienie w końcu dostałam, ale sobie kolejne odpuściłam. No a pw od pani to mnie wręcz rozbawiło :P
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 września 2013 08:40
Ja z Atosem nie mialam problemow ale to byli jakis czas temu... powaznie wysyla PW do ludzi ktorzy odwazyli sie krytykowac. Dramat jakis... (przepraszam klawiatura bez polskich znakow)
+ dla animalia.pl - pasze i zioła dostępne w magazynie, dostarczone w dniu zamówienia!!!  🙂
Rece mi odpadają  😵

2 tygodnie temu zamówiłam sieczke - odbior osobisty płatność gotówką.

Dzisiaj otrzymuje informacje że nie zrobiłam przelewu więc sieczka nie została zamówiona, normalnie płakać mi się chce  😕

Jeszcze pisałam maile że proszę o informacje jak będzie pasza do odbioru żeby nie jechać na darmo przez całą warszawę  😤
moze złożymy pozew zbiorowy na Atosa? Trzeba ukrócić oszukiwanie ludzi przez ten sklep!!!!!!!
to juz trzeci sklep o nazwie okser czy oxer
Moim sposobem na Atos bylo dobijanie sie w niedziele do Pani. Od razu do mnoe oddzwonilA informujac ze jest niedziela. Powiedzialam swoje i pasze mialam 3 dni pozniej. Pomijam fakt, ze inna níž zamawialam, ale juz nie zwracalam, chcialam jak najszybciej skoczyc przygode z ta niepowazna firma.
Nie bierzcie mnie za zla, ale probowalam sie dodzwonic przez 2 tygodnie  i bylo0 odpowiedzi
anty-atos

Nie mam pojęcia 😵
Odkryłam że, jest kolejny...
Chyba najlepszy sklep internetowy w jakim miałam przyjemność robić zakupy : yard-equites.pl
nie dość, że świetne doradztwo, rewelacyjny kontakt, przyjemne ceny to i wysyłka ekspresowa 🙂
Jeśli ten Oxer z linka powyżej jakimś cudem nie ma nic wspólnego z Okserem... to dla własnego dobra powinni głęboko zastanowić się nad zmianą nazwy 😂
Anderia   Całe życie gniade
12 września 2013 20:39
anty-atos już dłużej nie mogę się powstrzymać - zalogowałaś się tutaj WYŁĄCZNIE po to, żeby toczyć wojnę z Atosem? Choćby po nicku (:hihi🙂 i monotematyczności postów wnioskując.

Nie bronię sklepu; sama nigdy u nich nie kupowałam, zresztą opinie za bardzo mnie zniechęcają. Po prostu mnie to zastanowiło 😀
aha i zapomniałam + dla Pana Podkowy  🙂 kontakt wspaniały, szkoda tylko,że wysyłka taka droga :/
Anderia, tak i jeszcze w planach mam założenie konta na face 😁
Ktoś wie gdzie mogę dostać taką marynarkę ?
http://www.equiversum.pl/fixdesign-fraczek-konkursowy-damski-p-6032.html?options={2}74&osCsid=044892ea7414101d012b031e3110cacd
Ogromny plus dla Arcusa, zamówienie złożone we wtorek późnym wieczorem, przelew doszedł do nich wczoraj, pancernie zapakowaną przesyłkę właśnie odebrałam. Na bieżąco byłam informowana o statusie zamówienia. Do tego dostałam mały gratis - miło się robi takie zakupy. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się