sklepy internetowe

Mega plusy dla dobry-kon.pl oraz cavalloshop.pl - dobre ceny, świetny kontakt, ekspresowa przesyłka
Również polecam sklep Arcus. Sprawnie i bezproblemowo już któryś raz z rzędu.
Dla mnie niezawodne:
+ Mustang
+ Konik
+ Equishop
+ Arcus
+ dla Equishop. Zamawiałam po południu w czwartek, w piątek popręg miałam u siebie 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
13 września 2013 20:51
+/- dla arusa. Za długi czas realizacji..., ale ten jeden raz można im wybaczyć  😉
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
14 września 2013 07:38
Czy ktoś wie, w jakich godzinach działa GNL.pl - tzn jego infolinia? Bo są podane nr komórkowe, ale nie chcę komuś w weekend przeszkadzać, jeśli akurat nie pracuje. A na stronie chyba informacji brak.

Przy okazji wielki plus dla konik.com.pl
HorseSense, proponowałabym dzwonić w godzinach, kiedy otwarty jest sklep stacjonarny, ale na stronie nie ma informacji :/ Podejrzewam, że w soboty też pracują, ale może krócej? Bezpiecznie byłoby chyba próbować między 10 a 14, a w tygodniu 10-18...
Konik np. działa w tygodniu 10-19, w soboty 10-14:30 i wtedy jest ktoś, kto telefon może odebrać (tyle, że to zależy też od ruchu w sklepie 😉 ).
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 września 2013 16:30
GNL

pn-pt 9-18
sb 10-15

😉
Strona warszawskiego pasi-konika mi nie działa, za to działa podobny adres pasikonik-sklep.pl , ale to chyba nie jest ten sam pasikonik?
Oj chyba nie  🙁 Mi tez nie dziala, wczoraj okolo 23 sie zawiesila
+ amigo
+ animalia

plusisko wielkie dla animalii a dokładnie Quanty🙂  :kwiatek:
+ DCG - sklep jeździecki za szybki i bezproblemowy zwrot
Kolejne mega plusy dla warszawskiego Mustanga.
Kontakt, realizacja perfecto.
Dla mnie na chwilę obecną chyba podstawowy sklep. 😉
PLUS dla HorseTrade szybko i bezproblemowo 🙂
ogromny + dla equipointa! Wczoraj zamówiłam, dzisiaj jest, a kasy jeszcze nie przelałam 🙂
chyba Atos ma już mało klientów, skoro się ogłasza nawet na re-volcie
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/76307?
Ogromny MINUS dla beckerspot.pl. Od 30 lipca czekam na zwrot pieniędzy, małej kwoty, ale nie o kwotę tu chodzi. Na maile nie odpowiadają, rozmowy telefoniczne zarówno z sprzedawczynią jak i właścicielką nie przyniosły jak dotąd rezultatu. Mój wpis na ich fb oczywiście wykasowali. Nigdy więcej nic tam nie kupię.
Livia   ...z innego świata
19 września 2013 07:52
Wielki plus dla Konika! Szybciutko, miło, konkretnie, jak zawsze - z tym sklepem nie miałam ani jednego problemu 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
19 września 2013 11:20
Ja się pytam dlaczego największy asortyment Tattini ma akurat okser.pl  ❓
Łaj gad łaj ❗

Czy jest jakiś problem z producentem, dostawami, że TATTINI nie ma w PL normalnie.
To takie dobre rzeczy są  🙁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 września 2013 11:37
Tattini we współpracy z dystrybutorem na Polskę dawał tak wysokie ceny, że dystrybutor zerwał współpracę - gdyby nadal było jak jest, Tattini byłoby koszmarnie drogie. Okser prawdopodobnie zamawia sobie z Tattini indywidualnie.
Mega plusy dla Brego i Go Horse
Dava, jeśli interesują Cię produkty Tattini, to u nas jest sklep stacjonarny. który je prowadzi: https://www.facebook.com/ParkurSklep?fref=ts , można śmiało zadzwonić czy napisać na fb, chętnie Ci pomogą 🙂
czy sklep hidalgo funkcjonuje ?
Może warto ,zadzwonić, bo stacjonarny na pewno działa.
czy sklep hidalgo funkcjonuje ?

Działa i to sprawnie 🙂
Ogromny + dla http://www.supplementsolutions.co.uk/
Mega fachowo, szybkie odpowiedzi na pytania, no i ceny bardzo korzystne.
Zamówienie złożone w sobotę, w poniedziałek wysłane a w piątek już u mnie.
Biorąc pod uwagę, że wybrałam najtańszą opcje wysyłki ekonomicznej a towar z UK to mega szybko
Szkoda że o ATOSIE nie poczytałam przed złożeniem zamówienia. Towaru nie dostałam i od miesiąca czekam na zwrot gotówki. Wymieniam się mailami bawiąc się w kotka i myszkę, właścicielka nie odbiera telefonów i w kółko wysyła mi informację, że gotówkę odda tylko nie ma numeru mojego konta, i tak co tydzień ja jej konto ona mi, że gotówkę przelewa, po czym, jak się upominam, ona że nie wie na jakie konto . Porażka na całej linii. Rozmawiałam już z prawnikiem. Ja już przestaję się tym zajmować.
Dava   kiss kiss bang bang
24 września 2013 07:49
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

Sklep Hidalgo z tego co mi wiadomo to działa normalnie  🙂
Duży PLUS dla sklepu Animalia: bardzo szybka wysyłka, towar starannie i solidnie zapakowany oraz gratisowa próbka paszy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się