KONKURS na logo firmy Jarpol

18 de best moim zdaniem, tylko trochę..peerelowskie 😁 1, 5, 9 też ok...ale reszta ojojoj
wątek zamknięty
mnie się też podoba 10 i 18 🙂
wątek zamknięty
dwa ostatnie mi się podobają i ósme, czyli tak , jak większości  🙂
ale ostatnie jest naprawdę fajne, nowoczesne, ładnie będzie wyglądało na czaprakach jako naszywka, naprawdę z klasą
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
26 lutego 2009 21:59
jest numeracja 🙂
wątek zamknięty
Moim zdaniem logo 10 jest graficznie "brudne" w grafice wektorowej objawiło by się jak chwast 😉 Logo 18 jest moim zdaniem nieczytelne ze względu na nieczytelne "R" ale mi się podoba. 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
26 lutego 2009 22:03
Quanta pisz co sądzisz o każdym

bardzo przepraszam ale przeoczyłam jeszcze jedną propozycję która wg mnie zasługuje na uwagę.
na szczęście autor się upomniał
20
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 lutego 2009 22:03
Tez to zauważyłam, że wiem, jaki jest napis, bo wiem czego dotyczy. Trzeba by było jeszcze dopracować moim zdaniem, bo mnie wkurzają strasznie loga firm, których nazwy nie potrafię odczytać poprawnie.
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
26 lutego 2009 22:05
quantanamera- ja bym chętnie poczytała, co na temat tych log (logów?) myślisz  🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lutego 2009 22:07
nieczytelne tez jest nr 14. kojarzy mi sie z zaglowka i nie widze nigdzie litery J, chyba ze tylko ja mam taki problem.
20 bardzo fajne, tylko ciezko je sobie wyobrazic na czaprakach
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
26 lutego 2009 22:09
trochę pobawiłam się 18 🙂


mam nadzieję, że autor się nie gniewa
wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
26 lutego 2009 22:09
i to przeoczone też niezłe, tylko brakuje mi w nim pełnej nazwy firmy.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 lutego 2009 22:10
dużo czytelniejsze 🙂
wątek zamknięty
20 jest jednak IMO najlepszy.

wywolana oswiadczam, ze NIE BRALAM udzialu w tym konkursie 😉
wątek zamknięty
3 ostatnie- proste, czytelne- jest co trzeba!
quanta czekamy na opisy🙂
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
26 lutego 2009 22:27
A mi najmocniej podobają się :

18 niby najładniejsze ale drażni brak czytelności R, a na czapraku wolałabym jednak cos innego niż taki napis

10 po obróbce mogłabym mieć na czapraku, choć wolałabym jaśniejsze /lżejszą wersję odcieni.

15 do bardzo dużej obróbki, ale zdecydowanie mój typ nr jeden. Jako jedyny (  poza 6) nawiązuje w lekkiej formie nie tylko do koni, ale i produktu wytwarzanego przez firmę -derek (przynajmniej tak to widzę, można by dosłownie dwoma kreskami bardziej zaakcentować derę) .
Ładnie by wyglądał i zarówno jako naszywka i  może w przyszłości jako haft. Można by tu się tez pobawić z kontrastowymi zestawieniami jak w 10-ce.  No i sam

Pozostałe wydają mi się albo zbyt proste (szczególnie napisy,oraz 1-5), albo przestylizowane.
19 kojarzy mi się zbyt arabsko , a wręcz litera "J" z Janowem Podl.
16 raczej dla firmy robiącej siodła
14 nieczytelne/przestylizowane R

Deborah
Może jeszcze przy R z przodu przed głową czerwone tło w kształcie przedniej części litery?

Quanta
Czekamy!
wątek zamknięty
a propos czapraków - logo i tak zwykle jest w miejscu niewidocznym (na szwie - np eskadron)
niekoniecznie trzeba epatować logo, żeby rzecz była rozpoznawalna 🙂 wystarczy nowe pikowanie, materiał - inne charakterystyczne rzeczy 🙂
wątek zamknięty
No i chyba konkurs wypalił (to był mój pomysł :cool🙂 bo jest parę fajnych pomysłów do dopracowania. Który wygra, to mniej istotne - ale jest z czego coś zrobić 🏇
wątek zamknięty
Mam pytanie czy mogę poza konkursem- nie do oceny "konkursowej" dodać jeszcze jedną "wizję" loga- tylko w celu pokazania jak mi się widzi logo firmy- niekoniecznie tejże właśnie. 🙂
wątek zamknięty
Ja widzę jedno niegłupie logo. Pewnie jeszcze do zabawy z proporcjami, ale zdecydowanie ma potencjał. To przedostatnie logo.

W zasadzie, jeśli przetworzyć niezły pomysł z plamą barwną, to daje radę również 10te logo (kurcze pieczone, deborah, wrzuć do obrazków numerację oki?) 🙂

Mogłabym napisać krótki komentarz do każdego z logotypów, jeśli chcecie.


napisz! napisz!

nie będę nic mówiła a już na pewno nie przyznam się które ja robiłam  👀 ale fajnie było odkurzyć sprzęt do tworzenia, bo daaaaawno nie używany 😉 stęskniłam się 😉
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
27 lutego 2009 06:50
Przyznam trochę szczerze, że się troszkę pogubiłam z tymi numerkami, ponieważ mam inaczej podpisane pliki 😉

Ale tak... Na Pierwszym Miejscu Exekvo:
-moim zdaniem projekt2 (zwany 18) po obróbce deborah jest fajny, prosty czytelny - to jest to...
oraz plik: jarpol001 (nie wiem jak numerycznie) piękno leży w prostocie - również czytelny, wpadający w oko.
-Dalej jest to plik: jarpo, a na trzecim miejscu po małej korekcie znalazłby się plik o numerze 7

To tyle ode mnie...

P.S. Odnalazłam się 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
27 lutego 2009 07:24
GNIADA, jasne, że tak 🙂
wątek zamknięty
Osobiscie mnie zadne logo nie podoba sie.  🙁
Rzeczywiscie niektore maja ciekawe zabiegi np. nr 18 ale na nim kon wyglada bardziej jak waz, nr 20 ... nad tymbym sie zastanowila....
wątek zamknięty
8, 19 i 20 (chociaż tu brakuje mi jednak pełnej nazwy) 🙂
wątek zamknięty
hmm, dziwne przed chwilą zniknęła moja wiadomość.

Za pozwoleniem Deb:

(konik rysowany przez Katarzynę Ozdowską)



All right reserved 😉
wątek zamknięty
za bardzo rozstrzelone litery
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
27 lutego 2009 13:59
mi się wizualnie podobają 8 i przerobione 18
wątek zamknięty
GNIADA,
konik piękny
ale kompletnie nie spełnia założeń: ani czytelne logo, ani napis nie może egzystować samodzielnie, ani koń nie bedzie kodowany samodzielnie

dałam u mnie laskom w pracy do przeczytania...JLAPOR - tak powiedziały mi nazwe firmy ;-)
wątek zamknięty
18. przerobione to mój faworyt 🙂
wątek zamknięty
Zdecydowanie 18🙂
wątek zamknięty
moim zdaniem najlepszy nr. 15 ale 8, 10, 18 i 19 też niczego sobie ;]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.