Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Ostatnio chyba jakoś coraz słabiej. Szkoda.
Przekleję ostatni wpis z listą, bo utknął na poprzedniej stronie:

"Co noszą warszawiacy, poznaniacy, krakowiacy, gdańszczanie itd,itp czyli ludzie w moim otoczeniu" 
1. Mery
2. Alabamka
3. Londstreet


Jakiś termin?
Jacyś chętni?
Temat dosyć ciężki chyba  😉
Termin chociaz do weekendu? Głowe zgubiłam w tym wszystkim.
Termin wrzucony 27 sierpnia, ale potem była długa cisza. Terminu póki co brak. Chętnych też nie za dużo.
Ale może po podbiciu tematu coś drgnie?

PS
Skoro wyciągnęłam, dopiszę się.

1. Mery
2. Alabamka
3. Londstreet
4. Teodora
Bardzo fajny temat!
Trudny, to fakt, ale bardzo ciekawie może być, więc dajcie długi termin. 😀
no właśnie chyba za trudne rzuciłam. jak dla mnie może być nawet do końca miesiąca... ale jak tak mało chętnych to chyba rzeczywiście przesadziłam... chce ktoś wymyślić coś innego ?
Jak są już chętni to dawajcie do soboty , zawsze to chociaż 4 zdjęcia . Szkoda czasu idzie jesień  😉
To może tradycyjnie do poniedziałku, 16.09? Co Wy na to?
Mazia   wolność przede wszystkim
13 września 2013 10:41
mery, temat nie jest trudny, tylko chyba ludzie wolą robić zdjęcia "bliżej natury"...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 września 2013 11:28
nie, po prostu nie wystarczy zabrać aparatu do stajni czy na niedzielny spacer 😉
no jak chcecie. ja sie do pon nie wyrobie niestety...
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 września 2013 10:29
madmaddie, nie każdy ma czas, żeby wyjść tylko na zdjęcia. W stajni jest się tak czy siak, a zdjęcia zazwyczaj są przy okazji. Temat jest fajny i ja bym wzięła udział, gdyby nie to, że nie zupełnie nie mam czasu na bieganie po mieście z aparatem.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 września 2013 19:55
troche bez sensu to co mowisz. Ja robie streeta i nie wyszlam nigdy (!) na ulice tylko po to zeby zrobic zdjecie (no dobra, raz, budujacej sie galerii, do artykulu). To jest kwestia tego, ze trzeba miec aparat nie w torbie, a na ramieniu i go po prostu wlaczyc (w trybie polautomatycznym). I zabrac ze soba. 
Teraz chyba rozumiem, dlaczego tylu kolegów z forum manualnego foci Nex-ami i innymi bezlusterkowcami 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 04:38
ano, jak kieeedys bede miala na to pieniadze, to kupie jakiegos malego, bo ciagniecie ze soba lustrzanki bywa uciazliwe. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2013 10:29
madmaddie, właśnie, ciąganie ze sobą lustrzanki jest uciążliwe. Nie wyobrażam sobie iść na zakupy z ciężką już torbą. Albo latać z lustrzanką po szkole. Parę razy wzięłam, bo mnie prosili o zdjęcia na jakichś zawodach i obiecałam sobie, że nigdy więcej lustrzanki do szkoły. Sorry, ale dla mnie to jest tak nieporęczne, że nie zamierzam przy okazji zabierać aparatu na miasto. A małego kompakta nie mam i nie stać mnie na niego.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 10:31
moja jest większa od Twojej i jakoś sobie radzę 😉 z tym, że ja nie zabieram torby na aparat. po prostu wieszam na ramię i na to samo ramię wieszam zwykłą torbę.
nie chcesz, nikt ci nie każe streeta robić  :kwiatek:
edit: a! nie chodzi o to żeby trzaskać foty obiektywem rzędu 70-200. szerzej, mi ze stałką 50mm za wąsko. jak się podepnie mniejszy obiektyw, to poręczniej od razu
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2013 10:53
madmaddie, to powiedz mi - nie wezmę torby, to co zrobię z aparatem w szkole np.? Non stop mam go mieć na szyi? Jak już pisałam, dla mnie (i pewnie dla wielu osób) to jest nieporęczne i może dlatego jest tak mało chętnych, bo żeby wziąć udział w tej edycji, muszą specjalnie poświęcić czas tylko na chodzenie z aparatem po mieście.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 11:16
z domu wychodzisz tylko do szkoly i na zakupy? Ja do szkoly nie bralam przewaznie, bo mi z plecakiem niewygodnie.
Ja nie jecze, ze nie mam sprzetu i umiejetnosci do focenia koni jak sie konski temat pojawia...
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2013 11:24
Ja nie jecze, ze nie mam sprzetu i umiejetnosci do focenia koni jak sie konski temat pojawia...

A teraz to się do mnie odnosisz?

Wszędzie jeżdżę autobusami. Nie lubię i średnio mogę spacerować. Szkoła i zakupy to były tylko przykłady  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2013 12:42
[quote author=madmaddie link=topic=87575.msg1875509#msg1875509 date=1379240194]
Ja nie jecze, ze nie mam sprzetu i umiejetnosci do focenia koni jak sie konski temat pojawia...

A teraz to się do mnie odnosisz?
[/quote]
Tak

Wszędzie jeżdżę autobusami. Nie lubię i średnio mogę spacerować. Szkoła i zakupy to były tylko przykłady  😵

To nie rob zdjec. Nie wiem gdzie jest problem.
Btw. Zdziwisz sie, ale ja tez wszedzie jezdze autobusami! 😀
a co za różnica czym focimy?

ja wszystkie moje zdjęcia w tym wątku zrobiłam... telefonem komórkowym 😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2013 20:38
dla mnie nie ma żadnej różnicy 😉 też robię czasem zdjęcia telefonem komórkowym, ale koleżanek bo mój ma jakość tostera 😉
pomijając dyskusję...

Są tylko 2 zdjęcia, więc poczekamy do następnego poniedziałku. Może chociaż jedno jakieś dojdzie
Ktoś coś jeszcze ma???  👀
Temat jednak za trudny sądząc po frekwencji
Wrzucam w takim razie dwa jakie dotarły. Głosujemy do piątku.

1.

2.
Obydwa boskie!  😂
No nieźle  🤣
Moje pierwsze skojarzenie jak przeczytałam temat - sandały i skarpetki... no i proszę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się