Sesja/Studia i t d ;)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 września 2013 11:06
A tak się zapytam, mamy na forum kogoś kto studiuje na UAM'ie na wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa? ;>
A ja chyba nie zaliczę analizy 😵 Z nerwów pomyliłam się na takiej prostej rzeczy, że w życiu bym siebie o to nie podejrzewała. I jakoś tak mi smutno, że tyle ślęczenia nad książkami poszło na marne - wszystkie trudne zagadnienia zrobiłam, a obleję z powodu własnej głupoty.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 września 2013 16:16
Kurde, wypełniam wniosek o stypendium i nie wiem jaki numer indeksu wpisać, wydział i kierunek...
a ja chciałam zapytać, czy mamy tu kogoś z wydz. med. weterynaryjnej SGGW?
nie załatwiłby mi ktoś bluzy?
proooooszę!

Strzyga, wygląda na to, że musisz poczekać do inauguracji roku ;/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 września 2013 16:36
Gavi, tylko termin składania mam do 3.10, a wcześniej muszę mieć podpis przewodniczącego koła i organizacji studenckiej.
Jak jesteśmy przy stypendium

Jeżeli mieszkam i utrzymuje się sama (no dobra jeszcze jest mój R hihi) ale jestem zameldowana u rodziców to moge liczyć na socjalne? Studia w Poznaniu czyli nie w miejscu zamieszkania i zaoczne
ojaaaa ale mnie rozleniwiły wakacje  🙄 jak sobie pomysle, ze za 2 tygodnie się zacznie znowu młyn to mi słabo  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 10:13
czy przez trzy lata lektoratu z angielskiego na UŚ podciągnę angielski o 2 poziomy?  👀
Zależy na jakiego wykładowcę trafisz. U mnie się dało na luzie, a u kolegi w grupie była od lektoratu taka babka, że nic się nie robiło.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 13:15
no tak, wykladowcy 😁 mam nadzieje, ze trafie na dobrego 😉
Jest na forum jakaś studentka wety z Lublina ?  😀
Jest, niejedna nawet  😉
a ja chciałam zapytać, czy mamy tu kogoś z wydz. med. weterynaryjnej SGGW?
nie załatwiłby mi ktoś bluzy?
proooooszę!

Mam tam znajomą, mogę zapytać  😉
Jasmine, byłabym bardzo wdzięczna!  Z góry dziękuję! :kwiatek:
jezeli ktos bral udzial w lidze mazowsza i chce otrzymac na dogodnych warunkach indeks uprawniajacy do nauki bez oplat w Collegium Humanitatis na studiach pierwszego stopnia kierunku STOSOWANA PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT to zapraszam do kontaktu ze mna, wlasnie rozmawialam z dyrekcja tej uczelni i jak najbardziej moze osoba startujaca w lidze mazowsza "zostac podmieniona" moj nr tel 600747544 moniland@vp.pl !!!!! dzwoncie 🙂
Ludzie z SGGW, czy ktoś może mi powiedzieć bo ja czytam te regulaminy i czytam i dalej nie wiem, a pani z dziekanatu sama nie ogarnia, do kiedy składa się wnioski o stypendia naukowe i sportowe?
Jest ktoś tu może studiujący psychologię w Lublinie albo Gdańsku?  👀  prosiłabym ładnie o kontakt,może  być na pw 😉

albo jakieś działające forum studentów z tych uczelni z psychologii. Pewnie będe podbijać do jakiś grup na fejsbuku, ale może akurat ktoś z re-volty tu jest 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 września 2013 08:03
dumkowa ja ZACZĘŁAM psychologię na UMCS w Lublinie, ale szybko mi się znudziło  😉 Potem zrobiłam semestr w Warszawie ale też mi się znudziło  😁
Hej, czy ktoś idzie na Gumed, na lekarski lub jest/był i ma jakieś doświadczenia ? 🙂
ja idę właśnie na pierwszy rok  😉 Ty też?
Tak 🙂 jestem z Gdyni i chodziłam do kochanej Trójeczki 😀 a konia mam w Owczarni , a ty?
ja też z Gdyni, ale z VILO  🙂
witam, czy jest tu osoba, która studiuje/ma znajomych czy kogoś z rodziny, który studiuje politologię ? jeśli ktoś taki się znajdzie, proszę o pw :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2013 17:59
Ja skończyłam, nadaję się?
Ja skończyłam, nadaję się?


pewnie 😉
Wpadłam się pochwalić - zaliczyłam analizę 😅 Dzisiaj było dopytywanie niedobitków, doktor się śmiał z mojego głupiego błędu, kazał mi zrobić jeszcze raz jedno zadanie i zaliczyłam. Bardzo się cieszę i w końcu zaczynam wakacje!

Powodzenia dla tych, którzy jeszcze walczą :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 września 2013 08:30
Właśnie dostałam nowy plan zajęć, totalna masakra.. Pomijam kończenie o 19 na 3 roku kiedy powinniśmy pisać pracę, ale wykładowcy są straszni- w każdym semestrze pojawiał się jeden u którego zdanie graniczyło z niemożliwością.. a teraz mam combo, wszyscy oni będą mnie uczyć  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 września 2013 15:12
Dostałam się na menadżera personalnego. Ulżyło mi, bo się bałam, że będę musiała siedzieć na jakichś finansach i podatkach albo innych statystykach ubezpieczeniowych.
Jak jesteśmy przy stypendium

Jeżeli mieszkam i utrzymuje się sama (no dobra jeszcze jest mój R hihi) ale jestem zameldowana u rodziców to moge liczyć na socjalne? Studia w Poznaniu czyli nie w miejscu zamieszkania i zaoczne


Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale może komuś się przyda. Jeśli  jesteś zameldowana z rodzicami, to z nimi tworzysz "gospodarstwo domowe" i to z ich dochodami rozliczasz się do stypendium socjalnego.
Jakby nie mieszkała sama, tylko z rodzicami to bym się o stypendium nie starała. Mi chodziło o samodzielność finansową 🙂 bo mam pracę jak i z rodzicami nie mieszkam tylko z narzeczonym, ale niestety mi nie przysługuje bo zarówno w zeszłym jak i tym roku musze miec min 800 zł miesiecznie dochodu. W tym roku oczywiscie mam nawet wiecej ale w zeszłym- jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to niestety brakuje. Nie mogę połączyć dochodów rodziców razem bo wyjdzie mi więcej niż tam powinno wyjść na osobę. A chciałabym dostać stypendium bo nie musiałabym prosić rodziców o kasę na studia. Dziwne to wszystko i skomplikowane te przepisy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się