Bryczesy

Doczytałam, że te bryczesy HKM Pia są ocieplane, doskonałe na zimę ale nigdzie nie jest napisane, że jest to softshell. Cena 239zł jest atrakcyjna, ale obawiam się że nie o takie mi chodzi. Poza tym Pikeury mam dobre softshelle 80, czyli HKM 40 mogą być za duże.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2013 10:04
moze to zalezy od sylwetki? es mam 38 i hkm majestic tez. majestici sa tez ogolnie przedluzane 😉
Almika mam u siebie HKM Majestic 80, co prawda nie te softshelle, ale rozmiar ten sam.
ok, wpadnę przymierzyć i pomacać  😀
Majestic wypadają normalnie - noszę 38 i leżały jak na miarę szyte.

Kupiłam moje wymarzone Dainese Molvedo 😍
Może ktoś polecić jakieś białe bryczesy z pełnym, przede wszystkim niemechacącym się tak szybo lejem?
Zależy mi na czarnym bądź też szarym leju.
Pikeur, eurostar, cavallo, kingsland
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 września 2013 19:09
które ESy są z czarnym lub szarym lejem?  👀
np collien  😉

Ja mam białe hunter z szarym lejem  💃

ps. jeżeli różowe to tylko z kontrastowym lejem  🤣

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 września 2013 20:57
Jak znajdę źródło, w któym kupię bryczesy renomowanych marek taniej, to też chętnie wydam mniej. Nie licząc promocji i wyprzedaży trzeba niestety liczyć się z wyższym kosztem.


Można trafić naprawdę tanie bryczesy. Dwie pary (jedne Pikeur, drugie ES) kupiłam na allegro po 50 zł. A teraz kupuję u takiego Pana, który handluje używanymi bryczesami. Mam już od niego sztruksowe Cavallo, Pikeur, Schockemohle i HKM (te chcę wymienić na inne), za oszałamiającą kwotę 250 zł. Kolega ostatnio wziął od niego nówki Pikeur prążkowane z pełnym lejem za 130 zł. Zazwyczaj raz na kwartał kupuję coś u niego i zawsze znajduję coś godnego uwagi.
Constantia, jasne, że tak. Można TRAFIĆ. Ale generalnie nowe bryczesy takich firm zwykle po prostu kosztują dużo. Pewnie dużo za dużo. Reszta to raczej okazje niż reguła.
Dworcika okazji jest naprawdę bardzo dużo 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 września 2013 16:29
tylko, że na stare kolekcje itp. 😉
A co możecie powiedzieć o bryczesach firmy api?
koszatniczkazuzia Gorszego szajsu niz api na rynku nie ma. Baaaaardzo mało wytrzymałe leje. Moje umarły błyskawicznie, chociaż przy spacerowej jeździe 1 raz w tygodniu nie miały prawa. Zdecydowanie nie polecam ani api ani fair playa!
Kupiłam kiedyś api i szybko odsprzedałam, czułam się w nich jak w piżamie
koszatniczkazuzia, Mam od stycznia i akurat leje są wytrzymałe. Gorzej z materiałem - porobiły mi się dziurki w materiale przy kolanach, tu i tam się spruło. No ale te bryczesy widziały konie codziennie, a siodło 1-2 razy dziennie.
Kto mi powie co to za model bryczesów Pikeur... identyczne jak Candela, ale mają skośne kieszenie jak Lantana  👀 Wyglądają jak z nowszych kolekcji bo mają napis "pikeur" nad kieszenią z kryształków.

z góry dzięki za pomoc  :kwiatek:
gotha, Pikeur Lantana - nawet zdjęcie masz podpisane nazwą modelu 😉
Chciałam skomentować, ale nie skomentuję  😂 Bryczesy mają wyższy stan, są zapinane na 3 guziki jak Candela, ale mają skośne kieszenie jak Lantana. Szukałam, ale Lantana nie są produkowane z wyższym stanem 😉
A co możecie powiedzieć o bryczesach firmy api?


Moje Api z kolei się... skurczyły  😵 Prane w niskich temperaturach, w delikatnych środkach, a mimo to bez podkolanówek wyglądają co najmniej śmiesznie...
gothi wiem o których mówisz, są z kolekcji premium..miałam takie..tylko mam sklerozę

edit Balissa?

[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVaFdLqFvYmpndtsfcGySMBy8NXU1OXtXD8QAEzi4Syg4Sfv6e[/img]
Dokładnie te! Jak je oceniasz ogólnie? 🙂 bo nie wiem, czy warto kupować. To są jakieś a'la ciążowe, albo pań "z bruszkiem", czy sylwetka normalnie w nich wygląda?
Zależy za ile 😉 Na pewno nie są ciążowe, wyszczuplają ładnie
Chciałam skomentować, ale nie skomentuję  😂 Bryczesy mają wyższy stan, są zapinane na 3 guziki jak Candela, ale mają skośne kieszenie jak Lantana. Szukałam, ale Lantana nie są produkowane z wyższym stanem 😉

lol, sorry, dla odmiany ja nie doczytałam, ubzdurało mi się, że pytasz o te z drugiego zdjęcia 🤦 😁
Czy dać 220 euro za bryczesy to przesada ?
Zakochalam sie i hyba musze wybić sobie je z głowy
tak  ❗
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się