Katalog stajni - propozycje usprawnień i inne pytania

Cześć,

fajnie jakby można było pobrać / dowiedzieć się jakie są dokładne współrzędne danej stajni. Bo teraz muszę to robić "na oko" - patrzę gdzie jest marker na mapie i próbuję znaleźć to samo miejsce na GPSie. Łatwo się pomylić a i szukanie nie jest takie łatwe, bo mapy mogą być inne.

Druga sprawa, to z tydzień temu poprawiłem markery dla Grodkowic i Łężkowic, ale dotąd nie zostało to zaakceptowane/wprowadzone. Czy były jakieś problemy, czy zmiany czekają aż ktoś na to spojrzy/zaakceptuje?

root   szef wszystkich szefów
14 września 2013 01:11
Jeśli chcesz poznać położenie markera google, to można to zrobić tak:
- wchodzisz w szczegóły stajni
- klikasz na mapce logo Google
- otwiera się strona (bez markera, ale wyśrodkowana w tym miejscu)
- w adresie, w pierwszym polu masz współrzędne, np:
https://maps.google.com/maps?ll=52.193286,21.801115&spn=....

Jeśli chodzi o same współrzędne to należy uważać ze zbytnią wiarą w ich dokładność. Są dodawane przez użytkowników, i nie ma możliwości pewnej weryfikacji ich poprawności. Mogą zatem wskazywać zupełnie nie to miejsce, o które chodzi 😉
Jeśli chcesz poznać położenie markera google, to można to zrobić tak:


Rzeczywiście, nie wiedziałem że to logo tak działa 🙂 Jak dla mnie to rozwiązanie może być (bo o nim już wiem).


Jeśli chodzi o same współrzędne to należy uważać ze zbytnią wiarą w ich dokładność. Są dodawane przez użytkowników, i nie ma możliwości pewnej weryfikacji ich poprawności. Mogą zatem wskazywać zupełnie nie to miejsce, o które chodzi 😉



No ba! Grodkowice są przesunięte o 25 kilometrów!

I tu wracam do pytania z pierwszego postu, bo wciąż są przesunięte, mimo że zgłosiłem poprawkę - czy coś jest nie tak, czy też czeka aż ktoś się zainteresuje, czy takie zgłoszenia są po prostu ignorowane?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2013 09:18
chciałabym się dowiedzieć czy ktoś zajmuję się aktualizacją katalogu ?? wysłałam już 3 razy zmiany do jednej ze stajni i nadal nic się nie zmieniło  🙄 a nie chce dublować miejsc - a tym bardziej, że tutaj zostanie ta sama nazwa.
Moje 2 zgłoszenia też nie zostały dotąd uwzględnione - więc chyba nikt 🙁
to czasem chwile trwa.
Chwila trwa już 8 miesięcy 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się