... ślub :) ...

Dzięki dziewczyny :kwiatek:

Diakon'ka, Chiny wcale nie są dzikie! Jedyne psy jakie widzieliśmy to wypieszczone pudle (wszyscy tam mają rude pudle, strasznie modne są!) i pekińczyki, rzecz jasna 🙂 W żadnej restauracji nie serwowali też psów - uff. Jest tam bardzo bezpiecznie, bardzo czysto i ludzie pomocni. Tylko NIKT nie mówi po angielsku, więc trzeba się uzbroić w przewodniki i rozmówki chińskie, żeby im całe zdania pokazywać palcem w książce 🙂 Tylko że w listopadzie to tam już zimno będzie, nie wiem czy lubicie takie klimaty.
Super fotki, szczególnie pierwsza!
Swojego czasu bywałam na mnóstwie wieczorów podróżniczych, parę dotyczyło Chin i wszyscy wspominali, że to jeden z najbezpieczniejszych krajów w kontekście zagranicznych turystów.

Dzionka, absolutny szał! Zdjęcia przepiękne  😜
Dzionka PRZEPIĘKNE Chiny!!!  😍
Dzionka, dawaaaaj jeeeeeszcze! 😅

Diakonka, bardzo mi się pierwsze zdjęcie podoba 😍 No tak, a u mnie faktycznie temat ślubu się pojawił 😉
Diakon'ka ostatnie szał!  😍 Ta kurtka i te buty do sukni ślubnej! (wreszcie okrycie, które mi się podoba 😁 )
Dzionka - rewelacyjna podróż! Tylko, ze ja w życiu do samolotu bym nie wsiadła.. 🙂

W sobotę mam przymiarkę. Bukiet wybrany, buty doszły - zamówiłam te

zostały 4 tygodnie.. 🙂 nie mogę się doczekać!!!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
12 września 2013 14:21
Grafi, no nie, że fajnie to wygląda? Chciałam kilka zdjęć ostrzejszych, ciężkie buty, ćwieki na ręku, skórzana kurtka. A tu - też z lotniska - już grzeczne😉

Diakon'ka dla mnie rewelacja, jeśli masz więcej w tej kurtce to wrzuć koniecznie!  😍
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Diakonka, Twoj maz jest pilotem? Moj umiera z zazdrosci patrzac na te zdjecia  🤣
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
13 września 2013 16:40
niee, a przynajmniej jeszcze nie - bo chce zrobić licencję, ma już nawet wszystkie badania, ale teraz mamy inne priorytety finansowe 😉

a w ogóle z tym lotniskiem była taka historia, że dzień przed sesja zastanawialiśmy się nad miejscami. no i ja wymyśliłam kilka konwencji i miejsc - blisko siebie, tak, żeby nie jeździć po całej Warszawie, a on sie uparł na lotnisko. no więc ok - pojedźmy na to lotnisko, w tych piątkowych korkach,  skoro tak mu zależy. na miejscu okazało się... że to nie tylko sesja, ale też LOT NAD WARSZAWA 😍 mój mąż jest specjalistą od niespodzianek  💘 byłam ponoć pierwszą panną młodą, jaką pilot miał w Cessnie 😉 i ledwo weszłam do tego samolotu w kiecce 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
13 września 2013 22:22
🚫 Badania są ważne rok, więc musi się pospieszyć. 😉 [sub]Wiem, bo mój mąż, niestety, robi kurs. Właśnie zdał egzamin z radia.[/sub]
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 września 2013 22:43
Dziewczyny piękne zdjęcia! Lotu zazdroszczę 😉
jesli ktos planuje fajną pamiątkę ze ślubu warto przeglądać portale
czasami naprawdę można się nieźle nadziać, i potem ma się żal że nie wyszło coś np takiego ;
Niby fajne, ale ja bym nie dała rady potem tego obejrzeć. Filmik ze mną w roli głównej, hahah... Płacz przeradzał by się w śmiech i z powrotem.
m.indira filmik świetny, ale niestety nie wszystkie pary nadają się do nakręcenia tego typu historii. Ale dla tej pary pamiątka fantastyczna- a nie film jak wujek Józek wcina kotleta... Jeśli ktoś chce mieć film z wesela to na prawdę można trafić na kogoś kto to fajnie zrobi 🙂
dla tej pary pamiątka fantastyczna- a nie film jak wujek Józek wcina kotleta...

Uroczyście informuję Cię, że masz do wyczyszczenia klawiaturę i ekran w moim laptopie. 😁 😁 😁
m.indira, woow, cudo! Siebie samej nie wyobrażam sobie w czymś takim, ale oni boscy i będą mieli cudowną pamiątkę na całe życie 😍
łojezu... dla mnie beznadzieja.. bieganie po plazy i szeptanie romantycznych tekstow, niiiieee...  🤣 Znacznie bardziej wole klipy w amerykanskim stylu - sam dzien slubu i zrobiony z tego teledysk.

Dzionka, a w ogole jak Ci wyszly wszyskie detale ktore planowalas? W sensie dekoracje, butelki z napojami itd? Masz jakies zdjecia takich rzeczy?
nerechta, mam parę, mogę poszukać i wrzucić 🙂 Z butelek zrezygnowałam, a raczej zapomniałam o tym zupełnie i przypomniało mi się na chrzcinach dwa tygodnie temu, bo kuzyn takie coś zorganizował na przyjęciu 🙂 Żałuję, że nie mam zdjęć jedzenia - wszyscy bardzo chwalili, nie tylko smak ale też to jak było podane - robiło wrażenie, faktycznie!
O rany, z chęcią bym to wszystko jeszcze raz przeżyła, naprawdę miałam najpiękniejsze dwa miesiące życia...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2013 18:20
Fajny ten filmik 🙂

Mnie bardzo zauroczył film z wesela znajomej
Ej, nie wrzucajcie takich filmików, bo łez pohamować nie mogę. Ja nie potrafię sobie siebie wyobrazić na moim-kiedyś-weselu. Czy są jakieś krople do oczu powstrzymujące płacz?
oj Dzionka, ja tez chce jeszcze raz...
nerechta, róbmy co 5 lat odnowienie przysięgi małżeńskiej i zalewajmy revoltę zdjęciami w takim razie 😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 września 2013 19:00
Ohhhh, poryczalam sie oglądając filmik, który wyrzuciła m.indira! Drugiego nie moge oddalić na ajpadzie. Tez taki wyciskacz łez?

Tak, tak, odnowienie przysięgi my tez zamierzamy zrobić, ale tych samych emocji już sie chyba nigdy nie uda powtórzyć.
Dzionka, jestem za! Byle tylko nie skonczylo sie to jak u Seala i Heidi  🤣
Emocji to na pewno nie wywoła tych samych, ale kolejne, nowe i łzy znów polecą... 🙂

W moim rodzinnym mieście rok w rok, w Niedzielę Rodziny Świętej jest symboliczne odnowienie przysięgi. Książ zaprasza w pewnym momencie do ołtarza wszystkie małżeństwa obecne na mszy. Za każdym razem jak widziałam rodziców tam stojących to ryczałam jak bóbr. Stężenie miłości w tym momencie, nie do opisania.

Też mam filmik koleżanki ze studiów. Dodaję, bo chyba jest publiczny i tak. 😉 http://vimeo.com/72732918#at=205 Końcówka najlepsza. Ewka pięknie się uśmiecha. Naprawdę. Na zdjęciach, które pokazała na fb nie ma ani jednego nieszczerego i wymuszonego uśmiechu! A profilowe jak kadr z komedii romatycznej:

poza tym wydaje mi sie ze jak juz to nie jest ten jeden wyczekiwany dzien to i emocje sa cieplejsze, bez tych nerwow o wszystko.. Tez dlatego bym chciala jeszcze raz, na spokojnie, bez zgrzytow.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 września 2013 19:23
z tym filmem uwazam jak ner. dla mnie przerost formy nad trescia  😁

my wczoraj mielismy 3 lata po slubie. zapalamy sobie zawsze nasza swiece slubna 🙂

co do odnawiania, to wlasciwie kazdego dnia wlasnymi czynami to powinno sie robic.
niby tak, ale to nie to samo...  😜

mi sie filmik od safie podoba - takie wlasnie lubie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się