Howrse gra :)

ktoś pytał, jak zbieramy RO. otworzyłam jedno za diamenty i dostałam nyxa. wymieniłam go na 2 OM i teraz każde OM wymieniam na 2 RO 😉 czyli w sumie będę mieć 4. wiadomo, że nie zawsze ma się takie szczęście, ale czasem watro pokombinować 😉

kaka2002, koń ci zdycha? daj mu orchideę lepiej.
A w wymianach zawsze chcą 2 OM za RO i po prostu padam jak to widzę  😵
Albo dwa nyksy za dwa RO, paranoja.
Heval, bo ty mówisz o pl, na com jest więcej ludzi, to łatwiej się wymienić 😉 i nie ma takiego parcia, jakie czasem widzę na pl, na niektóre przedmioty.
[quote author= link=topic=49169.msg1874403#msg1874403 date=1379087099]
ktoś pytał, jak zbieramy RO. otworzyłam jedno za diamenty i dostałam nyxa. wymieniłam go na 2 OM i teraz każde OM wymieniam na 2 RO 😉 czyli w sumie będę mieć 4. wiadomo, że nie zawsze ma się takie szczęście, ale czasem watro pokombinować 😉

kaka2002, koń ci zdycha? daj mu orchideę lepiej.
[/quote]

calore
Nie ja chce go po prostu wytrenować  🙂
nie znam się na trenowaniu ale jak myślicie będzie wygrywał?

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=35287525

[/color][shadow=red,left][glow=red,2,300]PILNIE POTRZEBUJE CO NA COM![/glow][/shadow]
calore, aaa, to takie buty! Czemu nie założyłam konta na com, zamiast na pl  😁
Ma ktoś może na Pl. do kryć ogiera luzytana czystej krwi z PG powyżej 1200? Na kryciach ogólnych nie ma 🙁
Przyjme 1PZ na Mantikora, oddam jutro🙂
faith,  Piorun Zeusa?
Fili993   Strach to tylko myśl...
13 września 2013 18:59
Hej dziewczyny, czy jest jakaś miła osóbka, która zechciałaby zaopiekować się moimi piniatami przez weekend?
Ktoś podjął by się od zera treningu moich dwóch koni? Za Eq
Fili993 [s]ja mogę[/s]  :kwiatek: jednak nie 🙄
Ma ktoś może na Pl. do kryć ogiera luzytana czystej krwi z PG powyżej 1200? Na kryciach ogólnych nie ma 🙁


Takiego teraz nie uswiadczysz, aktualnie cos 1170 idzie dopiero. 🙂

Kupię OM i KK!!
Fili993   Strach to tylko myśl...
13 września 2013 20:47
😕 😕 😕 😕
POmóżcie ostatnie klikniecie na pinacie!!!! nick julka177
Dziękuję  :kwiatek:

Gdzie jest sekretna strona 2?
mógłby mi ktoś wystawić konia na com za 5315? :kwiatek: o, potem jeszcze będę potrzebować przetrzymani na chwilę 😉
calore, aktualne to jeszcze?
tak tak, nawet bardzo 😉
ok, wystawiam
Watrusia, dzięki! odpisałam na howrse jeszcze 😉
Hehe dostałam własnie propozycję życia, jakieś dziecko wysłało mi wiadomość "  sprzedasz mi klein to ja ci dam chmurkę i za equus" 😁
Watrusia -propozycja mistrza  👍 moja dzisiejsza propozycja sprzedaży od takiego mistrza "sprzedasz mi konia Aryman za 759 equus? Więcej dać nie mogę". A ja nie mogę wstać z ziemi  🤣
Matuzaalem, haha, niektórzy są bezbłędni  😜
Aryman


😍 wiesz czemu  😁
calore wiem 🙂 i mam tak samo  😁
Ma ktoś ostatni klik?  :kwiatek:
przypominam w moich zawodach, ośrodek Pimlico Racecourse :kwiatek: ujeżdżenie ładnie się rozkręca, najpierw 75%, potem 80% 🙂
Tez szukam ostatniego kliknięcia na PL.
Kto potrzebuje ostatniego kliknięcia na piniacie 🙂 ?
cholerka jestem 5 pkt do tyłu :/
powinno być 15pkt w latarni
Ma ktoś ostatnie kliknięcie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się